День науки в Каразінському

20 травня Інститут уперше взяв участь у справжньому перфомансі з нагоди Дня науки в Каразінському університеті, що відбувся в центрі сучасного мистецтва «ЄрміловЦентр».

Кафедральні колективи нашого Інституту працювали з гостями свята у різних локаціях. З цифровими платформами органів публічної влади та громадських об’єднань в ігровій формі школярів ознайомили кафедра публічної політики і кафедра права, національної безпеки та європейської інтеграції. Вікторину «Бренд сучасного українця» з цікавими призами провела кафедра управління персоналом та підприємництва.

Кафедра публічного управління та державної служби запропонувала гостям узяти участь у грі «Сесія міської ради», де кожен побував у ролі депутатів місцевої ради під час сесії та основних процедур її проведення. Під час такої «сесії» в цікавій формі обговорили концепцію «У чому може бути світове лідерство України? Блокчейн і «сучасна держава як платформа», яку представила кафедра кафедри економічної політики та менеджменту.

Найціннішим цього дня було те, що в межах заходу школярі змогли зазирнути у скарбницю знань і наукових таємниць, а майбутні абітурієнти ознайомились з можливостями, які надає Інститут державного управління.