Презентація нової програми «HR-менеджмент»

1 квітня 2023 року відбулася презентація нової освітньо-професійної програми «HR-менеджмент», яка з цього року буде представлена на базі ННІ «Інститут державного управління» ХНУ імені В.Н. Каразіна. Цей захід, що відбувся в рамках Школи вихідного дня, зібрав понад 70 учнів з різних шкіл міста та області, а також їх вчителів та батьків.

Під час відкриття, директор Інституту, професор Белова Л.А. акцентувала увагу на своєчасності, необхідності та доцільності цієї спеціальності, а також на новому підході до викладання навчальних дисциплін, який планується запровадити в рамках її вивчення.

До учасників із вітальним словом також звернулися завідувачка кафедри права, національної безпеки та європейської інтеграції Інституту, професор Величко Л.Ю., яка подякувала ЗСУ за мирне небо над Харківщиною та можливість збиратися у стінах ХНУ вже у звичному, очному режимі; завідувачка кафедри управління персоналом та підприємництва Інституту, професор Статівка Н.В., яка ознайомила учасників з основними перевагами навчання в Інституті загалом та за цією освітньою програмою зокрема, а також з пріоритетними напрями працевлаштування та характером співпраці кафедри з потенційними роботодавцями; а також багаторічний заступник декана та відповідальна за проведення ЗНО на базі Інституту, ст.викл. Іванова І.Д., яка ознайомила присутніх з умовами вступу до закладів вищої освіти у 2023 році, а також провела зі вступниками ділову інтерактивну гру на знання правил прийому та умов вступу.

Також, в рамках заходу відбулася відкрита інтерактивна лекція на тему “Бренд особистості: формуємо разом імідж сучасного українця”, доповідачем якої виступив доцент Інституту Орел Ю.Л. Під час лекції було розглянуто теоретичні засади та практичні аспекти формування бренду особистості, обговорено архетипи бренду, досліджено методику формування, практику застосування та канали просування бренду особистості.

У заході також взяли участь викладачі, студенти, випускники та стейкхолдери, які свого часу навчалися, а зараз – є добрими друзями кафедри управління персоналом та підприємництва Інституту.

Отже, чекаємо на навчання у цьому році нових здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня за ОПП «HR-менеджмент», в рамках спеціальності 073 «Менеджмент». До зустрічі в рамках навчального процесу!