ОСТАННІ НОВИНИ

image
9 Бер

День народження Тараса Григоровича Шевченка

До 209-ї річниці від дня народження великого генія українського народу Тараса Григоровича Шевченка Докладніше…

image
8 Бер

Інноваційний стартап-проект нашого професора став одним з переможців конкурсу наукоємних стартапів

08 березня 2023 р. проєкт «Агробон-Прелюдія», що підготовлений під за ідеєю і керівництвом професора Інституту державного управління, д.держ.упр. Дунаєва Ігоря Володимировича Докладніше…

image
16 Лют

КАРАЗІНСЬКИЙ СПОРТИВНИЙ БЕЗЛІМІТ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ

Кафедра фізичного виховання та спорту і у другому семестрі 2022/2023 навчального року запрошує студентів до онлайн занять у спортивних секціях Докладніше…

image
7 Лют

WORKSHOP, FEBRUARY 9

9 лютого 2023 року відбудеться WORKSHOP на тему “Публічна політика та інституційні зміни в умовах конфлікту”

Докладніше…

image
31 Січ

Урочисте засідання Вченої ради університету з нагоди 218-ї річниці від дня відкриття університету

Щиро вітаємо Володимира Федоровича Золотарьова з отриманням Подяки від міністерства Освіти і науки України !!!

Докладніше…

image
29 Січ

Каразінський відзначає 218-ту річницю від дня урочистого відкриття університету

Сьогодні минає 218-й рік з моменту, коли Каразінський університет урочисто відчинив свої двері для тих, хто хотів поринути у світ знань. Докладніше…

image
29 Січ

«Як готувати і публікувати статті у престижних журналах? Співпраця наукових керівників і здобувачів вищої освіти»

Професор нашого інституту Ігор Дунаєв на запрошення ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України (УМО) виступив доповідачем Докладніше…

image
22 Січ

З Днем Соборності України !

З Днем Соборності України. Нехай любов до рідного краю об’єднує нас, допомагає йти до перемоги та процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України.

image
16 Січ

Меморандум про співпрацю

9 січня 2023 року було підписано меморандум про співпрацю між Харківським національним університетом імені В.Н. Каразіна і Єнським університетом імені Ф. Шіллера (Німеччина).

Докладніше…

image
7 Січ

З Різдвом Христовим!

Вітаємо з Різдвом Христовим!
У це світле свято бажаємо миру і спокою в кожному домі, добра, взаєморозуміння, достатку, любові, щастя, душевної рівноваги, успіхів у всіх починаннях, радості, міцного здоров’я та всіх благ! Нехай справдяться усі очікування і збудуться найзаповітніші мрії!

image
31 Гру

Всіх з прийдешнім Новим роком!

Дорогі друзі, колеги, студенти!

Докладніше…

image
29 Гру

Урочистий випуск 2022

У Каразінському відбувся урочистий випуск студентів університету та нагородження кращих випускників-магістрів 2022 року.

Докладніше…

image
27 Гру

До уваги випускників!

Шановні випускники
навчально-наукового інституту «Інститут державного управління»
Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна 2022 року!

Докладніше…

image
7 Гру

«ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ: УКРАЇНСЬКИЙ ВИМІР»

УКРАЇНА – ДЕРЖАВА ЗАМОЖНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД!
ПІСЛЯ ПЕРЕМОГО ВОНА БУДЕ САМЕ ТАКОЮ! Докладніше…

image
6 Гру

День Збройних сил України

Вами захоплюється весь світ і пишаються українці! Ви — наші захисники й захисниці, що не бояться ворога, а сміливо дають йому копняка. З Днем ЗСУ! Докладніше…

image
26 Лис

Вшанування пам’яті жертв Голодомору

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років.

image
21 Лис

День Гідності та Свободи

Щиро вітаємо усіх з Днем Гідності та Свободи! Докладніше…

image
18 Лис

Першій студентський ONLINE QUIZ

В міжнародний День студентів 17 листопада, команда Каразінського інституту державного управління «BRAINSTORM» взяла участь у першому студентському ONLINE QUIZ. Докладніше…

image
17 Лис

Вітаємо вас з 218-ю річницею !

17 листопада 1804 року за сприяння видатного просвітника Василя Назаровича Каразіна був заснований Харківський національний університет.

Докладніше…

image
11 Лис

Щорічна конференція аспірантів і докторантів

15.11.2022 о 14.00 відбудеться Щорічна конференція аспірантів і докторантів Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. Докладніше…

image
10 Лис

Обговорення освітньо-професійної програми

Обговорення освітньо-професійної програми «Публічне управління економічною і цифровою модернізацією суспільства» за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» галузі знань 28 «Публічне управління та адміністрування» для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Докладніше…

image
9 Лис

XXІІ Всеукраїнський диктант національної єдності

Вітаємо всіх із Днем української писемності та мови, що відповідно до Указу Президента України відзначається з 1997 року.

Докладніше…

image
14 Жов

День захисників і захисниць України

Дозвольте привітати Вас зі святом міцності і патріотизму, святом історії і добра – Днем Захисника і Захисниці України. Це свято не лише чоловіків і жінок, які служать, це свято всіх, хто любить і захищає свою Батьківщину. Це – свято України.

image
3 Жов

11 УКРАЇНСЬКИХ ЗВО УВІЙШЛИ ДО РЕЙТИНГУ QS WORLD UNIVERSITY RANKINGS 2023

Оприлюднено рейтинг найкращих університетів світу QS World University Rankings, Докладніше…

image
1 Жов

З Днем працівників освіти

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівника освіти! Святом людей, які обрали сенсом свого життя педагогічний фах, і залишаються вірними покликанню вчителя все життя.

image
8 Вер

КАРАЗІНСЬКИЙ СПОРТИВНИЙ БЕЗЛІМІТ

Кафедра фізичного виховання та спорту запрошує студентів до онлайн занять у спортивних секціях Докладніше…

image
3 Вер

“Публічне управління ХХІ: в умовах гібридних загроз”

Шановні колеги, презентуємо збірник наукових матеріалів ХХІІ Міжнародного наукового конгресу Докладніше…

image
1 Вер

Вітаємо з Днем Знань!

Бажаємо всім нам як найшвидше повернутись до мирного життя, а нашим дітям до звичного навчання!

image
24 Сер

З Днем Незалежності України !

Нехай свобода мислити і діяти буде вашою перевагою. Процвітання вам, вашій родині і країні! Будьте незалежні і вільні у всіх своїх проявах!

image
23 Сер

З Днем Державного Прапора України!

Блакитні небеса над безкрайніми польовими просторами матінки України – відбиваються на гордом полотні нашому прапорі! Пишайся своїм прапором, адже Україна – мужня духом, велика та квітуча країна! Зі святом, українці!

image
16 Лют

День єднання !

Сьогодні важливий день – день єднання нас усіх. Ми різні! Різного віку, різної статі, з різних міст, регіонів, різних професій, різних талантів, різних знань, мов, релігій, але об’єднує нас єдине бажання – бажання жити, жити в мирі, жити щасливо, однією родиною, з дітьми, з батьками.

Докладніше…

image
15 Лют

Cпівпраця з Посольством Французької Республіки

15 лютого 2022 року Інститут державного управління відвідали аташе з питань співпраці Посольства Французької Республіки в Україні пані Матильда Коме та директор Альянс Франсез м. Харкова Фабріс Дісдьє.

Учасники зустрічі обговорили перспективи співробітництва в галузі підготовки та підвищення професійної компетентності керівних кадрів для органів влади.

image
26 Січ

Вчена рада

27 січня 2022 р. відбудеться засідання Вченої ради Навчально-наукового інституту «Інститут державного управління» Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна об 11 год. 30 хв. (Zoom конференція).

image
12 Січ

Вітаємо кращого випускника 2021 року Інституту державного управління!

Сьогодні у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна відбулося нагородження пам’ятною медаллю «Кращий випускник Каразінського університету».

Докладніше…

image
28 Гру

Засідання Вченої ради

30 грудня 2021 р. відбудеться засідання Вченої ради Навчально-наукового інституту «Інститут державного управління» Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна о 13 год. 00 хв. (зала № 1).

image
15 Гру

«Docudays UA»

В Інституті у рамках 18 Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини «Docudays UA» протягом 09-15 грудня проходив марафон майстер-класів “Відповідальність за публічну інформацію та попередження злочинності у кіберпросторі”.

Докладніше…

image
3 Гру

Docudays UА – 2021

Харківським університетським консорціумом в рамках заходів 18 Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UА Докладніше…

image
27 Лис

День пам’яті жертв Голодомору

27 листопада в Україні День пам’яті жертв Голодомору. Від Голодомору у 1932–1933 роках, за даними українських дослідників, демографів, померли близько 4,5 мільйонів людей.

image
26 Лис

26 жовтня Харківським університетським консорціумом в рамках заходів 18 Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UА в рамках дисципліни «Демократія: Докладніше…

image
25 Лис

Відкриття XVIII Мандрівного Docudays UA – фільм “76 днів”

25.11.2021 за участі помічниці президента Харківського університетського консорціуму «УНІКОН» Анни Смаглюк, відбудеться відкриття XVIII Мандрівного Docudays UA на Харківщині Запрошуємо до пресцентру Накипело на перегляд фільму “76 днів” у межах фестивалю.

Докладніше…

image
23 Лис

Cтарт Docudays UA

Дано старт 18 Мандрівному міжнародному фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA на Харківщині і Донеччині.

Докладніше…

image
17 Лис

З Днем студента !

Дорогі студенти зі святом! Нехай цей день подарує яскраві емоції та відчуття! Бажаємо провести його у колі однодумців, творчих, неординарних, креативних та мудрих людей! Особистого вам розвитку, злетів та успіхів!

image
11 Лис

Засідання Науково-експертної ради

11 листопада 2021 року відбулося засідання Науково-експертної ради ННІ «Інститут державного управління» Харківського національного університету ім.В.Н. Каразіна.

Докладніше…

image
9 Лис

День української писемності та мови

Вітаємо всіх із Днем української писемності та мови, який наша держава святкує з 1997 року відповідно до Указу Президента України.

Докладніше…

image
5 Лис

Вчена Рада

05 листопада 2021 р. відбулося засідання Вченої ради Докладніше…

image
22 Жов

Науково-практична конференція «ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ: УКРАЇНСЬКИЙ ВИМІР»

22 жовтня 2021 року в Навчально-науковому інституті «Інститут державного управління» Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна відбулась науково-практична конференція «ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ: УКРАЇНСЬКИЙ ВИМІР» до 75-річного ювілею Григорія Івановича Мостового.

Докладніше…

image
14 Жов

День захисників і захисниць України

Прийміть найщиріші привітання з нагоди потрійного свята: Дня захисника України, Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці.

image
6 Жов

Проведення акредитаційної експертизи ОНП “Публічне управління та адміністрування”

У період з 11 по 13 жовтня 2021 року в ННІ «Інститут державного управління» відбудется проведення акредитаційної експертизи Докладніше…

image
3 Жов

З Днем працівників освіти

Шановні працівники освіти!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята та сердечну вдячність за самовідданість, вірність обов’язку і покликанню!

image
1 Жов

Публічна лекція від Ірини Венедіктової

Сьогодні студенти ННІ “Інститут державного управління” в рамках вивчення правових дисциплін взяли участь в Каразінському університеті у публічній лекції Докладніше…

image
23 Вер

Педагогічна думка в Університеті: цінне минуле – перспективне майбутнє

Шановні колеги!

В Каразінському університеті за ініціативою факультету психології з 27.09 по 01.10 проходитиме Докладніше…

image
23 Вер

Проведення акредитаційної експертизи

У період з 28 по 30 вересня 2021 року в ННІ «ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ» відбудется проведення акредитаційної експертизи Докладніше…

image
20 Вер

Мистецтво об’єднує молодь

Мистецька акція «Мистецтво об’єднує молодь» (далі – акція) започаткована у 2015 році як традиційній міжвузівський захід за ініціативи Харківського університетського консорціуму, Докладніше…

image
8 Вер

Конкурс «Крок до успіху»

Засідання Конкурсної комісії обласного конкурсу кращих практик місцевого самоврядування «Крок до успіху» Докладніше…

image
1 Вер

Урочиста церемонія посвяти першокурсників у студенти.

Харківській регіональний інститут почав свій навчальний рік в складі Харківського Націанального Університету ім В.Н.Каразіна в якості Навчально-наукового інституту «Інститут державного управління».

Докладніше…

image
28 Сер

«Інститут державного управління» Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна

УВАГА!

На підставі наказу Міністерства освіти і науки України від 16 березня 2021 року № 316 Докладніше…

image
24 Сер

Зі святом Україно!

Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього! Зі святом Незалежності, Україно!

image
23 Сер

День Державного Прапора.

У нашому прапорі – вся душа народу,

Його тепло в найкрасивіших тонах,
Тут дихає наша українська природа,
Тут чари, що не розкрити в словах.

image
7 Сер

Вітаємо нашого випусника!!!

На Олімпійських іграх в Токіо український боксер Олександр Хижняк отримав срібну медаль. Докладніше…

image
9 Лип

Східноукраїнський регіональний хаб партисипації

08 липня на базі Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України відбулась зустріч Докладніше…

image
6 Лип

Презентація інституту державного управління

Презентація освітніх програм, та умов вступу 2021 року.

image
2 Лип

Випуск бакалаврів 2021 року

2 липня 2021 року у Харківському регіональному інституті державного управління НАДУ відбулися урочистості з нагоди літнього випуску бакалаврів 2021 року. Докладніше…

image
28 Чер

З днем Конституції !!!

День Конституції сьогодні відзначаємо,

Всіх українців щиро вітаємо,
Бажаємо вам миру, щастя і добра,
Жити в країні вільно вже пора!

image
11 Чер

Сучасний стан і перспективи європейської та євроатлантичної інтеграції України

10 червня 2021р. в Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбувся круглий стіл Докладніше…

image
10 Чер

Молода людина року – 2021

8 червня в Адміністрації Московського району відбулася урочиста церемонія нагородження переможців та лауреатів районного етапу міського конкурсу «Молода людина року – 2021». Докладніше…

image
2 Чер

Вчена рада

03 червня 2021 р. відбулось засідання Вченої ради Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України Докладніше…

image
26 Тра

Зміни до режиму роботи закладу

В ХарРІ НАДУ буде проводитись зовнішнє незалежне оцінювання за таким графіком:

Докладніше…

image
21 Тра

Всеукраїнський конкурс творчих робіт

Національним агентством України з питань державної служби та Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу оголошено старт Всеукраїнського конкурсу творчих робіт серед молоді 2021. Докладніше…

image
20 Тра

Всесвітній день вишиванки

Українська вишиванка – один з головних символів нашого народу. Докладніше…

image
18 Тра

Гібридні загрози в контексті європейської безпеки

18 травня 2021 року доценти кафедри права та європейської інтеграції Н.В. Мирна та М.В. Білоконь взяли участь у роботі міжнародної конференції Докладніше…

image
15 Тра

Презентація магістерських програм

15 травня 2021 року в Каразінському університеті пройшла онлайн-презентація магістерських програм Інституту державного управління. Докладніше…

image
8 Тра

з Днем пам’яті та примирення

Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир, спокій та добро!

image
2 Тра

День світлого Воскресіння Христового

Хай святковий настрій, що дарує нам світле Воскресіння, осяє Ваше життя та подарує тепло Вашим близьким.

image
1 Тра

з 1 Травня

Вітаємо з весняним святом спільної праці, оновлення і активної життєвої позиції. Нехай поруч з Вами завжди буде надійне плече, будь-які справи даються легко, а результат незмінно радує.

image
26 Кві

35 років Чорнобильської трагедії

Передаємо найщиріші слова вдячності і схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, чиї життя обірвав смертоносний атом.

image
21 Кві

Публічне управління ХХІ століття: погляд у майбутнє

21 квітня 2021 року в Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбувся ХХІ Міжнародний науковий конгрес Докладніше…

image
21 Кві

Зустріч з питань прав людини

21 квітня 2021 року відбулася робоча зустріч директора Харкiвського регiонального iнституту державного управлiння Докладніше…

image
19 Кві

Рада ректорів закладів вищої освіти

16 квітня 2021 року відбулось спільне засідання Ради ректорів закладів вищої освіти Харківської області та Правління Харківського університетського консорціума Докладніше…

image
12 Кві

Відзначення Дня охорони праці в Україні

Відзначення Дня охорони праці в Україні у 2021 році під девізом «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – ІНВЕСТУЙМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БЗР»

ПЛАН ЗАХОДІВ (Докладніше…)

image
9 Кві

До уваги докторантів і аспірантів!

У період з 12 по 23 квітня 2021 року на засіданнях кафедр Інституту проходитимуть звітування докторантів і аспірантів (за результатами виконання індивідуальних планів роботи за перше півріччя 2020 – 2021 н.р.)

Докладніше за посиланням >>>

image
8 Кві

Зустріч з співробітниками «Обласна дитяча клінічна лікарня №1»

8 квітня відбулася зустріч керівництва Інституту з адміністрацією та співробітниками Комунального некомерційного підприємства Харківської обласної ради «Обласна дитяча клінічна лікарня №1». Докладніше…

image
8 Кві

Опитування

Пропонуємо Вам взяти участь у соціологічному опитуванні «Безпека та довіра». Це дослідження проводиться з метою покращення якості правоохоронних послуг та визначення проблем безпеки у районах м. Харкова та Харківської області. Докладніше…

image
7 Кві

Колектив Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України глибоко сумує й висловлює співчуття родині з приводу невиправної втрати шанованої всіма колегами, студентами, слухачами і працівниками Лариси Семенівни Загребельної. Докладніше…

image
30 Бер

Інститут державного управління

29 березня відбулося засідання Вченої Ради Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна. Докладніше…

image
25 Бер

Актуальні проблеми розвитку управлінських систем: досвід, тенденції, перспективи

25 березня 2021 року в ХарРІ НАДУ при Президентові України в онлайн режимі відбулась щорічна науково-практична конференція Докладніше…

image
20 Бер

«Музика у темряві»

19 березня напередодні Дня весняного рівнодення та Міжнародного дня щастя студенти і викладачі освітньої родини ХарРІ НАДУ відвідали спільно організований концерт Харківського університетського консорціуму, Докладніше…

image
19 Бер

Зустріч з Вілем Савбановичем Бакіровим

19 березня відбулася зустріч членів Вченої Ради Інституту та представників науково-педагогічного колективу з Вілем Савбановичем Бакіровим Докладніше…

image
19 Бер

Зустріч Віля Совбановича Бакірова зі студентським активом

19 березня відбулася зустріч ректора Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна Віля Совбановича Бакірова та керівників молодіжних організацій університету Докладніше…

image
12 Бер

Перлина Інституту 2021

В Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, Докладніше…

image
9 Бер

«Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь віки…»

У рамках заходів, присвячених 207-й річниці від дня народження великого генія українського народу Тараса Григоровича Шевченка, Докладніше…

image
8 Бер

Зi святом 8 березня !

З весни початком! З днем жіночим!

Хай світяться від щастя очі,
Душа від радості співає,
Як сад весняний, розквітає.

image
26 Лют

Академічна відповідь на гібридні загрози

Харківський регіональний інститут державного управління НАДУ при Президентові України отримав в рамках проєкту ЕРАЗМУС + «Академічна відповідь на гібридні загрози» (WARN) комп’ютерну техніку і мультимедійне обладнання. Докладніше…

image
24 Лют

XXI Міжнародний науковий конгрес

21 квітня 2021 р. в ХарРІ НАДУ відбудеться XXI Міжнародний науковий конгрес “ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ XXI століття: ПОГЛЯД У МАЙБУТНЄ.”

  інформаційний лист

image
22 Лют

Оплата за підвищення кваліфікації

Нові реквізити з 18.02.2021 Оплата за підвищення кваліфікації: Докладніше…

image
19 Лют

Актуальні проблеми розвитку управлінських систем: досвід, тенденції, перспективи

25 березня в ХарРІ НАДУ відбудеться щорічна науково-практична конференція

«Актуальні проблеми розвитку управлінських систем: досвід, тенденції, перспективи».

  ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

image
16 Лют

Вчена рада

17 Лютого 2021 р. відбулося засідання Вченої ради Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України. Засідання відбулось у змішаному режимі конференції з дотриманням норм захисту від COVID 19, та за допомогою ZOOM.

image
10 Лют

Увага!

Нові рахунки за оплату навчання та проживання в гуртожитку. Діють з 11.02.2021 року. Докладніше…

image
10 Лют

Засідання Науково-експертної ради

«11» лютого 2021 року відбулось засідання Науково-експертної ради Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України

image
22 Січ

День Соборності

Сьогодні український народ відзначає величну дату своєї багатовікової історії — День Соборності, свято об’єднання українських земель в єдину самостійну державу. Вітаєм Вас зі святом і бажаєм і надалі триматися разом!

image
15 Січ

Вчена рада

15 січня 2021 р. відбулося засідання Вченої ради Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України. Засідання відбулося у режимі конференції за допомогою ZOOM.

image
13 Січ

Вища школа Харківщини – кращі імена

У листопаді- грудні 2020 р. відбувся щорічний конкурс «Вища школа Харківщини – кращі імена». Докладніше…

image
6 Січ

Вітаємо !

Сердечно Вас з Різдвом вітємо! Хай щастям повниться душа, Хай Бог завжди допомагає, Дарує справжні чудеса!

image
1 Січ

З Новим роком!

Хай рік подарує вам і вашим близьким міцне здоров’я та гарний настрій. Зустрінемо новий рік із новими можливостями.

image
29 Гру

Вчена рада

29 грудня 2020 р. відбулося засідання Вченої ради Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

image
17 Гру

Вчена Рада

17 грудня 2020 року відбулося засідання Вченої ради Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

image
16 Гру

Docudays UA на Харківщині

12 грудня на базі Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, в рамках заходів 17 Мандрівного міжнародного фестивалю Docudays UA., відбувся перегляд документального фільму «Ловець пташок» режисера Сімона Леренґа Вільмонта.
Докладніше…

image
9 Гру

Проєкту Erasmus+ «Академічна протидія гібридним загрозам»

09 грудня 2020 р. доцент кафедри права та європейської інтеграції к.держ.упр. Білоконь М.В. прийняв участь у міжнародному семінарі-тренінгу (у рамках WARN-проєкту Erasmus+ «Академічна протидія гібридним загрозам»), щодо використання досвіду варгейму у сфері протидії та попередження гібридних загроз. Докладніше…

image
2 Гру

Вчена рада

02 грудня 2020 року відбулось засідання Вченої ради Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

image
27 Лис

Відкриття 17 Мандрівного міжнародного фестивалю Docudays UA

В стінах гостинного Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, за участі президента Харківського університетського консорціуму Людмили Бєлової, ректорату закладів вищої освіти Харківщини та поважних гостів, Докладніше…

image
26 Лис

Засідання науково-експертної ради

Відбулося засідання науково-експертної ради Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. Докладніше…

image
24 Лис

17 Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно

Дано старт 17 Мандрівному міжнародному фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA на Харківщині і Донеччині. Докладніше…

image
24 Лис

Молодь та наркотики. Cоціологічне опитування.

Шановні студенти закладів вищої освіти м. Харкова! Просимо Вас взяти участь в дослідженні розповсюдження вживання наркотиків, алкоголю, тютюну та інших форм залежної поведінки серед молоді. Докладніше…

image
16 Лис

Звернення до Президента України, голови Верховної Ради України та прем’єр-міністра України

16 листопада 2020 року відбулось засідання трудового колективу Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України на якому було ухвалено звернення до Президента України, голови Верховної Ради України та прем’єр-міністра України щодо необхідності збереження загальнонаціональної системи підготовки, перепідготовки, спеціалізації та підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування. Докладніше…

image
16 Лис

Привітання з нагоди Міжнародного Дня студента

З нагоди відзначення 17 листопада Міжнародного Дня студента відеопривітання від голови Харківської обласної державної адміністрації Кучера О.В. та студентів Харківщини. Докладніше…

image
10 Лис

Монографія «Територіальна громада: засоби забезпечення спроможності»

Кафедрою регіонального розвитку та місцевого самоврядування ХарРІ НАДУ до 20-річчя кафедри підготовлена та видана монографія «Територіальна громада: засоби забезпечення спроможності», в якій розглянуто теоретико-методологічні засади механізмів управління розвитком територіальної громади, висвітлено засоби забезпечення її спроможності у контексті адміністративно-територіальної реформи в Україні. Докладніше…

image
9 Лис

ХХ ювілейний радіодиктант національної єдності

У рамках заходів, присвячених Дню української писемності та мови, студенти, слухачі й працівники інституту дистанційно взяли участь у написанні Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Це наймасовіший флешмоб осені, який цьогоріч є двадцятим ювілейним. Він транслювався на всіх платформах «UA: Суспільне мовлення». Докладніше…

image
3 Лис

Україна 2030: публічне управління для сталого розвитку

З 26 по 30 жовтня 2020 року в Національній академії державного управління при Президентові України відбулася щорічна міжнародна науково-практична конференція «Україна 2020: Публічне управління для сталого розвитку». Докладніше…

image
30 Жов

Вчена рада

30 жовтня 2020 р. відбулось засідання Вченої ради Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України. У зв’язку з необхідністю виконання умов карантину захід проходив у т.ч у режимі конференції за допомогою сервісу ZOOM.

image
28 Жов

До уваги слухачів 2 курсу заочно-дистанційної форми навчання факультету публічного управління та адміністрування

У зв’язку з необхідністю виконання умов карантину чергова сесія для слухачів заочно-дистанційної (з 02 по 04 листопада 2020р.) форми навчання відбудеться на умовах змішаної форми організації освітнього процесу. Заняття будуть проходити з використанням СДН «Прометей» на зразок формату сесії, що відбувалась у квітні-травні 2020 р.

Докладніше…

image
27 Жов

Молода людина року2020

23 жовтня, у Харківській міській раді, відбулось нагородження переможців і лауреатів міського конкурсу «Молода людина року2020». Серед 30 призерів конкурсу, перемогу у номінації «Громадська діяльність» та стипендію міського голови отримала студентка 2 курсу факультету соціально-економічного управління Шевченко Дар’я, яка навчається за спеціальністю «Економіка». Докладніше…

image
20 Жов

Гібридні загрози: актуальні підходи до визначення сутності

19 жовтня 2020 р. в Інституті пройшов круглий стіл “Гібридні загрози: актуальні підходи до визначення сутності” в межах проєкту “Академічна відповідь на гібридні загрози” (модератор – д.держ.упр, проф. Д.В. Карамишев). Докладніше…

image
20 Жов

Підсумки стажування

20 жовтня 2020 року в Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулася науково-практична конференція за підсумками стажування й практики здобувачів вищої освіти в органах публічної влади на тему: «Публічне управління в Україні: теорія, практика, інновації». Докладніше…

image
13 Жов

«Наука: діалог поколінь»

13 жовтня 2020 року у Харківському національному університеті імені В.Н. Каразін відбувся Харківський форум «Наука: діалог поколінь». Форма участі була дистанційна. У дискусії через «відкриті мікрофони», «відкритий твітер» взяли участь усі охочі учасники заходу. Пряма трансляція відбулась на сторінках Fecebooke та YouTube Каразінського університету, Харківської обласної державної адміністрації, Міністерства освіти і науки України. Фото

image
13 Жов

День захисника України!

Шановні захисники незалежної України! Прийміть щиросердні вітання з нагоди Дня захисника України! Це свято відзначається в Україні в день великого православного свята – Покрови Пресвятої Богородиці. Саме Свята Покрова здавна була захисницею українського козацтва, а тепер і Українського війська. В цей день ми знову повертаємося пам’яттю і серцем до незабутніх сторінок минулого, щоб ще раз осягнути, кому зобов’язані мирним небом над головою, можливістю жити і ростити дітей та онуків. Бажаємо нашим героям міцного здоров’я, добра і щастя, сили і незламної віри у перемогу.

image
9 Жов

Урочисте засідання Директорату та Вченої ради регіонального інституту.

9 вересня 2020 року у Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулося урочисте засідання Директорату та Вченої ради регіонального інституту. Фото   Докладніше…

image
2 Жов

Шановні колеги!

Прийміть щирі вітання з Днем працівників освіти!

У нашій спільній праці Всіх нас об’єднує прагнення допомагати молоді пізнавати навколишній світ, здобувати необхідні знання, набувати моральні й духовні цінності та обирати вірний життєвий шлях. Глибока повага Вам, дорогі колеги, за високий професіоналізм, невтомний творчий пошук і підготовку професійних фахівців, яскравих особистостей, соціально активних громадян, справжніх патріотів України.

Міцного здоров’я Вам, життєвої сили, енергії та наснаги для досягнення нових успіхів у житті та професійній діяльності!

Директор                     Л.О. Бєлова

image
25 Вер

Науково–експертна рада

Відбулося засідання Науково–експертної ради Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України в ад.5.

порядок денний

image
15 Вер

Організаційні збори

Розпочалися заняття на денній і вечірній формах навчання факультету публічного управління та адміністрування нашого Інститут у. З нагоди цієї події 15 вересня пройшли організаційні збори, де слухачів з початком занять привітали перший заступник директора Інституту Д.В.Карамишев, заступники директора В.Ф.Золотаоьов, Д.В.Олійник, декан факультету В.Г.Бульба. Навчальний тренінг щодо особливостей організації навчання в умовах карантину та використання інтернет платформ в процесі оволодіння знаннями провели викладачі кафедри державного управління Л.В. Набока і О.М.Олешко. Фото

image
15 Вер

Організаційні збори

На факультеті соціально-економічного управління ХарРІ НАДУ при Президентові України для І курсу здобувачів першого (бакалаврського) рівня та І курсу здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти відбулись організаційні збори, пов’язані з початком нового навчального року.

У цьому році до родини ХарРІ НАДУ приєдналось 112 здобувачів вищої освіти.

З Днем знань та початком нового навчального року студентів привітали заступник директора Інститут В.Золотарьов, декан факультету К.Козлов та заступник декана факультету І. Іванова.

Під час зустрічі здобувачі отримали інформацію про особливості здійснення освітнього процесу в ХарРІ НАДУ при Президентові України в умовах профілактики та запобігання захворювання на COVID-19.

Фото

image
4 Вер

Вчена рада

Відбулося засідання Вченої ради Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

Перед початком Вченої Ради Інституту директор БЄЛОВА Людмила Олександрівна привітала колектив Інституту з 25-річчям. Запрошені на урочисте засідання заступник голови Харківської обласної державної адміністрації ГРИЦЬКОВ Євгеній Володимирович
та керівник апарату КЛЮЦЕВСЬКИЙ Володимир Іванович вручили почесні нагороди та подяки працівникам науково-викладацького колективу. Фото

image
1 Вер

День знань

Шановні вступники,здобувачі вищої освіти!

Шановні викладачі і представники нашого дружнього освітянського колективу!

Сьогодні урочистий і важливий день – День Знань!

Бажаємо Вам всього найкращого у новому 2020-2021 навчальному році, міцного здоров’я, сил, сміливості й наполегливості для нових зустрічей і відкриттів, для нових перемог і досягнень, для нових знань і прагнень. Студентам і слухачам бажаємо продуктивно, весело і легко вчитися, а також встигати у всіх сферах своєї життєдіяльності. Удачі, гарного настрою, бадьорості та позитиву на весь прийдешній навчальний рік!

image
1 Вер

Підсумкова відеоконференція

Кафедрою державного управління проведено підсумкову відеоконференцію за результатами проходження практики за фахом студентами ІІ курсу спеціальності «Публічне управління та адміністрування» факультету соціально-економічного управління. Докладніше…

image
31 Сер

Міська педагогічна рада

У Палаці студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, відбулася Міська педагогічна рада, присвячена підсумкам розвитку освіти у місті Харкові у минулому навчальному році та пріоритетним завданням на наступний Однією з головних тем обговорення стали особливості освітнього процесу в умовах карантинних обмежень. Як зазначив перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов, вчителі загалом упоралися з цим викликом. Від Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України на раді був присутній заступник директора кандидат наук з державного управління Олійник Денис Володимирович. Фото

image
27 Сер

Обласна серпнева педагогічна конференція

Відбулась обласна серпнева педагогічна конференція. Відкрив педагогічну конференцію голова ХОДА Олексій Кучер та привітав освітян з початком нового навчального року. Під час заходу обговорили питання готовності вишів та закладів професійної освіти до навчального року, особливо наголошувалося на матеріально-ресурсному забезпеченні закладів освіти для можливості працювати в карантинних умовах. Модератором серпневої зустрічі виступила директор ХарРІ НАДУ Людмила Бєлова. Наприкінці заходу кращі педагоги області отримали відзнаки від голови ХОДА Олексія Кучера. Фото

image
20 Сер

Конкурсні випробування

В Інституті тривають конкурсні випробування для вступників до магістратури зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування». Абітурієнти проходять комп’ютерне тестування з іноземної мови та з державно-управлінських, соціально-економічних, політико-правових, історико-культурних питань. Також вони складуть усний екзамен у формі співбесіди із сучасних проблем публічного управління та адміністрування. Вступні випробування організовано з забезпеченням усіх необхідних заходів щодо запобігання поширенню захворюваності на COVID-19. Фото

image
30 Чер

Розширене засідання кафедри

Відбулося розширене засідання кафедри права та європейської інтеграції, в ході якого було проведено попередній захист докторської дисертації к.філол.н., доц. Ковальової Т.В. на тему «Теоретико-методологічні засади державної мовної політики України в умовах суспільних трансформацій» (науковий консультант – д.держ.упр, проф. Грицяк Н.В.). Фото

image
30 Чер

Науково–експертна рада

Відбулося засідання Науково–експертної ради Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

image
30 Чер

Вчена рада

Відбудлося засідання Вченої ради Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

порядок денний

image
4 Чер

Вчена рада

Відбудлося засідання Вченої ради Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

порядок денний

image
2 Чер

Захист студентських проектів

В рамках курсу “Демократія: від теорії до практики”, який вперше викладається в ХарРІ НАДУ при Президентові України згідно з партнерською угодою з Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES), за міжнародною участю, з використанням платформи Zoom, відбувся захист студентських проектів групи ПУД-18 факультету соціально-економічного управління.

Фото   Докладніше…

image
1 Чер

Організаційні збори

25.05 та 01.06 факультетом соціально-економічного управління, за участі Центру міжнародної освіти, у рамках підготовки до екзаменаційної сесії студентів заочної форми навчання, було проведено організаційні збори.

У зборах взяли участь: близько 100 студентів вищезазначених курсів, викладачі Інституту, які працюватимуть із ними протягом цієї сесії.

З 25 травня розпочалась екзаменаційна сесія заочної форми здобуття вищої освіти (ІІІ, IV курси першого (бакалаврського) ступеня вищої освіти та І курсу другого (магістерського) ступеня вищої освіти, а з 1 червня розпочато екзаменаційну сесію І курсу заочної форми здобуття вищої освіти.

Фото

image
29 Тра

Вітання

ВІТАННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ КОЛЕКТИВУ НАДУ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ Вітання т.в.о Президента НАДУ із 25-річчям Академії

image
27 Тра

Вчена рада

Відбудлося засідання Вченої ради Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

порядок денний

image
20 Тра

Круглий стіл

В рамках відзначення Дня Європи в Україні було проведено круглий стіл «Сучасний стан і перспективи європейської та євроатлантичної інтеграції України» за участі викладачів кафедри права та європейської інтеграції, науково-педагогічних працівників інституту, аспірантів і слухачів заочного відділення факультету публічного управління та адміністрування (спеціалізації «Політика європейської інтеграції»). Фото   Докладніше…

image
14 Тра

Круглий стіл

Доц. кафедри права та європейської інтеграції Рогова О.Г. взяла участь у засідання круглого столу на тему: «Правові наслідки земельної реформи», що проводився 14.05.2020 кафедрою правового регулювання економіки Харківського економічного національного університету імені Семена Кузнеця на платформі Zoom. У роботі круглого столу взяли участь викладачі Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, заступник начальника Юридичного управління Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Рибалко К.В., а також студенти Харківського економічного національного університету імені Семена Кузнеця. Учасники круглого столу обговорили сучасний стан правового регулювання ринку землі в Україні, основні положення закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення», перспективи земельної реформи.

image
14 Тра

До абітурієнта

  Ти вже в 11 класі, але через карантин вважаєш, що тобі вчитися у школі ще рік?Ти вже в 11 класі, але через карантин вважаєш, що цей рік вже втрачено?

  Ти вже в 11 класі, але через карантин вважаєш, що тобі вчитися у школі ще рік?

  Ти вже в 11 класі, але через карантин переймаєшся, що у цьому році вже не станеш студентом омріяного закладу вищої освіти?

  А може Ти вже отримав диплом Бакалавра, а зараз мрієш про подовження навчання та здобуття кваліфікації Магістра?

 Саме для ТЕБЕ Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України започатковує прийом документів у дистанційному режимі в електронному виді.

ЩО для цього необхідно?

По-перше, заповни анкету, аби ми знали Твої інтереси та вподобання

перейти до анкети

По-друге, слідкуй за своєю електронною поштою та нашою сторінкою в Інтернеті, де ми обов’язково зазначимо Твої подальші кроки на шляху до 1 курсу нашого Інституту.

По-третє, пам’ятай, що Ти не один у цьому інформаційному просторі, отже Ти завжди можеш звернутися зі своїми питаннями до викладачів нашого Інституту за посиланням (наприклад, в коментарях до цього посту)

image
28 Кві

Дистанційне навчання студентів

З метою забезпечення виконання вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про захист населення від інфекційних хвороб» та з урахуванням листа Міністерства освіти і науки України від 11.03.2020 №1/9-15, наказом директора Інституту №59-к від 12.03.2020 запроваджено дистанційний режим роботи. Цим наказом визначено платформи для забезпечення безперервності освітнього процесу для студентів і слухачів денної та вечірньої форм здобуття освіти, аспірантів та докторантів – Prometeus та Google Classroom. Фото   Докладніше…

image
26 Кві

День відкритих дверей

25 квітня 2020 року в Харківському регіональному інституті державного управління планували провести День відкритих дверей для вступників для здобуття першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальностями:

     051 Економіка, освітня програма “Управління персоналом та економіка праці”;

  073 Менеджмент, освітня програма “Міжнародний бізнес та корпоративний менеджмент”;

  076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, освітня програма “Організація та економіка підприємницької діяльності”

  281 Публічне управління і адміністрування, освітня програма “Публічне управління і адміністрування”.

Під час карантину наші студенти ФСЕУ підготували електронну дошку “Харківський регіональний інститут державного управління очима студентів” https://uk.padlet.com/irina_ivanova_dm/kbuapa, а доцент кафедри менеджменту та економічної політики Тимоха Д.А. – роліки про Інститут, чудових випускників та викладачів кафедри. Знайомтесь!

ХарРІ НАДУ при Президентові України

Життя чарівних випускників

Кафедра економічної політики та менеджменту

image
17 Кві

З Великоднем!

image
9 Кві

Дистанційний формат навчання

В ХарРІ НАДУ запроваджений дистанційний формат навчання з використанням додатку Google для закладів освіти Google Classroom; платформи Hangouts для забезпеченя комунікації між викладачем (тьютором) та слухачами; ZOOM – інструменту для організації та проведення відео-лекцій; інших засобів для комунікацій та застосування інтерактивних методів навчання. Докладніше…

image
12 Бер

Про режим роботи

З метою забезпечення виконання вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про захист населення від інфекційних хвороб» та з урахуванням листа Міністерства освіти і науки України від 11.03.2020 №1/9-15, наказом директора Інституту №59-к від 12.03.2020 запроваджено дистанційний режим роботи. Відбулося обговорення організаційних питань та заходів щодо забезпечення виконання навчальних планів та організації освітнього процесу на період запровадження карантину за допомогою дистанційних технологій за участі науково-педагогічних працівників та співробітників Інституту.

Також, з метою забезпечення виконання профілактичних заходів щодо попередження масового розповсюдження гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом і гострих респіраторних інфекцій був запрошений фахівець – Головний лікар МЦ КП «Санепідсервіс» Шарапов Вадим Миколайович, який надав офіційну інформацію щодо наявної епідемічної ситуації та засобів діагностики і попередження гострих респіраторних захворювань, відповів на поставлені запитання та надав практичні рекомендації щодо профілактики коронавірусної інфекції. Відповідна інформація доведена до всіх співробітників Інституту та прийнято рішення щодо її поширення серед здобувачів вищої освіти з використанням відповідних інформаційно-довідкових ресурсів.

Наказ про режим роботи

Фото

image
11 Бер

Школа лідерів учнівського самоврядування

У Харківському регіональному інституті державного управління відбулося чергове заняття Школи лідерів учнівського самоврядування.

Відкрила заняття та привітала присутніх директор Інституту Бєлова Л.О. З регламентом роботи заняття Школи ознайомив заступник директора з короткотермінового підвищення кваліфікації Золотарьов В.Ф.

Перед учасниками Школи виступили Крутій О.М. – доктор наук з державного управління, професор кафедри політології та філософії та Коротич О.Б. – доктор наук з державного управління, професор кафедри державного управління.

Наступне заняття Школи лідерів учнівського самоврядування відбудеться для учнів навчальних закладів районів та міст Харківської області відбудеться 8 квітня 2020 року.

Фото

image
5 Бер

Круглий стіл

Обговоренню можливих змін до Конституції – максимальний рівень відкритості та прозорості!

У Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України пройшов Круглий стіл, присвячений обговоренню питань щодо внесення змін до Конституції України в контексті реформ децентралізації та адміністративно-територіального устрою.

Фото   Докладніше…

image
4 Бер

Навчально-виховний захід

Кафедрою української мови разом зі студентами 1 курсу факультету соціально-економічного управління проведено навчально-виховний захід до 206 річниці від дня народження Т.Г. Шевченка.

У святково прикрашеній аудиторії пролунали твори Великого Кобзаря українською, англійською та російською мовами, уривки з улюблених поезій у виконанні студентів. Про роль генія нашого народу в українському державотворенні розповіла доц. Н.М. Гришина, на увічненні пам’яті Кобзаря в Україні й у світі наголосила доц. Л.С. Загребельна. Студенти ознайомилися з книжковою виставкою, а переможниця конкурсу на краще есе до Шевченківських днів Ганна Вразовська (гр. ПТД-19) ознайомила присутніх зі своїм твором.

Фото

image
29 Лют

Публічне громадське обговорення

У Харкові відбулося публічне громадське обговорення пропозицій щодо внесення змін до Конституції в частині децентралізації влади «Конституційне забезпечення децентралізації в Україні – 2020» за участі народних депутатів України, представників Міністерства розвитку громад і територій України, а також керівництва органів державної влади і місцевого самоврядування, наукової спільноти, експертів та фахівців з регіонального розвитку та місцевого самоврядування з Харківської, Сумської та Полтавської областей.

Фото   Докладніше…

image
28 Лют

Випуск управлінської еліти

В Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбувся святковий випуск управлінської еліти України. Дипломи магістрів отримали 531 осіба, що здобували освіту на двох факультетах – публічного управління та адміністрування й соціально-економічного управління.

Фото

image
28 Лют

Вчена рада

Відбулося засідання Вченої ради Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

image
26 Лют

Зустріч голови Харківської обласної державної адміністрації Олексієм Кучером та головою Північно-Cхідного наукового центру НАН України Володимиром Семиноженко

У Харкові відбулась зустріч голови Харківської обласної державної адміністрації Олексієм Кучером та головою Північно-Cхідного наукового центру НАН України Володимиром Семиноженко з науково-освітянською спільнотою Харківської області. У цьому заході взяли участь представники Харківського регіонального інституту державного управління при Президентові України Національної академії державного управління на чолі з директором Людмилою Бєловою, першим заступником директора Дмитром Карамишевим, доцентом кафедри економічної політики та менеджменту Ігорем Дунаєвим та провідним фахівцем відділу дистанційного навчання та інформатизації Аліною Черноіваненко.

Фото   Докладніше…

image
20 Лют

Цикл виїзних семінарів

Викладачі нашого Інституту взяли участь у циклі виїзних семінарів з підвищення кваліфікації для посадових осіб місцевого самоврядування Ізюмської міської ради (Ізюмська ОТГ).

Фото   Докладніше…

image
20 Лют

Науково–експертна рада

Відбулося засідання Науково–експертної ради Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України в ад.5.

порядок денний

image
19 Лют

Вітаємо Олександра Хижняка, слухача першого курсу факультету “Публічного управління та адміністрування” ХарРІ НАДУ.

Олександра Хижняка включили до Виконкому AIBA — головного керівного органу в світовому аматорському боксі.

Олександр Хижняк — чемпіон Європи та Світу 2017 року, і переможець Європейських Ігор 2019 року. При цьому на всіх трьох турнірах Олександра визнавали кращим боксером не залежно від вагової категорії.

image
12 Лют

Школа розвитку лідерів учнівського самоврядування

У Харківському регіональному інституті державного управління відбулося чергове заняття Школи розвитку лідерів учнівського самоврядування.

Після жвавої дискусії учасникам Школи була запропонована пізнавально – інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?» за темою «Фінанси та кредит», яку провели Коваленко М.М. – професор кафедри економічної теорії та фінансів, доктор наук з державного управління та Лєсная О.С. – доцент кафедри економічної теорії та фінансів.

Фото   Докладніше…

image
12 Лют

Круглий стіл

В Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбувся круглий стіл за темою «E-participation in Ukraine: The Current Stage and Perspectives». Модератором заходу виступив Денис Ткачов, презентував проект к.держ.упр. Олексій Лиска. Дискусію продовжив професор Карамишев Д.В. Співробітники кафедри інформаційних технологій і систем управління висловили свої думки щодо підвищення ефективності реалізації проекту.

Фото   Докладніше…

image
9 Лют

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

У Харківському регіональному інституті державного управління відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. У конкурсі-захисті взяли участь 14 учасників.

Відкрив захід та привітав присутніх заступник директора з короткотермінового підвищення кваліфікації Золотарьов В.Ф.

Фото   Докладніше…

image
7 Лют

ІІІ щорічна конференція проєкту «Голос громади у місцевому самоврядуванні»

В Харкові відбулась ІІІ щорічна конференція проєкту «Голос громади у місцевому самоврядуванні».

Метою заходу було представлення результатів реалізації проєкту в 2019 році, обговоренню перспектив впровадження громадських бюджетів та інших інструментів демократії, активізації молодіжного руху і громадських організацій у громадах-партнерах Програми DOBRE в Харківській області у 2020 році.

Під час конференції учасники від ОТГ-партнерів Програми USAID DOBRE, які активно були включені до проєкту «Голос громади у місцевому самоврядуванні», поділилися досвідом, враженнями та труднощами у формуванні доброчесності і прозорості урядування в своїх громадах.

прес-реліз

Фото

image
5 Лют

Школа лідерів учнівського самоврядування

У Харківському регіональному інституті державного управління відбулося чергове заняття Школи лідерів учнівського самоврядування.

Відкрила заняття та привітала присутніх директор Інституту Бєлова Л.О. З порядком роботи Школи ознайомив заступник директора з короткотермінового підвищення кваліфікації Золотарьов В.Ф.

Фото   Докладніше…

image
31 Січ

Засідання Робочої групи Моніторингової місії ООН з прав людини

Доценти кафедри права та європейської інтеграції Л.М. Сергєєва та К.Є. Дубовик взяли участь у засіданні Робочої групи Моніторингової місії ООН з прав людини. Засідання було присвячено питанням прав жінок, ґендерної рівності та підтримки жінок-правозахисниць, в контексті досягнення Цілей сталого розвитку.

Тематична спрямованість засідання Робочої групи:

 плани заходів до Міжнародного дня боротьби за права жінок;

 рекомендації щодо можливості проведення спільних акцій за ґендерну рівність;

 ініціативи ООН із підтримки жінок-правозахисниць.

Захід відбувся за сприяння Управління Верховного комісара ООН з прав людини.

Фото

image
28 Січ

Вчера рада

Відбулося засідання Вченої ради Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

image
28 Гру

З Новим роком та Різдвом Христовим!

image
28 Гру

Випуск управлінської еліти Східного регіону України

У Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбувся випуск управлінської еліти Східного регіону України. Дипломи магістрів отримали 548 осіб, що здобували освіту на факультеті публічного управління та адміністрування.

Привітала випускників директор інституту Людмила Олександрівна Бєлова.

Випускників привітав Народний депутат України Олександр Сергійович Бакумов та разом з деканом факультету публічного управління та адміністрування Володимиром Григоровичем Бульбою вручив дипломи з відзнакою для 82 слухачів.

Професорсько-викладацький колектив Інституту вітає випускників! Крокуйте впевнено у нове життя і завжди з гордістю несіть статус випускника Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України! Упевнені, що нова когорта добре підготовлених державних службовців, які покидають сьогодні стіни Інституту, зроблять усе можливе для перетворення України на успішну європейську державу, де ефективне публічне управління разом із розвиненим громадянським суспільством створять українське економічне диво, відтворять країну, якою всі ми пишатимемось. Усе це сьогодні у ваших руках. Бажаємо вам удачі, натхнення, щастя та подальших успіхів!

Фото

image
24 Гру

Виїздні засідання Державних екзаменаційних комісій

В рамках державної атестації випускників факультету публічного управління та адміністрування 24 грудня відбулись виїздні засідання Державних екзаменаційних комісій на базі органів місцевого самоврядування Харківської області.

Фото   Докладніше…

image
21 Гру

Вчена рада

Відбулося засідання Вченої ради Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

image
20 Гру

Державна атестація випускників

З 20 грудня 2019 р. в Інституті на факультет публічного управління та адміністрування розпочалась державна атестація випускників спеціальності «Публічне управління та адміністрування» освітнього рівня «Магістр». Навчання закінчують 548 слухачів, які протягом останньої декади грудня складуть державний екзамен і захистять магістерські роботи.

Розпочали роботу вісім державних комісій, до яких увійшли кваліфіковані фахівці – експерти з питань розробки та реалізації публічної політики на національному та місцевому рівнях. Випускники мають можливість продемонструвати свої знання і довести досвідченим професорам і доцентом те, що вони відповідають високим вимогам державного стандарту «Магістр публічного управління та адміністрування».

Фото

image
13 Гру

ХХІ обласний конкурс “Вища школа Харківщини – кращі імена”

У стінах Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна відбулось відзначення та нагородження переможців ХХІ обласного конкурсу “Вища школа Харківщини – кращі імена”.

Фото   Докладніше…

image
11 Гру

Школа лідерів учнівського самоврядування

В Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулося чергове заняття Школи лідерів учнівського самоврядування, в якому прийняли участь старшокласники із загальноосвітніх шкіл районів Харківської області.>

Фото   Докладніше…

image
11 Гру

Теоретичний семінар

У Всеукраїнський тиждень права, з метою популяризації положень Загальної декларації прав людини, виховання поваги до закону та прав людини кафедрою права та європейської інтеграції разом із Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області було проведено теоретичний семінар «Механізми захисту прав людини в Україні та ЄС». До участі в правовому заході було залучено працівників Інституту, слухачів і студентів, начальника Відділу регіонального представництва в східних областях Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини С.Л. Кузьменка; представників Головного управління Державної податкової служби України в Харківській області Я.М. Чуб, О.М. Вікторову, Ю.В. Микитенко, А.А. Шутову, М.В. Коваленко; представників Головного територіального управління юстиції у Харківській області В.В. Богуцьку, О.В. Ковтуненко.

програма семінару Фото

image
10 Гру

Виїзне заняття

Доцент кафедри права та європейської інтеграції Дубовик К.Є. провела виїзне заняття для слухачів першого курсу денної форми навчання факультету публічного управління та адміністрування і студентів МД-17 та ПУД-17 факультету соціально-економічного управління на базі Центру гендерної культури. Слухачі та студенти мали можливість ознайомитися з питаннями захисту прав людини у випадках гендерного насильства.

Фото

image
10 Гру

Конференція

Доцент кафедри права та європейської інтеграції Сергєєва Л.М. прийняла участь у підсумковій конференції «Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні», яка відбулася за участю представників національної програми «Безпека людини», координатора проекту ОБСЄ в Україні Ангеліни Бірюкової, державних установ, освітніх закладів та громадських організацій.

Фото

image
10 Гру

Круглий стіл

Кафедрою регіонального розвитку та місцевого самоврядування, за підтримки Національного інституту стратегічних досліджень, відділу досліджень Східного регіону в місті Харкові і Харківської районної державної адміністрації було проведено круглий стіл «Механізми залучення мешканців територіальної громади до участі в розвитку території у східному регіоні України».

Фото   Докладніше…

image
6 Гру

Міжнародний день волонтера

У Міжнародний день волонтера студентський і викладацький актив освітньої родини ХарРІ НАДУ, з нагоди Дня Збройних сил України, здійснив дружній візит до бійців, які зараз знаходяться на лікуванні у Харківському військово–медичному клінічному центрі Північного регіону.

Фото   Докладніше…

image
5 Гру

Профорієнтаційна робота

Доцент кафедри права та європейської інтеграцї Катерина Дубовик в рамках профорієнтаційної роботи та тижня права відвідала Дергачівський ліцей №1.

На зустріч запросили учнів 9, 10, 11 класів. Учням була надана змістовна інформація щодо захисту своїх прав.

Фото

image
5 Гру

Профорієнтаційний захід

Викладачі кафедр права та європейської інтеграції і управління персоналом та економіки праці Тучак М.О.; Бублій М.П. здійснили профорієнтаційні заходи в ліцеї та ЗОШ №1, 2, 3, 6 м. Балаклеї.

Під час заходів було розглянуто особливості навчання у ХарРІ НАДУ, здійснена робота спрямована на ознайомлення із умовами вступу до інституту, та спеціальностями на які здійснюється прийом на навчання до ХарРІ НАДУ.

Фото

image
4 Гру

Школи розвитку лідерів учнівського самоврядування

У Харківському регіональному інституті державного управління відбулося чергове заняття Школи розвитку лідерів учнівського самоврядування.

Фото   Докладніше…

image
30 Лис

День відкритих дверей

У Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбувся День відкритих дверей. Він зібрав майже 600 учасників з Балаклійського, Богодухівського, Волчанського, Золочівського, Кегичівського, Коломацького, Лозівського, Чугуївського, Харківського та інших районів Харківської області, а також Слобідського, Московського, Новобаварського, Основ’янського та Київського районів міста Харкова.

Фото   Докладніше…

image
28 Лис

Тренінг «Фінансовий контроль – проблемні аспекти»

У Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України спеціалістами Національного агентства з питань запобігання корупції проведено тренінг «Фінансовий контроль – проблемні аспекти» для уповноважених осіб з питань запобігання та виявленнякорупції державних органів, установ, організацій Харківської, Луганської, Сумської та Полтавської областей.

Під час заходу обговорено питання правового регулювання та основних засад електронного декларування в Україні, особливості застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю з урахуванням змін та доповнень в антикорупційному законодавстві.

image
27 Лис

Тренінг “Використання цифрових інструментів Google у роботі публічних службовців”

У Харківському регіональному інституті НАДУ при Президентові України відбувся тренінг “Використання цифрових інструментів Google у роботі публічних службовців”. Тренінг провела сертифікований тренер Google for Education Антоніна Букач, яка ознайомила учасників з цифровими інструментами Google.

За допомогою серії практичних завдань тренер продемонструвала переваги та можливості застосування цифрових інструментів Google – для організації мережевої взаємодії, ефективної публікації та доступності онлайн-ресурсів, організації спільної діяльності, комунікації, реалізації заходів електронної демократії. Тренінг проведено у співпраці з кафедрою інформаційних технологій і систем управління Інституту та безпосередньо за сприяння завідувача кафедри д.держ.упр., проф. Олександра Орлова та за підтримки доцента кафедри к.держ.упр Артема Серенка. Учасники тренінгу почерпнули для себе багато нової та корисної інформації.

Фото

image
27 Лис

Навчально-практичний семінар «Основні положення законодавства України з питань запобігання корупційних правопорушень»

У межах Договору про співпрацю між Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області та Харківським університетським консорціумом 27 листопада 2019 року у стінах Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбувся навчально-практичний семінар «Основні положення законодавства України з питань запобігання корупційних правопорушень» для посадових осіб місцевого самоврядування та керівників комунальних підприємств, установ та закладів Харківщини.

Фото   Докладніше…

image
27 Лис

Зустріч

Професорсько-викладацький склад Інституту та представники студентської ради провели зустріч із слухачами підготовчого відділу центру підготовки та навчання іноземців, метою якого було сформувати дружні стосунки між слухачами-іноземцями та студентами Інституту, показати можливості творчого розвитку та навчання слухачів в Інституті.

Фото   Докладніше…

image
26 Лис

Ознайомчо-виробничі екскурсії

З метою здобуття практичних навичок і поглиблення рівня знань, для студентів 3 курсу спеціальностей «Економіка» та «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» при вивченні дисциплін «Аналіз ринків» та «Економіка праці та соціально-трудові відносини» викладачами кафедри управління персоналом та економіки праці доц. Смаглюк А.А. та проф. Жаданом О.В. були організовані ознайомчо-виробничі екскурсії. Зокрема студенти відвідали спільне українсько-британське підприємство «Ahmad Tea Ukraine» та відвідали ПрАТ “Філіп Морріс Україна”, яке входить в корпорацію “Філіп Морріс Інтернешнл”, провідну міжнародну тютюнову компанію.

Фото   Докладніше…

image
26 Лис

Вчена рада

Відбулося засідання Вченої ради Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

image
25 Лис

Профорієнтаційна робота

Завідувач кафедри державного управління Мартиненко В.М. , доцент кафедри Боковикова Ю.В. та студент 4 курсу групи ПУД-16 Дідур Д.С. провели профорієнтаційну роботу серед школярів 10-11 класів м. Куп’янська. З метою залучення до вступу у ХарРІ НАДУ проведено роз’яснювальну роботу серед школярів міських шкіл щодо спеціальностей факультету соціально-економічного управління, особливостей вступної кампанії 2020 р. та проведення дня відкритих дверей у ХарРІ НАДУ.

Фото

image
20 Лис

Школа лідерів учнівського самоврядування

В Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулося перше заняття Школи лідерів учнівського самоврядування 2019-2020 н.р., в якому прийняли участь понад 160 старшокласників із загальноосвітніх шкіл районів Харківської області та м.Харкова.

Відкрили та привітали учасників заходу директор Інституту Бєлова Л.О. та заступник директора Золотарьов В.Ф.

Фото   Докладніше…

image
20 Лис

Зустріч з народним депутатом

У Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулась зустріч народного депутата України Бакумова Олександра Сергійовича зі студентами I-III курсів спеціальності «Публічне управління та адміністрування» факультету соціально-економічного управління.

Під час зустрічі О.С. Бакумов професійно відповів на питання студентів, що стосувались адміністративно-територіального поділу України, змін до Конституції України, питань земельної реформи, питань функціонування системи вищої освіти тощо.

Сподіваємось на подальшу конструктивну співпрацю як з О. Бакумовим, так і з іншими народними депутатами України, обраними від Харківської області.

Фото

image
19 Лис

Конкурс «Місцеве самоврядування – це ми!»

В Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України традиційно відбувся оголошений Харківською обласною радою обласний конкурс серед учнівської молоді «Місцеве самоврядування – це ми!». В програмі конкурсу було передбачено написання твору-ессе на тему « Участь молоді у розвитку місцевого самоврядування» та проходження комп’ютерного тестування з державно-управлінських питань.

Фото

image
19 Лис

Круглий стіл

З метою популяризації наукових досліджень серед студентської молоді, розвитку у них управлінського мислення та прищеплення аналітичних навичок кафедрою державного управління за участю студентів 1-3 курсів факультету соціально-економічного управління спеціальності 281 «Публічного управління та адміністрування» та слухачів 1 курсу факультету публічного управління та адміністрування проведено круглий стіл за результатами виконання науково-дослідної роботи на тему «Управління персоналом в умовах формування та розвитку системи публічної служби». Жваву дискусію аудиторії викликали результати опитування державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування на тему «Професійність державних службовців до та після реформи» (порівняльний аналіз соціологічних досліджень у 2007 та у 2019 рр.). З великою зацікавленістю слухачі, студенти і викладачі кафедри обмінювалися досвідом щодо питань пріоритетності форм відбору на публічну службу; обговорювали оцінку власної професійності публічними службовцями та професійності колег в органах влади; чинників, які сприяють чи перешкоджають розвитку професійності публічних службовців; функцій, які на них покладаються у процесі службової діяльності.

Фото

image
15 Лис

Четвертий Мистецький фестиваль «Гаудеамус Opera»

За ініціативи Харківського університетського консорціуму та Ради ректорів, під патронатом Голови Харківської обласної державної адміністрації у Харківському Національному академічному театрі опери та балету імені М. Лисенка відбувся традиційний щорічний Четвертий Мистецький фестиваль «Гаудеамус Opera» присвячений міжнародному Дню студента за участю молодих артистів та творчих колективів ХНАТОБу. Тема цьогорічного фестивалю «Попурі з відомих світових мюзіклів». У заході взяли участь керівники, викладачі, студенти та курсанти закладів вищої освіти Харківщини. Студентів та курсантів особисто привітав Голова Харківської обласної державної адміністрації Олексій Кучер «Хочу зазначити, що Харківська обласна державна адміністрація для студентів може бути та буде, якщо ви цього бажаєте, платформою для взаємодії. Прошу вас: приєднуйтесь, будь ласка, до нашої команди. Ми створимо для вас усі умови. Хочу, щоб ви вже зараз визначалися, яким шляхом іти. Це дуже важливо. Ставте мету та досягайте її. Саме на вас ми покладаємо наші надії», – наголосив Олексій Кучер.

Фото

image
14 Лис

Семінар

Співробітники Інституту Надія Мирна, Ольга Грибко та Тетяна Ковальова взяли участь у роботі семінару Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ) щодо Договору про патентну кооперацію (PCT) та Мадридської системи міжнародної реєстрації знаків.

Тематична спрямованість семінару:

  система PCT, переваги патентування за процедурою РСТ (Patent Cooperation Treaty) порівняно з традиційною системою зарубіжного патентування;

  основні етапи діловодства за міжнародною заявкою;

  загальні принципи, останні тенденції розвитку та особливості використання Мадридської системи для отримання охорони торговельної марки за кордоном.

Захід відбувся за сприяння Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України спільно із Всесвітньою організацією інтелектуальної власності на базі наукового парку “Синергія”.

Фото

image
11 Лис

Конкурс на краще есе

Відбулося підбиття підсумків конкурсу на краще есе до Дня української писемності та мови під девізом: «Найбільше і найдорожче добро кожного народу – це його мова» (Панас Мирний).

Фото   Докладніше…

image
8 Лис

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

Напередодні Свята української писемності та мови, яке щороку 9 листопада відзначає вся держава, наш Інститут традиційно долучився до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Цю унікальну акцію започаткувала у 2000 році Національна радіокомпанія України. Відтоді щороку українці можуть узяти участь у написанні радіодиктанту та з’ясувати, наскільки добре знають рідну мову, а ще – продемонструвати солідарність з усіма, хто любить і шанує рідне слово. Цього року диктант в Інституті писали у двох локаціях. Орфографічну й пунктуаційну вправність виявляли студенти і слухачі, викладачі і співробітники Інституту. Авторський текст диктанту цьогоріч мав кілька елементів на перевірку нової редакції чинного правопису.

Фото

image
6 Лис

Виїзне заняття

Професор кафедри регіонального розвитку та місцевого самоврядування проф. Мамонова В.В. в рамках дисципліни «Фінансове забезпечення регіонального розвитку» провела виїзне заняття на базі Харківської районної державної адміністрації для груп 2 і 3 курсу денної і заочної форм навчання факультету підготовки магістрів публічного управління та адміністрування спеціалізації «Управління регіональним розвитком» (групи Д-18, З-67). Заступник голови Харківської РДА Мєуш Н.В., начальник фінансового управління Іщенко Я.О. та начальник управління економіки Радченко О.В. докладно розповіли про механізми фінансування розвитку району, перш за все – через бюджетні програми, реалізацію міні-проєктів, участь у конкурсах на отримання коштів від державного фонду регіонального розвитку, а також про взаємовідносини у сфері фінансів з об’єднаними територіальними громадами району.

Фото

image
6 Лис

Виїзне заняття

Доценти кафедри державного управління Набока Л.В. та Євдокимов В.О. провели виїзне заняття для слухачів третього курсу заочної форми навчання факультету публічного управління та адміністрування (спеціалізацій «Управління органами публічної влади» та «Управління персоналом в органах публічної влади») на базі Регіонального центру послуг. Слухачі мали можливість ознайомитися з особливостями організації роботи фронт-офісу та бек-офісів центру, розташованих на різних поверхах будівлі, високо оцінили підходи до формування структури центру, сучасні технології організації його діяльності та управління, роботу з персоналом та документами, умови праці для кожного службовця та відвідувача.

Фото

image
5 Лис

Захист

Доцент кафедри права та європейської інтеграції нашого інституту Клімова Світлана Миколаївна захистила дисертацію доктора юридичних наук за спеціальністю 12.00.07 «адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право». Захист відбувся у Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна.

Колектив Харківського регіонального інституту держаного управління Національної академії державного управління при Президентові України вітає свою колежанку із блискучим захистом і бажає успішного втілення всіх наукових задумів, професійного зростання та нових творчих здобутків у майбутніх наукових пошуках!

image
5 Лис

Виїзне заняття

В рамках вивчення кращих практик застосування інноваційних технологій у сфері освіти і науки Харківського університетського центру на базі Харківського національного університету радіоелектроніки та Харківського національного економічного університету ім. С. узнеця відбулося виїзне заняття слухачів заочної форми навчання 3 курсу факультету публічного управління. Захід організувала професор кафедри соціальної і гуманітарної політики, директор Інституту Л.О. Бєлова.

Фото   Докладніше…

image
31 Жов

Тематичний семінар

В рамках заходів до Всеукраїнського дня науки на кафедрі права та європейської інтеграції Інституту відбувся тематичний семінар «Сучасний стан і перспективи європейської та євроатлантичної інтеграції України». У семінарі взяли участь викладачі кафедри, слухачі заочного та денного відділення факультету публічного управління та адміністрування (спеціалізації «політика європейської інтеграції», «правове забезпечення діяльності органів публічної влади»).

Під час семінару обговорено широкий комплекс питань європейської та євроатлантичної інтеграції, політичного, економічного та секторального співробітництва між Україною та ЄС; розглянуто інструменти моніторингу та здійснено оцінку сучасного стану виконання Угоди про асоціацію; запропоновано шляхи вдосконалення взаємодії сторін Угоди.

Фото

image
31 Жов

Виїзне заняття

Викладачі кафедри регіонального розвитку та місцевого самоврядування проф. Мамонова В.В., доц. Коняєва В.В., доц. Конотопцев О.С. в рамках дисциплін «Планування розвитку територіальної громади», «Маркетинг територій та інноваційні технології», «Фінансове забезпечення регіонального розвитку» провели виїзне заняття в Харківській обласній раді для груп 2 і 3 курсу денної і заочної форм навчання факультету підготовки магістрів публічного управління та адміністрування спеціалізації «Управління регіональним розвитком» (групи Д-18, З-67) та «Місцеве самоврядування» (група З-77). З боку обласної ради заняття провели Сінельник О.П. – начальник відділу кадрової роботи та нагород; Салюкова С.І. – начальник відділу з питань депутатської діяльності, роботи постійних комісій та фракцій; Кулик О.Г. – начальник управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків; Пєшков П.С. – начальник відділу патронатної служби, радник голови обласної ради. Відбулася цікава розмова про організацію роботи обласної ради, децентралізацію, планування розвитку територіальних громад, механізми фінансування розвитку області та ін.

Фото

image
29 Жов

Вчена рада

Відбулося засідання Вченої ради Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

порядок денний

image
23 Жов

Виїзне заняття-екскурсія

18 студентів факультету соціально-економічного управління у супроводі заступника декана з виховної роботи к.е.н. Смаглюк А.А. та доцента кафедри управління персоналом та економіки праці к.держ.упр. ОрлаvЮ.Л., за сприяння адміністрації Інституту, взяли участь у виїзному занятті-екскурсії до столиці нашої країни – м. Києва. Під час екскурсії студенти відвідали вищі органи влади: законодавчої – Верховну Раду України, виконавчої – Кабінет Міністрів України, а також Офіс Президента України.

Фото   Докладніше…

image
23 Жов

Конференція «Перспективи розвитку східних регіонів України»

Група співробітників Інстиуту у складі делегації Харківської області взяла участь у конференції «Перспективи розвитку східних регіонів України», яка організована Програмою співпраці з Німетчиною GIZ.

Фото

image
21 Жов

Науково–експертна рада

Відбулося засідання Науково–експертної ради Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

порядок денний

image
19 Жов

“U-LEAD з Європою”

У період з 16 по 18 жовтня доцент кафедри управління персоналом та економіки праці к.е.н. Смаглюк Анна Андріївна взяла участь у тренінгу з питань інструментів співпраці України з ЄС задля місцевого та регіонального економічного розвитку в межах реалізації програми “U-LEAD з Європою”, що здійснюється за підтримки Європейської Комісії, Федерального міністерства економічної співпраці та розвитку (Німеччина), Міністерства закордонних справ Данії, Міністерства закордонних справ Естонії, Міністерства закордонних справ Польщі, Міністерства закордонних справ Швеції. Метою проведення якого було підготувати групу тренерів, які в подальшому мають провести відповідні тренінги для відповідної категорії державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування за професійною програмою підвищення кваліфікації.

Фото

image
18 Жов

Тематичний семинар

Кафедрою права та європейської інтеграції, за сприянням факультету підвищення кваліфікації, напередодні Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, для працівників органів публічної влади було проведено тематичний семінар за темою «Нелегальна міграція та торгівля людьми, як загрози національній безпеці». Під час якого було розглянуто основні причини які сприяють виникненню та поширенню торгівлі людьми, наслідки торгівлі людьми для суспільства та держав. Після чого слухачі мали змогу обговорити шляхи попередження злочину.

Фото

image
15 Жов

Екологічна акція

Слухачі факультету публічного управління та адміністрування та студенти соціально-економічного факультету взяли участь у екологічній акції з висадки дерев на базі Гутянського Лісового Господарства, ДП Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства. Учасники акції висадили 1,5 тисячі саджанців дубів і відродили біля гектару лісу!

Фото

image
14 Жов

День захисника України

Наш Інститут, поважаючи історію та традиції українського народу, вшануючи мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, долучився до відкриття Монументу Захисників України.

В цей визначний для усього українського народу день, день святкування Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва, а також Дня захисника України в м. Харкові за участі голови ХОДА Юлії Світличної, ветеранів АТО та ООС, сімей захисників, які полягли за Україну, керівників та курсантів вищих військових навчальних закладів, відбулась урочиста церемонія відкриття Монументу, присвяченого пам’яті загиблих захисників Вітчизни.

Фото   Докладніше…

image
12 Жов

Міжнародна наукова конференція

Професор кафедри економічної політики та менеджменту д.держ.упр. Дунаєв І.В. протягом 9-11 жовтня 2019 р. взяв участь у престижній міжнародній науковій конференції з регіоналістики «7th Central European Conference in Regional Science» у місті Шопронь, Угорщина. Конференція зібрала понад 250 вчених з понад 20 країн світу. Тема доповіді Дунаєва І.В. «Awakening economic policy of Ukrainian regions: how to reshape mechanisms for organization and deblocking the discrete modernization?» була присвячена сучасним питанням оновлення державної регіональної політики в Україні та викликам, що постають перед регіональною владою. Окрім цього, під час конференції були встановлені корисні наукові зв’язки та презентовано окремі можливості зі співробітництва, зокрема – у частині публікації в індексованих журналах Інституту та за кордоном.

Фото

image
9 Жов

Зустріч у Будинку рад

Керівництво ХарРІ НАДУ прийняло участь у зустрічі, яка відбулась у Будинку рад з першим заступником голови Харківської обласної ради, головою Наглядової ради ХарРІ НАДУ Віктором Миколайовичем Коваленко, директором департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Карповою Ларисою Георгіївною, директором департаменту економіки та міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації Колосом Андрієм Леонідовичем та китайською делегацією на чолі з Віце-Президентом Тяньцзіньської адміністративної академії (ТАА) п. Сюй Чжун. Сторони обговорили актуальні питання розвитку ділових контактів та подальші плани співпраці.

Фото

image
9 Жов

Виїзне заняття

В рамках вивчення дисципліни «Державна антикорупційна політика та запобігання корупції на публічній службі» доцент кафедри права та європейської інтеграції Т.В. Ковальова провела виїзне заняття зі слухачами 2-го курсу заочної форми навчання на базі сектора з питань запобігання та виявлення корупції Харківської обласної державної адміністрації. Керівник сектора К. Ісаєв розкрив практичні аспекти застосування антикорупційного законодавства, зокрема питання фінансового контролю, створення антикорупційних програм, запобігання конфлікту інтересів.

На виконання плану заходів до Всеукраїнського тижня права зі слухачами 2-го курсу заочної та денної форм навчання було проведено правову гру «Важниця». Слухачі мали можливість перевірити свої фахові знання в умовах змагальності з колегами.

Фото

image
8 Жов

Науковий візит

В рамках наукового візиту делегації Тяньцзіньської адміністративної академії до ХарРІ НАДУ відбулася конференція з професорсько-викладацьким складом та співробітниками Інституту, присвячена питанням підготовки державних службовців в Україні та КНР. Зустріч відкрила директор Інстиуту Л.О. Бєлова, висловивши думку про необхідність продовження традиційних наукових обмінів і подальшу співпрацю між двома навчальними закладами.

Фото   Докладніше…

image
7 Жов

Виїзне заняття

На базі обласного комунального закладу «Харківський організаційно-методичний центр туризму» професором кафедри державного управління О.Б. Коротич та доцентами Л.В. Набокою, Ю.В. Боковиковою, В.О. Євдокимовим було проведене виїзне заняття для слухачів 2 курсу заочної форми навчання факультету публічного управління та адміністрування (спеціалізації «Управління органами публічної влади» та «Управління персоналом в органах публічної влади»). Директор центру В.Д. Холодок детально розповіла про особливості державного управління туристичною галуззю в Україні, головні напрями та тенденції її реформування, зупинилася на основних етапах становлення системи управління туристичною галуззю на Харківщині, пріоритетних напрямах діяльності та головних проблемах. Крім того, слухачі дізналися про основні туристичні маршрути, туристичну інфраструктуру Слобожанщини, конкурси, виставки і фестивалі, спрямовані на популяризацію регіону в Україні та світі.

Фото

image
7 Жов

Виїзне заняття

Доценти кафедри права та європейської інтеграції Мирна Надія та Білоконь Михайло разом із слухачами другого курсу заочної форми навчання факультету публічного управління та адміністрування, провели виїзне заняття в межах дисциплін «Механізми правової та інституціональної системи ЄС», і «Механізми управління та адміністрування спільними політиками ЄС» на базі Музею місцевого самоврядування Харківщини.

Ознайомившись із експозицією музею слухачі дізнались не лише деякі нові факти з яскравої історії Слобожанщини, але й важливі особливості регіональної співпраці м. Харкова та Харківської області з європейськими містами, органами місцевого самоврядування та регіонального управління країн-членів ЄС.

Фото

image
4 Жов

День працівників освіти

З нагоди святкування Дня працівників освіти, студенти ХарРІ НАДУ, на чолі з головою Студентської ради Ларисою Мележик, привітали динамічним флешмобом всіх працівників Інституту з цим святом.

Теплі слова, живе виконання та молодіжний драйв забезпечили присутнім на святі чудовий настрій.

Також до присутніх, з привітальним словом, звернулась директор Інституту Людмила Бєлова, яка подякувала студентам за їх творчість та креативність, а професорсько-викладацькому складу та іншим працівникам Інституту побажала мирного неба, доброго здоров’я, щастя та успіхів у всіх справах і починаннях!

Зі святом!

Фото

image
4 Жов

Урочистий прийом

Завідувач кафедри політології та філософії професор Вячеслав Дзюндзюк взяв участь в урочистому прийомі з нагоди Дня Німецької Єдності, що проходив у Генеральному консульстві Федеративної Республіки Німеччина в Донецьку/офіс Дніпро.

Фото

image
3 Жов

Виїзне заняття

Доцентами кафедри державного управління Набокою Л.В. та БоковиковоюvЮ.В. було проведене виїзне заняття на базі Головного управління Державної міграційної служби України в Харківській області для слухачів 2 курсу заочної форми навчання факультету публічного управління та адміністрування (спеціалізації «Управління органами публічної влади» та «Управління персоналом в органах публічної влади»). Головні спеціалісти управління Панцир І.Д., Кікнадзе Г.С. та Лопач К.І. цікаво і змістовно розповіли про основні напрями діяльності управління, організацію його роботи, нові методи, сучасні технології та зарубіжний досвід, які використовуються у практиці роботи структурних підрозділів, підходи до нормування праці та вивчення результативності роботи працівників. Особливу увагу було приділено питанням удосконалення взаємодії міграційної служби з іншими органами влади щодо покращення якості послуг, що надаються населенню.

Фото

image
1 Жов

Виїзне заняття

Доцент кафедри права та європейської інтеграції Сергєєва Л.М. в рамках дисципліни «Нормотворчість та правозастосування» провела виїзне заняття в Червонозаводському районному суді м. Харкова для групи слухачів заочної форми навчання факультету підготовки магістрів публічного управління та адміністрування спеціалізації «Правове забезпечення органів публічної влади», в якому взяли участь найактивніші слухачі групи. Заступник керівника апарату суду В.О. Долженко розповів слухачам про основні завдання та напрямки діяльності суду, структуру суду, про організацію електронного документообігу, порядок надання інформації громадянам. Також слухачів було ознайомлено із роботою апарату суду, на який покладено організаційне забезпечення роботи суду.

Фото

image
1 Жов

Візит до лікарні

За традицією, започаткованою в ХарРІ НАДУ ще в 2014, слухачі факультету публічного управління та адміністрування груп Д-18 та Д-19 провідали поранених воїнів, які зараз знаходяться на лікуванні у Харківському військово–медичному клінічному центрі Північного регіону. Бажаємо нашим захисникам міцного здоров’я, скорішого одужання та дякуємо за мирне небо над Харківщиною й Україною.

Фото

image
26 Вер

День публічного управління та адміністрування

У Харківському регіональному інституті державного управління традиційно відзначався День публічного управління та адміністрування. За програмою заходів, які відбувалися в Інституті, проходила науково-практична конференція за результатами стажування слухачів магістерської підготовки за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» на тему «Публічне управління в Україні: теорія, практика, інновації».

За підтримки Харківського університетського консорціуму, Харківської обласної студентської ради та кафедри державного управління силами студентів ХарРІ НАДУ було організовано і проведено ІІ Регіональний дебатний турнір «Студенти PRO» та інтелектуальна гра “Що? Де? Коли?”. В студентських іграх взяли участь команди 8 закладів вищої освіти м. Харків, які здійснюють підготовку бакалаврів за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».

Фото   Докладніше…

image
26 Вер

Науково-практична конференція за підсумками стажування слухачів ХарРІ НАДУ

Відбулась науково-практична конференція за підсумками стажування слухачів ХарРІ НАДУ на тему: «Публічне управління в Україні: теорія, практика, інновації». Відкриваючи конференцію, перший заступник директора проф. Дмитро Карамишев зазначив, що цей формат щороку дає можливість слухачам Інституту не лише прозвітувати, а й поділитись набутим під час стажування зарубіжним досвідом та можливостями його адаптації для України.

Фото   Докладніше…

image
26 Вер

Виїзне заняття

В рамках курсу «Управління якістю освіти та освітньої діяльності» професора Бєлової Людмили Олександрівни, слухачі ІІ курсу заочної форми навчання Харківського регіонального інституту Національної академії державного управління при Президентові України відвідали Харківську обласну державну адміністрацію.

Фото   Докладніше…

image
25 Вер

Лауреат Міського конкурсу «Молода людина року»

Максим Наглий, студент першого курсу групи ЕД-19 ХарРІ НАДУ при Президентові України, був нагороджений подякою Харківського міського голови, як лауреат Міського конкурсу «Молода людина року» в номінації «Громадська діяльність» за значний внесок у розвиток волонтерства та зміцнення позитивного іміджу м. Харкова.

Бажаємо подальших досягнень! Пишаємось нашими студентами!

Фото   Докладніше…

image
25 Вер

Виїзне заняття

Доцент кафедри права та європейської інтеграції Сергєєва Л.М. в рамках дисципліни «Нормотворчість та правозастосування» провела виїзне заняття на базі відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м. Харкові зі слухачами 2-го курсу денної та заочної форм навчання факультету підготовки магістрів публічного управління та адміністрування спеціалізації «Правове забезпечення органів публічної влади». Керівник юридичного відділу дирекції Фонду Н.О. Балла розповіла слухачам про основні завдання та напрямки діяльності Фонду, його структуру, про порядок застосування законодавчих та підзаконних актів у роботі страхової установи.

Фото

image
24 Вер

Вчена рада

Відбулося засідання Вченої ради Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

image
20 Вер

«Мистецтво об’єднує молодь»

Делегація Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України на чолі з директором Бєловою Л.О. відвідала V традиційну Мистецьку акцію «Мистецтво об’єднує молодь», яку спеціально для молоді міста організував Харківський університетський консорціум за підтримки Харківської обласної державної адміністрації.

Фото   Докладніше…

image
20 Вер

Зустріч-знайомство

В останні теплі дні відбулась зустріч-знайомство студентів 1 і 2 курсів спеціальності «Економіка» зі своїми кураторами та наставниками: заступником декана ФСЕУ з виховної роботи Смаглюк А.А. та доцентом кафедри управління персоналом та економіки праці Орлом Ю.Л.

Враховуючи, що захід відбувся напередодні Всесвітньої акції «Ми – за чистоту довкілля», студенти та викладачі ХарРІ НАДУ при Президентові України приєдналися до акції та потім на чистій галявині Журавлівського гідропарку цікаво і весело провели час. Волейбол та активні ігри на повітрі, ігри на розвиток розумової активності, приготування шашлику, печеної картоплі та запашної каші – стали чудовою формою для проведення дозвілля.

Всі мали змогу краще познайомитися один з одним, визначити спільні інтереси, в тому числі наукові та громадські, та активно провести час, аби з новими зусиллями приступити до нового навчального року.

Фото

image
16 Вер

Виїзне заняття

Професор кафедри регіонального розвитку та місцевого самоврядування Мамонова В.В. в рамках дисципліни «Стратегічне планування сталого розвитку регіону» провела виїзне заняття в Департаменті містобудування, архітектури та генерального плану Харківської міської ради для групи 2 курсу денної форми навчання факультету підготовки магістрів публічного управління та адміністрування спеціалізації «Управління регіональним розвитком», в якому взяли участь найактивніші слухачки групи. Районний архітектор Київського району м. Харкова Довбня О.Б. розповів про склад містобудівної документації, роботу щодо схвалення планів будівництва для громадян, про організацію електронного документообігу, а також про проєкт побудови нової дороги, яка з’єднає Салтівку з центром Харкова, який зараз активно обговорюється в міській раді.

Фото

image
6 Вер

Стипендія імені О.С. Масельського

Згідно з рішенням комісії конкурсу з призначення та виплати персональної стипендії імені О.С. Масельського при обласній державній адміністрації від 21 серпня 2019 року та відповідно до наказу Департаменту від 02.09.2019 № 206, здобувачу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти 3 курсу спеціальності «Публічне управління та адміністрування» Головіну Євгену Костянтиновичу призначено обласну стипендію.

Щиро вітаємо Євгена з цим здобутком та бажаємо йому подальших творчих успіхів, наснаги та нових звершень!

Фото

image
3 Вер

Міжнародна літня школя управління

З 15 по 28 серпня 2019 року 24 представника України стали учасниками Міжнародної літньої школи управління, що другий рік поспіль проходить у Греції. У цьому році в команду управлінців, зібрану ХарРІ НАДУ для опанування освітньо-культурної програми підвищення кваліфікації, увійшли не тільки викладачі та слухачі нашого регіонального інституту та державні службовці Харківщини, а й представники органів державної влади та органів місцевого самоврядування Полтавської, Луганської, Сумської та Київської областей. Їх радісно й щиро зустрів Каламос (Аттіка, Греція).

Фото   Докладніше…

image
2 Вер

День знань

З нагоди початку нового навчального року святкування Дня знань в ХарРІ НАДУ при Президентові України відбулись святкові заходи. У цьому році до родини Інституту приєдналось 660 майбутніх магістрів публічного управління та адміністрування і 114 здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

З Днем знань та початком нового навчального року слухачів і студентів привітали директор Інституту Л. Бєлова, перший заступник директора Д. Карамишев, заступники директора В. Золотарьов та Д. Олійник. З вітальним словом виступили декани факультетів В. Бульба та К. Козлов, голова Студентської ради Інституту Л. Мележик та колишня очільниця Студради, а нині здобувач другого (магістерського) рівня вищої освіти О. Бірюкова. В заходах взяли участь завідувачі кафедр, викладачі та працівники деканатів.

Фото

image
30 Сер

Загальні збори трудового колективу

Відбулись загальні збори науково–педагогічних працівників та співробітників присвячені підсумкам роботи у 2018–2019 навчальному році та головним напрямкам діяльності Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України та завданням на 2019–2020 навчальний рік. Директор ХарРІ НАДУ Бєлова Людмила Олександрівна прозвітувала перед колективом за пройдешню вступну кампанію та окреслила низку перспективних напрямів діяльності Інституту та всіх підрозділів закладу.

З короткими доповідями виступили: перший заступник директора Д.В. Карамишев, заступники деректора Золотарьов В.Ф., Олійник Д.В., завідувач кафедри регіонального економічної політики та менеджменту М.А. Латинін.

За сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток ХарРІ НАДУ Почесні грамоти та Подяки отримали кращі викладачі та працівники Інституту.

За результами заходу було ухвалено рішення Загальних зборів щодо основних напрямів діяльності Інституту в 2019-2020 навчальному році.

image
28 Сер

Обласний серпневий педагогічний форум-2019

Директор Інституту та Президент Консорціуму Людмила Бєлова стала спікером конференції «Обласний серпневий педагогічний форум-2019», яка відбулася 28 серпня у готелі «Kharkiv-Palace». Цього року слоганом форуму став вислів «Сучасна освіта Харківщини: доступність, якість, визнання».

Фото   Докладніше…

image
23 Сер

Вітання з Днем Незалежності України

Шановні колеги!

Вітаю Вас із визначним святом — Днем незалежності України!

Нехай це свято додасть Вам наснаги і творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини. Від усієї душі зичу Вам і вашій родині міцного здоров’я, щастя і благополуччя!

Директор Інституту Л.О. Бєлова

image
23 Сер

День Державного Прапора України

23 серпня 2004 року Президентом України було підписано Указ «Про День Державного Прапора України». Цим Указом «на вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги громадян до державних символів України» встановлено в Україні нове свято – День Державного Прапора України, який щорічно відзначається 23 серпня.

Делегація Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, у складі директора Інституту Л.О. Бєлової, першого заступника директора Д.В. Карамишева,заступника директора В.Ф. Золотарьова, декана факультету магістерської підготовки В.Г. Бульби, декана факультету соціально-економічного управління К.І. Козлова, співробітників інституту та студентства разом с представниками владних інституцій, навчальних закладів і громадськості області та міста взяли участь в урочистих заходах, присвячених Дню Державного Прапора та флешмобі на площі Конституції.

Бібліотечним відділом Інституту до Дня Державного Прапора України підготовлено книжково-ілюстративну виставку.

Фото

image
9 Сер

ХарРІ НАДУ братиме участь у Програмі ЄС «Еразмус+»

ЕАСЕА оголосило результати конкурсу Програми Європейського Союзу «Еразмус+» 2019 р. за напрямом «Розвиток потенціалу вищої освіти».

Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння Нацiональної академiї державного управлiння при Президентовi України став партнером в рамках проєктів-переможців у конкурсі Програми Європейського Союзу «Еразмус+» 2019 р. за напрямом «Розвиток потенціалу вищої освіти».

Загалом було відібрано 163 проєкти, в тому числі 8 проєктів – за участю України.

Докладніше…

image
26 Лип

Онлайн-курс

У Харківському Національному університеті ім. В.Н. Каразіна відбулася презентація відкритого онлайн-курсу «Академічна доброчесність: виклики, дії, успішні історії», який було підготовлено в межах проекту «Розвиток нових електронних інструментів промоції академічної доброчесності в українських університетах», підтриманого посольством США в Україні.

Фото   Докладніше…

image
12 Лип

Тренінг

З 04.07.2019 р. по 10.07.2019 р. доцент кафедри управління персоналом та економіки праці А.А. Смаглюк та доцент кафедри права та європейської інтеграції М. Білоконь проходили тренінг для викладачів з інтерактивних методик викладання курсу з громадянської освіти ІFЕЅ «Демократія: від теорії до практики».

У ході тренінгу викладачі були ознайомлені з такими інтерактивними вправами для проведення занять як: «Аналіз цитат», «Прогулянка галереєю», «Континуум», «Людський барометр», «Мозаїка», «Медіація», «Консультація з громадськістю» та ін. Ними були розглянуті знання, навички та ставлення громадян, пов’язані з їх участю у демократії, які базуються на путівниках і оцінках, що використовуються в США для громадянської світи – з урахуванням українського контексту. Під час тренінгу з викладачами було проведене детальне опрацювання всіх етапів підготовки студентського проекту в межах курсу «Демократія: від теорії до практики».

Фото

image
5 Лип

Випуск студентів факультету соціально-економічного управління

У Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулися урочистості з нагоди випуску студентів факультету соціально-економічного управління.

За першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти отримали дипломи за спеціальністю «Менеджмент» 25 студентів денної форми навчання; за спеціальністю «Управління персоналом та економіки праці» 19 студентів денної форми навчання.

За другим (магістерським) рівнем вищої освіти отримали дипломи за спеціальністю «Менеджмент» 31 студент заочної форми навчання.

Фото   Докладніше…

image
1 Лип

Вступні іспити до магістратури

У ХарРІ НАДУ розпочалися вступні іспити до магістратури зі спеціальності Публічне управління та адміністрування. Вступні іспити складатимуть понад 400 абітурієнтів. Вступники складають наступні іспити: комп’ютерне тестування з державноуправлінських питань, з іноземної мови, а також проходять співбесіду з Публічного управління та адміністрування.

Серед вступників державні службовці, посади яких віднесені до 1-5 групи оплати праці та посадові особи місцевого самоврядування 1-4 категорії. Здійснюється прийом на контрактну форму навчання.

Фото

image
26 Чер

День Конституції України

1. Україна – остання з країн колишнього СРСР, яка прийняла власну конституцію. Основний Закон України у теперішньому його вигляді був ухвалений лише через 5 років після проголошення незалежності України. За 6 років – з 1990 до 1996 – було запропоновано 15 проектів Конституції України.

Докладніше…

image
25 Чер

Вчена рада

Відбулося засідання Вченої ради Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

image
21 Чер

Виїзне заняття

Кафедрою української мови для студентів групи ПУД-18 було проведене виїзне заняття у Харківській державній науковій бібліотеці імені В.Г. Короленка. У рамках дисципліни «Ділова українська мова» здійснено мету щодо освоєння наукової комунікації як складника фахової діяльності управлінця та стандартизації й уніфікації у сфері документознавства та діловодства.

Фото

image
20 Чер

Науково–експертна рада

Відбулося засідання Науково–експертної ради Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

порядок денний

image
19 Чер

Круглий стіл

В Харківському регіональному інституті Національної академії державного управління при Президентові України відбувся круглий стіл зі спів-засновником еo інкубатору та програми комерціалізації науково технічних розробок українських університетів професором Корнельського університету, представником венчурного фонду Ukraine Phoenix Venture Capital Fund паном Чарльзом Уайтхедом, координатором ео Інкубатора у Харкові Едуардом Сімсоном, ректором НТУ «ХПІ» професором Євгеном Соколом, Президентом Харківського університетського Консорціуму професором Людмилою Бєловою та молодими науковцями провідних закладів вищої освіти Харківщини. Також у роботі круглого столу взяли участь заступник Голови Ради ректорів Харківської області, ректор Харківського державного університету харчування та торгівлі професор Олександр Черевко та ректор Харківського національного фармацевтичного університету професор Алла Котвицька.

Фото   Докладніше…

image
12 Чер

Виїзне заняття

Доцент кафедри права та європейської інтеграції К.Є. Дубовик в рамках вивчення дисципліни “Конституційне право” провела зі слухачами 3-го курсу, факультету соціально-економічного управління, виїзне заняття в Східному апеляційному суді. Студенти разом з викладачем взяли участь у судових засіданнях, мали можливість спостерігати застосування правових норм у конкретних правових ситуаціях. Були ознайомлені з роботою апарату суду та функціональними обов’язками співробітників.

Фото

image
6 Чер

ІХ Міжнародний форум «Україна – Європейський Союз: новий рівень кооперації»

У Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України розпочав роботу ІХ Міжнародний форум «Україна – Європейський Союз: новий рівень кооперації», який дев’ятий рік поспіль збирає науковців та практиків в рамках циклу заходів Харківської обласної державної адміністрації та ХарРІ НАДУ, присвячених відзначанню Дня Європи в Україні.

Фото   Докладніше…

image
31 Тра

Школа лідерів учнівського самоврядування

В Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, в рамках Школи лідерів учнівського самоврядування, відбулось завершальне заняття, спікерами якого виступили заступник директора з короткотермінового підвищення кваліфікації Золотарьов В.Ф і заступник декана факультету соціально-економічного управління Смаглюк А.А.

Фото   Докладніше…

image
31 Тра

Виїзне заняття

Відбулося виїзне заняття із дисципліни «Ділова українська мова» (модуль 2. Документознавство та діловодство ) у Державному обласному архіві Харківської області (вул. Мироносицька, 41).

Студенти групі ПУД-18 ознайомилися з історією архіву, із документами, які мають важливе практичне значення, із видатними особистостями нашого регіону, із документальним підтвердженням визначних подій, завдяки яким оживають сторінки життя і діяльності нашого регіону. Студентами була отримана важлива інформація про можливість роботи з архівними документами.

Фото

image
28 Тра

Вчена рада

Відбулося засідання Вченої ради Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

порядок денний

image
28 Тра

Мурал «Ukraine»

В Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулось урочисте відкриття муралу «Ukraine», присвяченого єдності і цілісності України. Всі присутні на заході мали змогу познайомитись з автором і виконавцем стінопису, яким виступила Громова Світлана Володимирівна, студентка 4 курсу, що навчається за спеціальністю 014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво) на художньо-графічному факультеті Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди.

Адміністрація, педагогічний, слухацький і студентський колектив Інституту дякує ініціаторам – студентській раді та автору за вагомий особистий внесок та формування позитивного іміджу нашої альма-матер.

Фото

image
25 Тра

Молодіжний форум

В приміщенні Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, Управління Верховного комісара ООН у справах біженців в Україні (УВКБ ООН) разом із Громадською спілкою «Харківський університетський консорціум» провели Молодіжний форум під назвою: «Залучення молоді до процесу прийняття рішень у своїй громаді».

Фото   Докладніше…

image
24 Тра

Всеукраїнська науково-практична конференція

У Національній академії державного управління при Президентові України відбулася щорічна Всеукраїнська науково-практична конференція за міжнародною участю «Інституціоналізація публічного управління в Україні в умовах євроінтеграційних та глобалізаційних викликів». Конференція була присвячена науково-експертному обговоренню актуальних питань з публічного управління в умовах євроінтеграційних та глобалізаційних викликів, розробці практичних рекомендацій щодо удосконалення процесів інституціоналізації системи публічного управління в Україні.

Фото   Докладніше…

image
23 Тра

Семінар-практикум

У Дніпропетровському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за сприяння Харківського та Одеського регіональних інститутів державного управління відбувся семінар-практикум «Малий проект сьогодні – великий розвиток завтра».

Мета заходу-обмін досвіду студентського самоврядування та створення проектів для об‘єднання зусиль регіональних інститутів та підвищення іміджу Національної академії державного управління при Президентові України. Було обговорено 7 проектів. Проекти презентовані та передані інститутам на доопрацювання.

Щиро дякуємо за чудовий досвід та позитивні емоції, сподіваємося на нашу сумлінну співпрацю.

Фото

image
23 Тра

Зустріч

У рамках профорієнтаційної роботи ХарРІ НАДУ при Президентові України у Східному апеляційному суді була проведена зустріч з працівниками апарату суду. Виступила доцент кафедри права та європейської інтеграції К.Є.Дубовик, яка ознайомила присутніх з умовами вступу до інституту та особливостями навчання.

Фото

image
21 Тра

Зустріч з працівниками Національного антикорупційного бюро України

Відбулася зустріч слухачів, студентів і викладачів Інституту з працівниками Національного антикорупційного бюро України та антикорупційними громадськими організаціями, на якій жваво обговорювалися питання ефективності громадського контролю використання публічних коштів та особливості діяльності НАБУ.

Фото

image
18 Тра

Науковий квест «У пошуках скарбів науки»

З нагоди святкування Дня науки відбувся VI міждисциплінарний науковий квест «У пошуках скарбів науки» за ініціативи Ради молодих вчених при ХОДА та підтримки Голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної!

Фото   Докладніше…

image
18 Тра

Тематичний семінар

В рамках відзначення Дня Європи на кафедрі права та європейської інтеграції Інституту відбувся тематичний семінар «Практика застосування Угоди про асоціацію між Україною та ЄС». У семінарі взяли участь викладачі кафедри, аспіранти та слухачі заочного відділення факультету публічного управління та адміністрування (спеціалізації «політика європейської інтеграції»).

Під час семінару обговорено широкии? комплекс питань політичного, економічного та секторального співробітництва, здіи?снено оцінку виконання Угоди про асоціацію та розглянуто інструменти моніторингу і?і? виконання, запропоновано шляхи вдосконалення взаємодіі? сторін Угоди.

Фото

image
16 Тра

Практико-орієнтоване навчання

За ініціативи проф. Газарян С. В. з метою запровадження практико-орієнтованого навчання у межах освітньо-професійної програми «Публічне управління та адміністрування» відбулася зустріч магістрів першого курсу заочної форми навчання та Міхаеля Гиреля – підприємця, засновника та голови компанії Aux-Bridge (Ізраїль), офіційного лектора від державної організації «Натів» Міністерства Репатріації та Абсорбції Держави Ізраїль, консультанта Міністерства Фінансів Держави Ізраїль.

Під час заходу розробник та впровадник багатьох проектів щодо оптимізації роботи органів місцевого самоврядування в Ізраїлі, країнах СНГ, США, Європі тощо М. Гирель презентував здобувачам проекти «Smart City» та «People City», які викликали у аудиторії неабиякий інтерес та дискусію й сформували запит на подальшу співпрацю.

image
8 Тра

Ніколи знову…

Делегація Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за участі керівництва Інституту, викладачів та студентів взяла участь у заходах з нагоди Дня пам’яті та примирення на Меморіалі Слави у Лісопарку. Учасникиз заходів вшанували пам’ять полеглих у роки Другої Світової війни, висловили слова пошани присутнім ветеранам та поклали квіти до Меморіалу Родина – Мати. Ніколи знову…

Фото

image
3 Тра

Профорієнтація

Студенти спеціальності «Публічне управління та адміністрування» – курсанти Школи кадрового резерву нової генерації публічних службовців ХарРІ НАДУ, організували поїздку до Шевченківського району Харківської області. Перебування студентів в районі розпочалося з зустрічі з керівництвом району – головою Шевченківської райдержадміністрації Приходько Валерієм Анатолійовичем і головою Шевченківської районної ради Онищенко Наталією Володимирівною, які розповіли про проблеми, реформи та перспективи розвитку району. Ознайомлення з роботою структурних підрозділів райдержадміністрації суттєво розширило уявлення студентів про практичну сторону публічного управління на районному рівні. Екскурсія по райцентру Шевченкове супроводжувалася відвідинами Шевченківського краєзнавчого музею, народознавчої світлини Ліцею Шевченківської районної ради, реконструйованих спортивних залів (боксерський ринг, теніс, спортивна гімнастика, більярд, фітнес-зал). Завершилося перебування студентів в районі презентацією ХарРІ НАДУ для старшокласників Ліцею Шевченківської районної ради. Висловлюємо велику вдячність за теплий і діловий прийом Голові Шевченківської РДА Приходько Валерію Анатолійовичу, керівнику апарату РДА Сторожниченко Наталії Володимирівні і водієві шкільного автобуса Якімову Анатолію Юрійовичу за комфортну поїздку.

Фото

image
2 Тра

28 квітня 2019 року пішов з життя наш колега Нікітін Володимир Валерійович. Ми знали його як талановитого вченого, натхненого наставника та вчителя, глибокого експерта та політичного аналітика.

Колектив Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові Україні співчуває передчасній втраті рідним та близьким.

Нехай Господь прийме його душу в оселях праведних, де немає ні скорботи, ні печалі, ні зітхання, а Володимир Валерійович залишиться з нами у світлих спогадах.

image
24 Кві

Засідання Ради ветеранів Міністерства у справах ветеранів України

24 квітня 2019 року об 11.00 у конференц-залі ХарРІ НАДУ відбулося засідання Ради ветеранів Міністерства у справах ветеранів України (дорадчий орган при міністерстві) за участю заступника міністра Терещенко Олександра Леонтійовича, голови Ради ветеранів Лагути Володимира Володимировича та представників об’єднань учасників АТО/ООС від 25 областей України.

Фото   Докладніше…

image
24 Кві

Інтерактив з місцевого самоврядування

У рамках профорієнтаційної роботи ХарРІ НАДУ при Президентові України спільно з молодіжною радою Харківської міської ради було проведено інтерактив з місцевого самоврядування з учасниками школи лідерів учнівського самоврядування, студентами харківських Закладів вищої освіти і школярами. З привітальним словом виступив директор інституту з короткотермінового навчання В.Ф. Золотарьов.. Доцент кафедри права та європейської інтеграції Т.В. Ковальова ознайомила учасників з організаційно-правовими засадами місцевого самоврядування в Україні. Представник молодіжної ради І. Дуняков розповів про структуру й повноваження Харківської міської ради та її виконавчого комітету. Тема інтерактивна зацікавила учасників і сприяла жвавому обговоренню питань реформування місцевого самоврядування.

Фото

image
23 Кві

Вчена рада

Відбулося засідання Вченої ради Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

порядок денний

image
19 Кві

ХIX Міжнародний науковий конгрес

Відбувся ХIX Міжнародний науковий конгрес “Публічне управління ХХІ: синтез науки і практики”.

Головним здобутком Конгресу є узагальнення й оприлюднення результатів наукових досліджень у галузі науки публічного управління і практики державотворення та розробка пропозицій щодо підвищення ефективності діяльності інститутів державної влади та місцевого самоврядування.

Фото

image
14 Кві

Kharkiv International Marathon

В Харкові відбувся один з найбільших бігових заходів України – Kharkiv International Marathon. В Марафоні, з метою підтримки та популяризації спорту і здорового образу життя, взяла участь і делегація ХарРІ НАДУ. Представники факультету соціально-економічного управління: викладачі, студенти та вперше, майбутні вступники стали частиною неймовірної атмосфери, що вирувала того дня над найбільшим в Європі майданом Свободи. Загалом же, у VI Харківському Міжнародному марафоні взяли участь близько 10 тисяч бігунів. Серед них були спортсмени з 18 країн світу: Німеччини, Польщі, Японії, Китаю, Кенії, Австралії, США та інших.

Дружня родина ХарРІ НАДУ вітає всіх зі святом спорту і здорового образу життя, бажає міцного здоров’я і побільше перемог на життєвому шляху!!!

Фото

image
13 Кві

День відкритих дверей

В Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України пройшов День відкритих дверей, який відвідало близько 400 абітурієнтів з м. Харкова і області.

Фото   Докладніше…

image
12 Кві

Семінар

Делегація Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України у складі здобувачів вищої освіти першого року навчання у супроводі викладачів кафедри управління персоналом та економіки праці: доц. Орла Ю.Л., доц. Смаглюк А.А. та доц. Кучерявої К.Я. взяла участь у семінарі «Можливості програми ім. Фулбрайта для українських дослідників, викладачів та студентів», організованої Програмою ім. Фулбрайта в Україні, Представництвом Інституту Міжнародної освіти в Україні у співпраці з Харківським Національним Університетом ім. В.М. Каразіна, Харківською обласною державною адміністрацією, Департаментом освіти і науки ХОДА, Департаментом з підвищення конкурентоспроможності регіону ХОДА і Харківським університетським консорціумом. Дякуємо організаторам за таку цікаву презентацію та надану можливість для розширення знань про умови отримання грантів, стипендії на проведення досліджень або навчання в магістратурі США.

Фото

image
10 Кві

Школа лідерів учнівського самоврядування

В Харківському регіональному НАДУ відбулося чергове заняття Школи лідерів учнівського самоврядування шкіл районів та міст Харківської області, в якому взяли участь понад 110 учнів.

З учнями зустрівся заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Бабічев Анатолій Валерійович та відповів на їх багаточисельні питання щодо розвитку лідерського учнівського руху підготовки творчих проектів учнів та вдосконалення лідерських якостей учнівської молоді. Перед учнями також виступили завідувач кафедри інформаційних технологій і систем управління Орлов О.В. та професор кафедри політології та філософії Крутій О.М.

Фото

image
8 Кві

Виїзне заняття

Доцент кафедри права та європейської інтеграції Т.В. Ковальова в рамках вивчення дисципліни “Нормотворчість та правозастосування” провела зі слухачами 2-го курсу виїзне заняття в хабі “Говерла”. Слухачі разом з викладачем взяли участь у правовій інтелектуальній грі “Важниця”, завдяки якій перевірили свої знання із застосування правових норм у конкретних правових ситуаціях. Дякуємо громадській організації “Експертиза реформ” за сприяння в проведенні виїзного заняття.

Фото

image
6 Кві

Презентація проекту

Слухачі 2-го курсу заочної форми навчання у супроводі заступників деканів факультетів публічного управління та адміністрування Ю.О. Ульянченко та соціально-економічного управління А.А. Смаглюк взяли участь у розширеній презентації проекту глобальних технологічних бізнес-інкубаторів, що запускається в Україні Програмою USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Фото   Докладніше…

image
5 Кві

Семінар-дискусія

Студенти першого курсу магістерської підготовки за спеціальністю 073 “Менеджмент” ОПП “Бізнес-адміністрування” взяли участь у семінарі-дискусії з питань макроекономічного аналізу і прогнозування, а також у підготовці консенсус-прогнозу середньострокових перспектив розвитку економіки України «Україна: перспективи розвитку очима молоді», організованих Міністерством економічного розвитку і торгівлі України.

Фото   Докладніше…

image
1 Кві

Виїзне заняття

Доцент кафедри права та європейської інтеграції Т.В. Ковальова в рамках навчальної дисципліни «Державна антикорупційна політика та запобігання корупції на публічній службі» провела виїзне заняття зі слухачами 2-го курсу факультету публічного управління та адміністрування (заочної форми навчання) на базі сектору з питань запобігання та виявлення корупції апарату Харківської обласної державної адміністрації. Керівник сектору К.А. Ісаєв ознайомив слухачів з повноваженнями і функціями сектору, розповів про проблемні питання заповнення електронних декларацій, створення й затвердження антикорупційних програм, роботи з викривачами корупції. Підсумком заняття було формулювання пропозицій до антикорупційного законодавства щодо окремих заходів запобігання корупції.

Фото

image
30 Бер

Стажування

Польща. Варшава. 24-29 березня 2019 р. Слухачі магістратури факультету публічного управління та адміністрування ХарРІ НАДУ пройшли стажування за фахом. Навчально-практичні заняття відбувались на базі партнера ХарРІ НАДУ – Національної школи публічної адміністрації імені Президента Польщі Леха Качинського (KSAP) за підтримки Міжнародного Фонду “Лідери змін”.

Фото   Докладніше…

image
29 Бер

Форум «DOBRE DIY»

ГС “Харківським університетським консорціумом” – регіональним партнером програми “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність” (DOBRE) в Харківській області, що виконується міжнародною організацією Global Communities та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), за участю Директора USAID Беррі Ріда, в с. Піщанка було проведено Форум «DOBRE DIY», основною метою якого стало підсилення молодіжної аудиторії ОТГ Харківської і Дніпровської областей.

Фото   Докладніше…

image
29 Бер

Виїзне заняття

Завідувач кафедри регіонального розвитку та місцевого самоврядування Ю.О. Куц та професор кафедри В.В. Мамонова для груп З-67 (спеціалізація «Управління регіональним розвитком») та З-77 (спеціалізація «Місцеве самоврядування») факультету підготовки магістрів публічного управління та адміністрування провели виїзне заняття в Адміністрації Московського району Харківської міської ради. Начальник управління з організаційної роботи та загальних питань А.Ф. Ковпак розповіла про основні повноваження та методи діяльності Адміністрації. Відбулася дискусія з актуальних питань формування відносин між суб’єктами публічного управління в місті з районним поділом.

Фото

image
27 Бер

Школа розвитку для лідерів учнівського самоврядування

У стінах нашого Інституту, в рамках діяльності Школи розвитку для лідерів учнівського самоврядування, відбулися чергові профорієнтаційні заходи. Цього разу учасникам було запропоновано новий формат проведення навчання, а саме тренінг з розвитку особистих лідерських компетенцій «Team building: як виховати в собі Лідера», який було проведено доцентом кафедри управління персоналом та економіки праці Орлом Ю.Л. та тренеркою-психологом, арт-терапевтом Інною Коротич.

Фото   Докладніше…

image
27 Бер

Семінар-тренінг

Доцент кафедри права та європейської інтеграції ХарРІ НАДУ Тучак М.О. взяв участь у семінарі-тренінгу «Адміністративна процедура: нові правила взаємодії між владою і громадянами», який проводився для посадових особи органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, а також науковців і громадських активістів з Харкова та Харківської області.

В результаті заходу учасники семінару-тренінгу були ознайомлені з новими правилами прийняття та виконання адміністративних актів, що будуть впроваджені з прийняттям Закону «Про адміністративну процедуру»; була проведена робота з вироблення практичних навичок у учасників семінару-тренінгу з питань застосування загальної адміністративної процедури та спроможності до поширення цих знань і навичок.

Фото

image
26 Бер

Вчена рада

Відбулося засідання Вченої ради Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

image
26 Бер

Зустріч з Представниками ООН в Україні

У рамках проектів щодо досягнення цілей сталого розвитку ПРООН Харківської області у Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулася зустріч з Представниками ООН в Україні:

1. Оснат Лубрані – координатор системи ООН в Україні, координатор з гуманітарних питань.

2. Лотта Сільвандер – представник дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

3. Олена Лаба – спеціаліст з комунікацій системи ООН в Україні.

4. Світлана Карпінська – регіональний координатор по досягненню цілей сталого розвитку ПРООН в Харківській області.

Фото   Докладніше…

image
23 Бер

Підсумки конкурсу проектів пам’ятників Захисникам України

На базі Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України відбулись підведення підсумків конкурсу проектів пам’ятників Захисникам України; практико-орієнтованих семінарів «Суспільно-політична діяльність представників громадських організацій учасників АТО (ООС)» та волонтерів в рамках проекту «Патріоти – до влади», проведених Харківським університетським консорціумом спільно з Харківською обласною державною адміністрацією за ініціативи громадської організації «Спілка ветеранів АТО».

Фото   Докладніше…

image
23 Бер

«Що? Де? Коли?»

Вперше в історії країни в «Що? Де? Коли?» одночасно зіграли 1705 гравців, що об’єдналися в 341 команду. До цього рекорд належав Києву – 1589 учасників гри. Задля фіксації національного рекорду на захід були запрошені представники Національного реєстру рекордів України. Кількість гравців рахували під час гри. Організатори та ті, хто фіксував рекорд, зізнаються – на таку кількість учасників навіть не розраховували.

Фото   Докладніше…

image
21 Бер

Науково–експертна рада

Відбулося засідання Науково–експертної ради Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

порядок денний

image
21 Бер

Екскурсія

За ініціативи адміністрації Інституту та за сприяння керівництва обласного спортивного комплексу «Металіст» для викладачів, студентів та слухачів ХарРІ НАДУ при Президентові України була організована екскурсія, впродовж якої всі присутні ознайомились з історією стадіону, відвідали приміщення, що призначені для футболістів, зокрема футбольну чашу та відчули на собі ту енергетику, яку ввібрав в себе стадіон за всю історію свого функціонування.

По завершенню екскурсії на всіх очікувала напружена гра, перемогу в якій одержала команда студентів. Це був насичений позитивними емоціями день, який залишив за собою приємне фізичне і емоційне задоволення.

Дякуємо за такий досвід і сподіваємось на подальшу співпрацю з ОСК «Металіст».

Фото

image
20 Бер

Конференція

Відбулась науково-практична конференція «Актуальні проблеми розвитку управлінських систем: досвід, тенденції, перспективи», яка у цьому році стала не лише головним науковим заходом для студентської спільноти нашого Інституту, а й дала змогу більш широко розкрити таланти нашої молоді через участь у конкурсі творчих робіт, проведеному спільно з Програмою розвитку ООН в Україні.

Фото   Докладніше…

image
14 Бер

Семінар-тренінг

13-14 березня ГО асоціація «Спільний простір» провела у Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України тематичний семінар-тренінг з теми «МЕДІАГРАМОТНІСТЬ для прес-служб органів влади та місцевого самоврядування, громадських організацій та ЗМІ».

Фото   Докладніше…

image
13 Бер

Школа розвитку лідерів учнівського самоврядування

У Харківському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України відбулося чергове заняття Школи розвитку лідерів учнівського самоврядування.

ідкрив заняття та ознайомив з порядком проведення конкурсу творчих робіт учнів Школи заступник директора з короткотермінового підвищення кваліфікації Золотарьов В.Ф.

Докладніше…

image
13 Бер

Семінар

В Інституті розпочато роботу семінару в рамках проекту «Барометр реформ: медіа грамотність для прес-служб місцевих органів влади, активістів громадських об’єднань та засобів масової інформації»

Проект реалізується за участю ГО Асоціація «Спільний простір» у партнерстві з Інститутом підвищення кваліфікації керівних кадрів НАДУ при Президентові України за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Семінар, що триватиме 13-14 лютого на базі ХарРІ НАДУ при Президентові України зібрав представників ЗМІ, прес-служб регіональної влади та громадських організацій.

Фото   Докладніше…

image
11 Бер

Міжнародний жіночий день

В холі Інституту з нагоди святкування Міжнародного жіночого дня, Студентською радою Інституту, за сприяння деканату та викладачів факультету соціально-економічного управління, було організовано святкове привітання. На якому зі словами до всіх присутніх звернулись директор Інституту Бєлова Л.О. та декан ФСЕУ Козлов К.І. Святкову атмосферу та чудовий настрій всім присутнім створювали номери самодіяльності студентів, які читали вірші та співали пісні.

Освітня родина ХарРІ НАДУ вітає всіх дівчат та жінок зі святом 8 Березня. Бажаємо міцного здоров`я, добробуту та сімейного щастя вам та вашим сім`ям.

Фото

image
6 Бер

Форум

В стінах Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбувся форум, який об’єднав обласну раду ветеранів України, спілку ветеранів Афганістану, ГО «Союз Чорнобиль України» та ГО «Союз ветеранів АТО».

Учасниками регіональних зборів ветеранів стали представники всіх районів Харківської області та міст обласного значення. Також на зустрічі були присутні керівники РДА та органів місцевого самоврядування.

Вітаючи учасників форуму, голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична подякувала ветеранським організаціям області за конструктивну співпрацю.

Фото   Докладніше…

image
6 Бер

Шевченківські дні

Студентами 1 курсу факультету соціально-економічного управління разом із викладачами кафедри української мови проведено нетрадиційне заняття, присвячене Шевченківським дням. Було підбито підсумки конкурсу на краще есе «Т.Г. Шевченко в моєму житті», переможцями якого стали студенти Олексій Нежальський, Катерина Голик, Ганна Іванова, НінаvКравчук і Дмитро Видиш. В аудиторії пролунали Кобзареві рядки та слова вдячності генієві українського народу від нащадків.

Фото

image
6 Бер

Вчена рада

Відбулося засідання Вченої ради Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

image
4 Бер

Семінари

За ініціативи Харківської обласної громадської організації «Спілка ветеранів АТО» в Харківському регіональному інституті державного управління триває цикл практико орієнтованих семінарів «Організація навчання представників громадських організацій учасників АТО (ООС) та волонтерів» в рамках проекту «Патріоти – до влади». Проект здійснюється за підтримки Харківської обласної державної адміністрації та Харківського університетського консорціуму. У якості спікерів під час проведення семінарів виступають провідні фахівці практики – представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування області, а також кращі викладачі – представники провідних закладів вищої освіти, що входять до Харківського університетського консорціуму.

Фото

image
28 Лют

Святковий випуск управлінської еліти

В Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбувся святковий випуск управлінської еліти Східного регіону України. Дипломи магістрів отримали 506 осіб, що здобували освіту на двох факультетах – публічного управління та адміністрування й соціально-економічного управління.

Привітала випускників директор інституту Людмила Олександрівна Бєлова.

Привітання від Президента України Петра Порошенка Привітання від Голови Верховної Ради Андрія Парубія Привітання від Прем’єр–міністра України Володимира Гройсмана Привітання від Голови Національного агенства України з питань державної служби Костянтина Ващенка Привітання від президента НАДУ В.С. Куйбіди Фото   Докладніше…

image
28 Лют

Стажування

Доцент кафедри Дунаєв І.В. пройшов практичне стажування у Малопольській школі публічного управління у Кракові.

Фото   Докладніше…

image
25 Лют

Засідання державної екзаменаційної комісії №12

В рамках проведення державної атестації магістрів публічного управління та адміністрування пройшли виїзні захисти магістерських робіт на базі органів влади.

25 лютого о 10 годині у Головному управлінні статистики у Харківській області Державної служби статистики України пройшло засідання державної екзаменаційної комісії №2.

Фото   Докладніше…

image
25 Лют

Науково–експертна рада

Відбулося засідання Науково–експертної ради Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

порядок денний

image
22 Лют

Засідання державної екзаменаційної комісії №1

22 лютого о 11-30 на базі Харківської районної ради і Харківської районної державної адміністрації пройшло засідання державної екзаменаційної комісії №1.

Очолили засідання комісії її голова – заступник голови Харківської обласної державної адміністрації А.В. Бабічев, заступник голови комісії, директор ХарРІ НАДУ при Президентові України, Л.О. Бєлова. У складі комісії були: декан факультету публічного управління та адміністрування В.Г. Бульба, доц. кафедри соціальної та гуманітарної політики О.В. Поступна.

Фото   Докладніше…

image
22 Лют

Засідання державної екзаменаційної комісії №8

Відбулося виїзне засідання державної екзаменаційної комісії №8 ХарРІ НАДУ у складі Чернова С.І. (голова), Золотарьова В.Ф. (заступник голови), Мамонової В.В. (екзаменатор), Набоки Л.В. (екзаменатор) і Макаренко І. (секретар) за участю директора Інституту Бєлової Л.О. та заступника декана факультету публічного управління та адміністрування Ульянченка Ю.О. щодо захисту магістерських робіт у Харківській обласній раді. Свої дослідження відстоювали слухачі групи спеціалізації з регіонального розвитку З-86 – Носа М.Ю. (староста), Коваленко О.А., Дригайло О.О., Пилявська К.М., Педаш В.Г., Москаленко Р.І., а також Оноша В.П. (З-96). Захист пройшов блискуче, результат очевидний – всі слухачі отримали оцінки “відмінно”.

Фото

image
20 Лют

Школа розвитку лідерів учнівського самоврядування

У Харківському регіональному інституті державного управління відбулося чергове заняття Школи розвитку лідерів учнівського самоврядування.

Відкрив заняття та ознайомив з порядком проведення конкурсу творчих робіт учнів Школи заступник директора з короткотермінового підвищення кваліфікації Золотарьов В.Ф.

Фото   Докладніше…

image
12 Лют

Засідання Харківської обласної студентської ради

Відбулося перше засідання Харківської обласної студентської ради в цьому році. Цього разу нашу команду гостинно приймали стіни Харківський національний університет міського господарства імені Бекетова. Головам Студентських рад ЗВО Харківської області був презентований студентсько-молодіжний простір університету – MEGAPOLIS Flex Hub, а проректор з науково-педагогічної роботи, в минулих студентських роках, голова Харківської обласної студентської ради Грицьков Євгеній Володимирович, поділившись своїм досвідом мотивував лідерів студентства області на сумлінну працю.

Фото   Докладніше…

image
11 Лют

Загальні збори Студентської ради

Відбулися загальні збори Студентської ради Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, де за активну волонтерську учать у проведенні ВЕРТЕП-ФЕСТУ 2019 року були нагороджені Марія Ісаєва й Тетяна Коваленко.

На засіданні заступники голови Студентської ради на чолі із Олександрою Бірюковою ознайомили студентське товариство з планом заходів на майбутнє й вислухали нові пропозиції від колег. На засідання були запрошені Члени ГО «ВСБ «Еліта нації» на чолі з головою громадської ради при ХОДА та президентом організації Олексієм Курцевим, які познайомились із представниками студентського самоврядування та презентували власні проекти, що знаходяться в розробці. Свідченням зацікавленності, були запитання студентів, які вони ставили після ознайомлення з проектами.

image
6 Лют

Гра «Життєвий капітал»

В Інституті в рамках Школи лідерів учнівського самоврядування відбулась гра «Життєвий капітал», метою якої є створення основ для підвищення фінансової грамотності учнівської молоді, як необхідної умови підвищення рівня і якості життя.

Відкрили роботу Школи лідерів директор Інституту, президент Харківського університетського консорціуму Бєлова Л.О., голова Харківського банківського союзу Жукова О.М., директор Харківського інституту банківської справи Університету банківської справи Національного банку України Саморов Б.В. та президент громадської організації Діловий клуб «Партнер» Івагло С.В.

Фото   Докладніше…

image
1 Лют

Меморандум про співпрацю

В Інституті між Харківським університетським консорціумом і ГО «ВСБ «Еліта Нації» було підписано Меморандум про співпрацю, який підписали Президент консорціуму Людмила Бєлова та Президент громадської організації Олексій Курцев. Строк дії цього документу – 3 роки. Цим документом закріплено наміри проводити спільні заходи для студентської молоді в сфері освіти та науки: конференції, семінари, тренінги та ін.

Будемо мати надію, що ця подія об`єднання зусиль, професіоналізму та досвіду стане передумовою подальшого розвитку нашого суспільства, як соціально-активних, освічених, не байдужих до майбутнього України людей.

Фото

image
1 Лют

Світла пам‘ять

Колектив ХарРІ НАДУ з глибоким сумом сповіщає, що на 70 році життя перестало битися серце директора Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (2005-2010 рр.), кандидата наук з державного управління, заслуженого працівника народної освіти України
ГОВОРУХИ Віктора Володимировича

Світла пам‘ять талановитій Людині…

Висловлюємо щире співчуття рідним, близьким, колегам і учням покійного…

image
31 Січ

Виставка українського народного мистецтва

Студенти факультету соціально-економічного управління ХарРІ НАДУ при Президентові України відвідали відкриття виставки українського народного мистецтва «Ой, радуйся, земле!» харківської художниці Олесі Вакуленко.

На виставці представлені роботи в різних видах мистецтва: декоративного розпису, витинанки, графіки, а також сукні з авторської колекції ексклюзивного одягу з ручним розписом «Дерево життя» та розмальований посуд. Усі твори створені у власному авторському стилі за мотивами українського народного мистецтва.

Фото

image
29 Січ

Вчена рада

Відбулося засідання Вченої ради Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

image
27 Січ

Захист творчих робіт

В Інституті відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту творчих робіт учнів-членів Малої академії наук України за секціями, ініційованими Інститутом, а саме: «Інноваційний менеджмент та логістичні процеси», «Ділова українська мова», «Публічне управління та адміністрування». Перед початком заходу заступник директора Інституту В.Ф. Золотарьов привітав учнів та вручив їм подяки за активну участь у конкурсі та подарунки. У заході взяли участь 24 учня з міст Харкова, Куп’янська, Балаклеї, Богодухова, Дергачі, Нововодолазького, Чугуївського, Зміївського районів. Членами жюрі – завідувачем кафедри економічної політики і менеджмента М.А. Латиніним, завідувачем кафедри державного управління В.М. Мартиненком, викладачами кафедри кафедри української мови професором Л.П. Ткаченко та доцентом Л.С. Загребельною було підведено підсумки конкурсу-захисту та визначено переможців.

Фото

image
23 Січ

Школа розвитку лідерів учнівського самоврядування

В Інституті відбулось чергове засідання Школи розвитку лідерів учнівського самоврядування закладів середньої освіти міста Харкова. У роботі Школи прийняли участь понад 60 старшокласників. З правилами прийому до Інституту ознайомив учнів заступник директора Золотарьов В.Ф. Перед учнями з інтерактивною лекцією «Сучасний вимір лідерства: цінності як ключовий регулятор поведінки» виступила доцент кафедри управління персоналом та економіки праці, докторант Падафет Ю.Г., ділову гру «Фактори виробництва та спеціалізації» з учнями провела доцент цієї ж кафедри Крамарева О.С.

Фото

image
22 Січ

День Соборності України

Весь український народ відзначає велике державне свято – День Соборності України, 100 років Акту Злуки українських земель в Єдину Українську Соборну державу. 22 січня 1919 року на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на волелюбному зібранні було урочисто проголошено злуку Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки.

Фото   Докладніше…

image
22 Січ

День Соборності України

З нагоди 100-річного ювілею – Дня злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, державного свята – Дня Соборності України студенти 2 курсу спеціальності «Публічне управління та адміністрування» за сприяння кураторів груп ПУД-17 Ю.В. Дідок і С.Л. Кирія взяли участь в обласних заходах присвячених цій події. У Харківському Національному академічному театрі опери та балету ім. М.В. Лисенка переглянули оперу на 2 дії «Мазепа».

Фото

image
17 Січ

Науково-експертна рада

Відбулося засідання Науково–експертної ради Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

порядок денний

image
15 Січ

Мала академія наук України

Сьогодні Мала академія наук України виховує професійно зорієнтованих молодих людей, які володіють відповідним науковим, дослідницьким інструментарієм і вже у школі знають своє призначення, спрямування, наукове покликання та йдуть до закладів вищої освіти, чітко розуміючи, в якій галузі вони хочуть навчатися та в подальшому працювати.

Головним заходом МАН є щорічний Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН, який проводиться за різними секціями наукових відділень у декілька етапів – від районного, міського,обласного до Всеукраїнського.

Фото   Докладніше…

image
15 Січ

Круглоий стіл

Професор кафедри регіонального розвитку та місцевого самоврядування В.В. Мамонова взяла участь у круглому столі з питань підведення підсумків реалізації децентралізації та реформи місцевого самоврядування в Харківській області у 2018 році та планування спільної діяльності на 2019 рік, що був організований Харківським відокремленим підрозділом Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування», створеним за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Фото   Докладніше…

image
4 Січ

Вифлеємський вогонь Миру

Прекрасну передріздвяну традицію – розповсюдження Вифлеємського вогню Миру – започаткувала у 1986 році австрійська телерадіокомпанія ORF з міста Лінц. Із самого початку акція планувалася з метою підтримки усіх, хто потребує допомоги та уваги в передріздвяний час. І одразу ж цю благородну справу взяли в свої руки скаути.

В Україні Вифлеємський Вогонь Миру поширюють члени Пласту – Національної скаутської організації України. Цього року пластуни передали Вифлеємський Вогонь Миру українській громаді, церквам, дитячим притулкам, лікарням, щоб ті, хто перебувають далеко від своїх родин, могли відчути тепло Вифлеємської зірки.

Представники Харківського осередку Пласту традиційно відвідують державні установи. Перебуваючи в ХарРІ НАДУ вони передали Вифлеємський Вогонь Миру нашому колективу зі сподіваннями любові, душевного спокою, як символ тепла, миру та злагоди.

Фото

image
2 Січ

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

image
21 Гру

Урочисте засідання Вченої ради та Наглядової ради Інституту

У Харківському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України відбулося спільне урочисте засідання Вченої ради та Наглядової ради Інституту, під час якого директор Людмила Олександрівна Бєлова підвела підсумки календарного року та звітувала перед колективом за основні напрями діяльності, досягнення протягом звітного періоду та плани щодо розвитку Інституту на 2019 рік. Цього року доповідь директора супроводжувалася виступами представників кафедральних колективів, структурних підрозділів Інституту та органів слухацького і студентського самоврядування, які поділилися не лише здобутками, а й планами на новий рік.

Фото   Докладніше…

image
19 Гру

Вчена рада

Відбулося засідання Вченої ради Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

порядок денний

image
19 Гру

Свято Миколая

На свято Миколая, 19 грудня слухачі та студенти Хар РІ НАДУ привітали дітей навчально-виховного закладу для дітей з вадами зору імені В. Короленка. Напередодні свята слухацьке та студентське самоврядування організували збір коштів на подарунки для дітей. Під час зустрічі делегація познайомилася з Президентом школи, прем’єр міністром, профільними міністрами та сферою діяльності їх міністерств. По завершенню зустрічі діти провели екскурсію музеєм та розповіли про їх досягнення та нагороди.

Фото

image
15 Гру

Екскурсія

За результатами роботи органів студентського самоврядування факультетів публічного управління та адміністрування і соціально-економічного управління, в рамках виховної роботи та з нагоди початку зимових канікул директором Інституту Бєловою Л.О. було зроблено чудовий подарунок – організовано екскурсію до одного з найстаріших міст Харківської області – м. Чугуєва.

Фото   Докладніше…

image
14 Гру

Форум лідерів змін

У Харкові відбулася знакова подія – Перший «ФОРУМ ЛІДЕРІВ ЗМІН ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ «СОЛІДАРНІСТЬ ТА ВЗАЄМОДІЯ НДО, ВЛАДИ ТА БІЗНЕСУ — ЗАПОРУКА СТАЛОГО РОЗВИТКУ (на прикладах регіональних історій успіху)». Захід було організовано Благодійним фондом «Харків з Тобою», за підтримки Харківської обласної державної адміністрації та Фонду Конрада Аденауера в Україні, а відбувся він у конференц-залі Обласного спортивного комплексу «Металіст».

Фото   Докладніше…

image
13 Гру

Правовий лекторій

З нагоди 70-річчя Загальної декларації прав людини 13 грудня 2018 року в Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України проведено правовий лекторій на тему: «Правовий і соціальний захист людини й громадянина на сучасному етапі». Цей правоосвітній захід було організовано кафедрою права та європейської інтеграції для студентів, слухачів і співробітників Інституту з метою висвітлення проблемних питань забезпечення прав людини. Учасниками правового лекторію були провідні фахівці Харківського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Харківській області, Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби України, Головного управління Пенсійного фонду України у Харківській області. Вони розповіли про основні результати реформування органів публічної влади, розглянули кейси із забезпечення прав і свобод людини і громадянина та соціального захисту громадян України державою.

Фотопрограма лекторія ]

image
13 Гру

Вища школа Харківщини – кращі імена

Під патронатом Харківської обласної державної адміністрації, при підтримці Харківського університетського консорціуму та Ради ректорів відбулося нагородження переможців 20-го ювілейного конкурсу «Вища школа Харківщини – кращі імена». Під час урочистої церемонії в у Харківському національному університеті ім. В.Н. Каразіна відзначили 41 кращого працівника закладів вищої освіти області, серед яких і наші колеги. Переможців конкурсу визначали в 9 номінаціях. Спеціальну нагороду «За мудрість і відданість освіті» отримала директор нашого інституту, президент Харківського університетського консорціуму проф., д.с.н. Людмила Олександрівна Бєлова. У номінації «завідувач кафедри» відзначено канд. філологічних наук , доцента П.О. Редіна, який очолює кафедру української мови ХарРІ НАДУ.

Вітаючи переможців, голова ХОДА Ю.О. Світлична відзначила багату історію, традиції, які має вища школа Харківщини, і наголосила на важливості продовження традицій та подальшого розвитку закладів вищої освіти.

Фото

image
13 Гру

Науково–експертна рада

Відбулося засідання Науково–експертної ради Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

порядок денний

image
12 Гру

Школа розвитку лідерів

В Інституті пройшло чергове засідання Школи розвитку лідерів учнівського самоврядування закладів середньої освіти Харківської області. У роботі Школи прийняло участь понад 90 старшокласників. Учнів привітали директор Інституту Бєлова Л.О. та заступник директора Золотарьов В.Ф. Перед учнями з питань розвитку української культури виступила доцент кафедри гуманітарної та соціальної політики Поступна О.В., тренінг «Молодь та політика: співпраця чи експлуатація» провів доцент цієї кафедри Меляков А.В., із особливостями підготовки конкурсних творчих робіт учнів ознайомив доцент кафедри гуманітарної та соціальної політики Кулініч О.В.

Із майбутніми новорічними та різдвяними святами учнів привітали та пригостили солодощами студентські Дідусь Мороз та Снігуронька.

Фото

image
10 Гру

Загальні збори Студентської ради

На факультеті соціально-економічного управління Інституту відбулися треті загальні збори Студентської ради, які було присвячено результатам роботи у першій половині 2018-2019 навчального року.

Захід відкрила директор Інституту Бєлова Л.О., яка підбила підсумки діяльності факультету у 2018 році, познайомила студентів з новим в.о. декана Козловим К.І. і, як вже традиційно склалося, виділила найактивніших студентів Інституту, нагородивши їх дипломами.

Фото   Докладніше…

image
10 Гру

Круглий стіл

Директор Інституту взяла участь у проекті «Зміцнення співпраці мереж закладів з професійного розвитку для публічних службовців» у трьох країнах (Грузія, Молдова, Україна), який створено з ініціативи Німецького Федерального Міністерства економічного розвитку і співробітництва (ВМZ).

Фото   Докладніше…

image
5 Гру

Всеукраїнський тиждень права

В рамках Всеукраїнського тижня права, для курсантів командно-штабного факультету в Національній академії Національної гвардії України, доцент кафедри права та Європейської інтеграції Харківського регіонального інституту Державного управління НАДУ при Президентові України Катерина Дубовик провела змістовну та пізнавальну лекцію-бесіду, покликану сприяти розумінню важливості правової освіченості та свідомості гвардійців.

Фото   Докладніше…

image
30 Лис

Вчена рада

Відбулося засідання Вченої ради Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

image
29 Лис

П’ята науково-освітня виставка «Публічне управління XXI»

У Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України вікрилася П’ята науково-освітня виставка «Публічне управління XXI», присвячена 100-річчю державної служби та Дню місцевого самоврядування в Україні.

Виставка організована Харківським регіональним інститутом державного управління НАДУ при Президентові України, Національним агентством України з питань державної служби, Харківською обласною державною адміністрацією, Харківською обласною радою, Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області та Харківським університетським консорціумом.

Метою Виставки є сприяння утвердженню ролі місцевого самоврядування як основи для розвитку народовладдя, демократизації суспільних відносин та зміцнення української державності; презентація досягнень, сучасних розробок та можливостей галузі знань «Публічне управління та адміністрування»; налагодження конструктивної взаємодії з надавачами суспільних послуг та бізнес-середовищем; сприяння формуванню й реалізації інноваційних освітніх проектів та програм; поглиблення міжнародної інтеграції та співробітництва у сфері публічного управління, а також презентація здобутків органів публічної влади Харківської області.

Фотодо сторінки виставки ]

image
29 Лис

Презентація

У рамках П’ятої щорічної науково-освітньої виставки «Публічне управління XXI», присвяченої 100-річчю державної служби та Дню місцевого самоврядування в Україні, відбулася презентація пілотного науково-освітнього проекту «Є така професія служити народу України» для старшокласників загальноосвітніх шкіл м. Харкова та студентів бакалаврату факультету соціально-економічного управління ХарРІ НАДУ спеціальності «Публічне управління та адміністрування».

Фото   Докладніше…

image
28 Лис

Виїзне заняття

28 листопада 2018 р. з групою студентів спеціальності «Публічне управління та адміністрування» проведено виїзне заняття до Харківської облдержадміністрації. Студенти мали можливість бути присутніми на засіданні Харківської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення, яке проводив заступник голови Харківської облдержадміністрації Бабічев Анатолій Валерійович. На засіданні обговорювалися питання: про організацію роботи, спрямованої на попередження та протидію насильства в сім’ї в Коломацькому район (допов. представник Коломацької РДА); про підвищення правової свідомості та правової культури молоді через мережу правових гуртків, клубів правового спрямування, створених при навчальних закладах в Близнюківському, Барвінківському і Борівському районах (допов. представники відповідних райдержадміністрацій). По закінченні засідання – пам’ятне фото з заступником голови ХОДА. Студентам виїзд сподобався – просилися на наступне засідання, де буде слухатися питання про стан національно-патріотичного виховання у закладах освіти Харківської області за 2018-2019 навч. рік.

Фото

image
28 Лис

Перегляд та обговорення документального фільму

В контексті Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини DOCUDAYS UA, та за підтримки Харківського університетського консорціуму, відбувся перегляд та обговорення документального фільму «Жінка в полоні», у якому приймали участь професорсько-викладацький склад кафедри права та європейської інтеграції, представники факультету підготовки магістрів публічного управління та адміністрування, факультету соціально-економічного управління, слухачі та студенти.

Фото   Докладніше…

image
26 Лис

Ден пам’яті жертв Голодомору

24 листопада в Україні відзначається 85 річниця Дня пам’яті жертв Голодомору.

Керівництво Інституту на чолі з першим заступником директора Карамишевим Дмитром Васильовичем разом із слухачами, студентами, викладачами, гостями та співробітниками Інституту взяли участь у вшануванні жертв Голодомору 1932-33 рр. Захід відбувся біля меморіалу жертвам цієї трагедії. Усі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих. Також люди поклали квіти, пшеничні колоски та запалені свічки до меморіалу жертв Голодомору.

Фото

image
23 Лис

Тематичне заняття

23 листопада магістри публічного управління та адміністрування взяли участь у тематичному занятті “ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ ТА 85-ТІ РОКОВИНИ ГОЛОДОМОРУ 1932 – 1933 РОКІВ В УКРАІ?НІ”, котре провів к.і.н., доцент, професор А.В. Меляков.

Довідково: 4 жовтня 2018 року, Сенат США одностайним рішенням ухвалив двопартійну резолюцію, в якій Голодомор 1932—1933 рр. визнається геноцидом українського народу. «Сенат США одностайним рішенням ухвалив двопартійну резолюцію, яка стала першим в історії правовим актом Конгресу США, де Голодомор 1932 – 1933 років визнається геноцидом українського народу», — про це повідомило посольство України у США.

Фото

image
23 Лис

Онлайн-курси «Prometheus»

У Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбувся очний навчальний захід за підсумками навчального курсу «Управління персоналом на державній службі», проведеного Національним агентством України з питань державної служби на веб-платформі громадського проекту масових відкритих онлайн-курсів «Prometheus».

Фото   Докладніше…

image
22 Лис

Інструктаж

21-22 листопада 2018 року, на виконання Доручення Директора ХарРІ НАДУ від 19.11.2018 р. та Листа Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації від 14.11.2018 р. №01-33\5418 «Про виконання Протоколу службової наради», з метою забезпечення публічного порядку та безпеки напередодні та під час проведення заходів із відзначення Дня Гідності та Свободи, а також у зв’язку із Днем пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні, співробітниками деканату факультету соціально-економічного управління було проведено інструктажі зі студентами ХарРІ НАДУ щодо першочергових дій у разі загрози вчинення терористичних або диверсійних актів.

Так, декан ФСЕУ Орел Ю.Л. провів відповідний інструктаж із представниками студентського ради Інституту перед початком концерту-реквієму «Герої не вмирають», присвяченого Дню Гідності та Свободи, а заступник декана з виховної роботи Смаглюк А.А., разом із методистами деканату Данілець С.В., Лабузовою О.В. та Барковою В.О. провели відповідні інструктажі зі студентами факультету під час перерв між навчальними заняттями протягом 21 та 22 листопада. Під час заходів студентів було повідомлено щодо першочергових дій у разі настання нестандартних ситуацій, зокрема, при виявленні підозрілого предмету, при отриманні інформації про евакуацію, при потраплянні у натовп та інших. До речі, більш детальну інформацію щодо дій у таких ситуаціях можна отримати у деканаті ФСЕУ, а також ознайомитися з нею на дошці оголошень, яку розміщено на факультеті.

Бажаємо всім миру, здоров’я та безпеки!

Фото

image
22 Лис

Заняття-презентація

В інституті в рамках дисципліни «українська мова та ділове спілкування» у групі ПУД-18 ФСЕУ та групі слухачів курсів підвищення кваліфікації, які навчаються за професійною програмою, проведене нетрадиційне заняття-презентація книги «Увага! Мотор!», автором якої є Нелла Олексіївна Гунченко.

Фото   Докладніше…

image
21 Лис

Благодійний концерт

В день Свободи і Гідності колектив слухачів та студентів Хар РІ НАДУ на чолі з директором інституту Бєловой Л.О., деканом факультету ФСЕУ Орлом Ю.Л., заступником декана факультету підготовки магістрів публічного управління та адміністрування Ульянченко Ю.О. та завідувачем кафедри соціальної і гуманітарної політики Єлагін В.П. відвідали благодійний концерт в Харківській філармонії. Гостей свята чекали шедеври світової класики у виконанні Академічного симфонічного оркестру Харківської філармонії, диригент – Юрій Янко, виступ Віктора Маринчака та показ документального фільму «Герої не вмирають» про харків’ян, що загинули під час Майдану.

Фото

image
21 Лис

Школа розвитку для лідерів учнівського самоврядування

У стінах нашого Інституту взяла старт чергова Школа розвитку для лідерів учнівського самоврядування. На початку заходу із вітальним словом до учасників звернулися директор Інституту Бєлова Л.О., заступник директора Золотарьов В.Ф., а також декан факультету соціально-економічного управління Орел Ю.Л.

Фото   Докладніше…

image
21 Лис

ХV Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA

В кінотеатрі «8 1/2» представники Інституту відвідали відкриття XV Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA, регіональним партнером якого в Харківській області є Харківський Університетський Консорціум.

Фото   Докладніше…

image
20 Лис

ХV Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA

У день гідності та свободи на Харківщині відкривається ХV Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA

20 листопада делегація від Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України відвідала прес-конференцію, з нагоди відкриття Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.

Фото   Докладніше…

image
19 Лис

Виїзне заняття

Відбулося виїзне семінарське заняття студентів ІІІ курсу спеціальності «Публічне управління та адміністрування» у межах навчальної дисципліни «Політика національної безпеки». Заняття було проведено на базі Державної пожежно-рятувальної частини № 5 Московського району м. Харкова. Студенти мали змогу ознайомитися із основними завданнями, функціями, структурою, проблемами та практичними роботою працівників ДСНС під час ліквідації різного виду надзвичайних ситуацій, які є загрозою національній безпеці. Після чого студенти відвідали пожежно-технічну виставку, де ознайомилися із історією становлення пожежної служби, її подальшими розвитком та видатними іменами пожежників Харківщини. Групу супроводжувала доцент кафедри права та європейської інтеграції Сергєєва Л.М.

Фото

image
17 Лис

День відкритих дверей

Саме в Міжнародний день студента, у Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбувся День відкритих дверей. Він зібрав майже 600 учасників з Балаклійського, Богодухівського, Волчанського, Золочівського, Кегичівського, Коломацького, Лозівського, Чугуївського, Харківського та інших районів Харківської області, а також Слобідського, Московського, Новобаварського, Основ’янського. та Київського районів міста Харкова.

Фото   Докладніше…

image
16 Лис

Художній фестиваль

Напередодні дня студента, колектив слухачів та студентів Хар РІ НАДУ на чолі з директором інституту Бєловой Л.О. та деканами Бульбой В.Г. і Орлом Ю.Л. відвідали ||| Художній фестиваль “Гаудеамус opera”, котрий\який пройшов в Харківському національному академічному театрі опери та балету імені Н.В. Лисенко.

Фото   Докладніше…

image
16 Лис

Науково–експертна рада

Відбулося засідання Науково–експертної ради Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

порядок денний

image
15 Лис

Концерт

В нашому Інституті, напередодні Міжнародного дня студентів, відбувся концерт «Знайомтеся – ми перший курс». Перед освітньою родиною ХарРІ НАДУ, батьками та друзями свої мистецтво перевтілення і неповторність продемострували слухачі і студенти факультетів підготовки магістрів публічного управління та соціально-економічного управління. На концерті серед присутніх була директор Бєлова Л.О., яка на початку заходу привітала всіх студентів з їх днем і нагородила активних за їх здобутки у сфері наукової діяльності.

Дякуємо першачкам за свято, яке вони створили і бажаємо їм міцного здоров`я, успіхів, перемог і постійного саморозвитку.

Фото

image
14 Лис

Профорієнтація

У період з 12 по 14 листопада 2018 року професорсько-викладацьким складом кафедр факультету соціально-економічного управління, а саме доц. Бабаєвим В.Ю, доц. Ваніною Я.А. і проф. Жаданом О.В. у Харківській області було проведено низку профорієнтаційних заходів для учнів шкіл та ліцеїв Нововодолазького, Сахновщинського та Куп`янського районів. Загалом участь у цих заходах взяло близько 1550 школярів, які з цікавістю ознайомилися зі спеціальностями та перевагами навчання в Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. Чекаємо на нових членів нашої освітньої родини з вищезазначених районів у 2019 році.

Фото

image
10 Лис

Всесвітній День науки

З нагоди Всесвітнього Дня науки, Радою молодих вчених при Харківській обласній державній адміністрації спільно з заступником голови ХОДА Анатолієм Бабічевим, директором департаменту науки і освіти ХОДА Ларисою Карповою, ректором Харківського національного аграрного університету імені В.В. Докучаєва Александром Ульянченко була створена ландшафтна композиція «Знання та нескінченність», присвячена Всесвітньому Дню науки та 100-річчю НАН України.

Також відбувся ювілейний V Міжвузівський науковий квест «Пошуки скарбів науки». П’ятий квест – рекордсмен – 23 команди!

Заходи відбулися за підтримки Голови Харківської обласної державної адміністрації Юліі Світличноі.

Фото

image
9 Лис

День української писемності та мови

8 листопада 2018 року в інституті відбувся старт Свята української писемності та мови. Студрада спільно з кафедрою української мови представила святкову концертну програму, яка складалася з інформаційної частини та з поетичного й писемного блоків, у холі інституту демонструвалися телесценарії хвилинок культури української мови Дмитра Хоркіна.

Фото   Докладніше…

image
9 Лис

Виїзне заняття

У рамках вивчення навчальної «Інституціональні засади публічного управління» (викладач Ю.В. Дідок – кафедра державного управління) відбулося виїзне заняття студентів 2-го курсу ФСЕУ спеціальності «Публічне управління та адміністрування» до Головного управління статистики у Харківській області. Студенти мали нагоду взяти участь у семінарі «Статистика України: цілі, задачі, процеси статистичного виробництва. Правові відносини в галузі державної статистики», зустрітись із керівником та іншими представниками даного закладу, які розповіли про особливості правового та організаційного забезпечення діяльності закладу.

Фото

image
8 Лис

Конференція “Стратегічний розвиток та інвестиції”

5-6 листопада викладачі інституту проф. В.В. Мамонова, проф. М.А. Латинін, доц. О.С. Конотопцев узяли участь у конференції “Стратегічний розвиток та інвестиції”, яку організувала програма Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) спільно з партнером програми Українським кризовим медіа-центром. Конференція зібрала понад 350 учасників, серед яких представники 75 громад-партнерів програми DOBRE, представники бізнесу та інвестиційних фондів, виконавці проектів міжнародної технічної допомоги, центральних та регіональних органів влади. Відкрив конференцію віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко Вступні ремарки щодо важливості стратегічного планування та управління промовили Керівник Офісу демократії і врядування Агентства США з міжнародного розвитку Томас Вайт, директор програми USAID DOBRE Беррі Рід, про лідерство та стратегічне бачення розповів засновник академії лідерства у місцевому самоврядуванні Джон Джексон. Відбулися панельні дискусії, пітчинг інвестиційних проектів, працювали тематичні майданчики, де учасники конференції поспілкувалися з експертами, отримали консультації, обмінялися досвідом.

Фото

image
5 Лис

Семінар «Якість і забезпечення якості у вищій освіті»

З 22 по 24 жовтня у м. Одесі представники Харківського регіонального інституту НАДУ на чолі з директором інституту Л.О. Бєловою взяли участь у семінарі «Якість і забезпечення якості у вищій освіті», проведеному Німецько-українською школою управління.

Найбільш актуальними для учасників семінару, що викликали жваве обговорення представників регіональних інститутів системи НАДУ, були питання щодо критеріїв оцінки якості навчальних програм, стандартів вищої освіти та визначення показників якості вищої освіти.

Фото

image
2 Лис

Виїзне заняття

Відбулося виїзне заняття студентів 2-го курсу ФСЕУ спеціальності «Публічне управління та адміністрування» на базі Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Харківській та Сумській областях. У рамках вивчення навчальних дисциплін «Інформаційні технології та електронний документообіг»(викладач І. Д . Іванова – кафедра інформаційних технологій і систем управління) та «Інституційні засади публічного управління (викладач Ю.В. Дідок – кафедра державного управління) студенти мали нагоду зустрітись із керівником і співробітниками установи, які розповіли про основні завдання, компетенцію, внутрішню структуру, особливості реалізації управлінських функцій, проблеми інформаційного забезпечення даного територіального підрозділу НАДС. Студенти також відвідали Музей місцевого самоврядування, де ознайомились з історією становлення і розвитку інституту місцевого самоврядування на Харківщині.

Фото

image
2 Лис

Тематичний семінар

На кафедрі права та європейської інтеграції відбувся тематичний семінар «Імплементація Угоди про асоціацію між Україною та ЄС: політичний, економічний та безпековий виміри». У семінарі взяли участь викладачі кафедри проф. О.О. Труш, доц. Н.В. Мирна, доц. М.В. Білоконь, слухачі 3 курсу заочного відділення факультету публічного управління та адміністрування (спеціалізації «політика європейської інтеграції» та «публічне управління національною безпекою»).

Фото   Докладніше…

image
1 Лис

Науково-практична конференція

В НАДУ при Президентові України відбулась щорічна науково-практична конференція за міжнародною участю «Актуальні питання підготовки фахівців у сфері публічного управління та адміністрування».

Фото   Докладніше…

image
30 Жов

Вчена рада

Відбулося засідання Вченої ради Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

порядок денний

image
27 Жов

Cемінар

25-26 жовтня в ХарРІ НАДУ відбувся черговий регіональний семінар з 25 представниками 9 освітніх закладів Харкова, що є учасниками Консорціуму з питань підвищення спроможності системи освіти з публічного адміністрування, створеного в рамках проекту DOBRE (USAID). Семінар був проведений фахівцями Краківського економічного університету і Малопольської школи публічного адміністрування проф. д-ром Марчіном Завіцкі і д-ром Романом Жебчуком. В ході семінару пройшло активне обговорення питань щодо: формування навчальних програм з публічного адміністрування освітніх рівнів «бакалавр» і «магістр» з використанням європейської практики та врахуванням українських реалій; розробки програм післядипломної освіти у сфері публічного адміністрування на основі міжнародного досвіду підвищення професійної кваліфікації.

Під час заходу відбулася зустріч польських колег з директором Людмилою Олександрівною Бєловою, яка наголосила на важливості співпраці у зазначеній галузі, підтвердила зацікавленість Інституту в продовженні роботи у подальших етапах проекту DOBRE, а також запропонувала ряд напрямків для розвитку академічного обміну між ХарРІ НАДУ та КЕУ.

image
26 Жов

Виїзне заняття

Відбулося виїзне заняття слухачів-заочників факультету публічного управління та адміністрування на базі смт. Вільшани Дергачівського району Харківської області (викладачі кафедри соціальної і гуманітарної політики – проф. А.Є. Тамм, доц. О.В. Поступна). Слухачі зустрілися із селищним головою Андрієм Олексійовичем Литвиновим, який розповів про управлінські технології, що використовуються його командою для покращення життя мешканців селища, його інфраструктури, познайомив із ресурсним забезпеченням, можливостями залучення додаткових ресурсів тощо.

Фото   Докладніше…

image
25 Жов

Виїзне заняття

Відбулося виїзне заняття слухачів факультету публічного управління та адміністрування заочної форми навчання, організоване викладачами кафедри соціальної і гуманітарної політики проф. А.Є. Таммом, доц. О.В. Поступною, доц. Л.М. Садовською. Слухачі відвідали Харківське обласне комунальне підприємство «Молодіжний академічний симфонічний оркестр «Слобожанський»», де познайомилися із менеджерськими технологіями, що використовуються в сфері культури.

Фото   Докладніше…

image
25 Жов

Візит аспірантів

Аспіранти ХарРІ НАДУ відвідали Навчально-бібліотечний комплекс Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого. Під час візиту працівники комплексу розповіли про правила користування бібліотекою, пошуковим каталогом та послугами бібліотеки, поділились досвідом створення веб-ресурсів з правознавства бібліотеки: електронного архіву-репозитарію, іміджевої електронної колекції рідкісних видань, електронних персональних бібліографічних покажчиків відомих учених представників харківської правової школи. Також відвідали залу рідкісної книги, де зберігаються збірки законодавства починаючи з 17 сторіччя.

Фото

image
24 Жов

Майстер клас

Відбувся майстер клас професора Валерія Самсонкіна «Системний підхід в управлінні організацією» з студентами-магістрами Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. Під час майстер класу були розглянуті питання:

 • 1. Про системний підхід в управлінні організацією та як його здійснити на практиці?
 • 2. Що таке ефективне управлінське рішення і як його обґрунтувати?
 • 3. Роль ТОР-менеджера в прийнятті управлінського рішення?

Ці та багато інших питань діяльності керівника були розглянуті у процесі авторського інтерактивного заняття «Системний підхід в управлінні організацією».

Також були використані навички багаторічної роботи автора на посаді директора державного підприємства.

Фото

image
23 Жов

Лекція

Відбулася лекція громадської активістки, журналістки, екскурсовода-перекладача пані Вікторії Склярової, яка розповіла про історію Шарівського палацу, розташованого у смт. Шарівка Богодухівського району Харківської області. Лекція була організована деканом факультету публічного управління та адміністрування В.Г. Бульбою та проведена у рамках практичних занять з навчальних дисциплін, що викладаються викладачами кафедри соціальної і гуманітарної політики проф. А.Є. Таммом та доц. О.В. Поступною для слухачів-заочників. Слухачі не тільки познайомилися з історією, архітектурними спорудами та їх легендами, екзотичними насадженнями садиби, дізналися про власників, які у різні часи володіли палацом, але й мали можливість запропонувати менеджерські технології, які можна використати для підтримки та збереження як споруд і насаджень, так і в цілому території Шарівського палацово-паркового комплексу, зробивши його привабливим для туристів.

Фото

image
23 Жов

Виїзне заняття

Відбулось виїзне заняття групи Д-17, слухачів другого курсу денної форми навчання факультету підготовки магістрів публічного управління та адміністрування в рамках дісциплин: “Етика та ділова комунікація на публічній службі” (доц. Євдокимов В.О.) і “Демократичне врядування: теорія і практика” (доц. Хашиєва Л.В.), в територіальному підрозділі ЦНАП Київського району м. Харкова.

Слухачи мали можливість поспілкуватись з Павленко З.А., заступником начальника відділу – адміністратором Київського теориторіального підрозділу ЦНАП Київського району м. Харкова і отримати відповіді на свої запитання.

Фото

image
19 Жов

Виїзне заняття

В рамках виїзних занять, організованих викладачами кафедри соціальної і гуманітарної політики (проф. А.Є. Тамм, доц. О.В. Поступна, доц. Л.М. Садовська), слухачі факультету публічного управління та адміністрування заочної форми навчання відвідали Харківську обласну спеціальну гімназію-інтернат для сліпих дітей імені В. Г. Короленка, яка має понад 130 років власної історії розвитку та традицій. У нас була можливість дізнатися про головні історичні етапи, які пройшов навчальний заклад у своєму розвитку, познайомитися із висококваліфікованим колективом, який забезпечує навчально-виховний процес, із матеріально-технічною базою гімназії, особливостями навчального процесу та процесу соціалізації вихованців. Ми відвідали класні кімнати з біології, інформатики, географії та познайомилися з їх специфічним обладнанням. Нам було представлено хоровий колектив та академічних солістів-вихованців гімназії, які влаштували для нас, як для гостей закладу, невеличкий концерт. Ми були вражені високопрофесійними музичними здібностями учнів, тому, розуміючи всі складності вокально-хорового процесу, з великою повагою ставимося до керівника хору та всіх музичних працівників. Нам були представлені вихованці закладу, які мають спортивні, музичні та мистецькі досягнення. На жаль, познайомитися з усіма здобутками та особливостями начального закладу, яких насправді дуже багато, у нас не було можливості лише тому, що було мало часу. Однак, ми сподіваємося, що це лише початок для знайомства та організації співпраці з таким чудовим закладом та його колективом. Ми дякуємо адміністрації, учителям, всім працівникам за теплий прийом та особлива подяка діточкам, які поділилися з нами своїми творчими й спортивними досягненнями.

Фото

image
19 Жов

Тренінг для тренерів

Професор кафедри регіонального розвитку та місцевого самоврядування В.В. Мамонова пройшла навчання за програмою підвищення кваліфікації (тренінг для тренерів), що організовано програмою “U-LEAD з Європою” спільно з НАДС на базі Всеукраїнського центру підвищення кваліфікації державних службовців за темою «Сільський розвиток та сільське господарство». Програма “U-LEAD з Європою” здійснюється за підтримки Європейської Комісії, Федерального міністерства економічної співпраці та розвитку (Німеччина), Міністерства закордонних справ Данії, Міністерства закордонних справ Естонії, Міністерства закордонних справ Польщі, Міністерства закордонних справ Швеції. Під час тренінгу обговорено складові європейської та української політики сільського розвитку, форми сільськогосподарського підприємництва на селі, роль кооперації ц сільському розвитку, екологічні та інші питання сільського розвитку.

Фото

image
18 Жов

Виїзне заняття

Керівництво Харківського Національного академічного театру опери та балету імені М.В. Лисенка запропонувало директору Інституту Л.О. Бєловій та зацікавленим викладачам, студентам, слухачам ознайомитись із новою формою роботи цього закладу культури із глядачами – організацією екскурсій за лаштунками театру. Такою можливістю скористалися викладачі кафедри соціальної і гуманітарної політики проф. А.Є. Тамм, доц. О.В. Поступна, доц. Л.М. Садовська, які разом із слухачами факультету публічного управління та адміністрування в рамках виїзних занять відвідали екскурсію за лаштунками найбільшого у м. Харкові театру, де слухачі занурилися у технології театральної «магії». Вони мали можливість побачити екзотичні експозиції, театральні костюми та аксесуари, стали свідками процесу виготовлення декорацій за ескізами художника, із великим задоволенням подивилися репетицію артистів, познайомилися із театральною інфраструктурою та чудовими талановитими людьми, які, хоча і безпосередньо причетні до театрального мистецтва, забезпечуючи театральними аксесуарами акторів, але, на жаль, залишаються за кулісами і про їх внесок глядачі навіть і не замислюються. Також слухачі були ознайомлені з практичними аспектами менеджерських технологій діяльності цього закладу культури.

Дякуємо працівникам театру, які організували для нас таку цікаву екскурсію, яка дозволяє потрапити у світ театру й побачити його з іншого боку!

Фото

image
18 Жов

Флешмоб

18 жовтня в Європейський день боротьби із торгівлею людьми, в Інституті силами студентського активу за сприяння деканату ФСЕУ та кафедри права та європейської інтеграції відбувся флешмоб, що мав на меті привернути увагу громадськості до такого явища, як сучасне рабство.

Фото   Докладніше…

image
16 Жов

Виїзне заняття

Відбулося виїзне заняття слухачів першого курсу факультету публічного управління та адміністрування на базі ТОВ СК «ВОСТОК» с. Бугаївка Ізюмського району Харківської області. Заняття було організовано професором кафедри економічної теорії та фінансів Коваленко М.М. у рамках вивчення дисципліни “Економічне врядування та публічні фінанси”. Слухачі відвідали сільськогосподарський кооператив та місцеву школу. У цьому місці бережуть історію, виробляють найсмачніші молоко і сири. Працівники ТОВ СК «Восток» мають зразковий соціальний пакет. Сім’ям перспективних працівників надають будинки, беруть на себе значущу частину видатків на утримання шкіл і дитячих дошкільних закладів.

Фото

image
14 Жов

День захисника України

14 жовтня 2018 року в Україні визначний день. Саме в цей день святкуються Покров Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, а також День захисника України.

З цієї нагоди в Інституті проходила благодійна акція «Вітаміни збирай – бійцям ООС допомагай!» по збору предметів першої необхідності для бійців збройних сил України.

За цей час загальними зусиллями освітньої родини Інституту було зібрано чимало овочів, фруктів, вітамінів, меду, консервів, а також засобів особистої гігієни та предметів першої необхідності, які делегацією ХарРІ НАДУ були передані на фронт та бійцям, які отримали поранення у зоні проведення ООС та зараз знаходяться на лікуванні у Харківському військово–медичному клінічному центрі Північного регіону.

Дякуємо кожному, хто долучився до Акції та зробив свій посильний внесок у загальну справу і бажаємо нашим захисникам міцного здоров’я, скорішого одужання. Слава Україні – Героям Слава!

Фото

image
9 Жов

Проект “Digital в молодіжній роботі”

З 5 по 8 жовтня на острові Хортиця Запорізької області проходив проект для представників державних структур та громадських організацій за темою “Digital в молодіжній роботі”, учасниками якого стали 35 молодих людей з усієї України, серед них – слухачка II курсу факультету публічного управління та адміністрування ХарРІ НАДУ – Аліна Гаврашенко. Проект “Digital в молодіжній роботі” було ініційовано NGO YES та проведено спільно з Департаментом молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України, Управлінням молоді, фізичної культури та спорту ЗОДА.

Фото   Докладніше…

image
8 Жов

Теплі серця

В рамках акції «Теплі серця» студентський актив факультету соціально-економічного управління з представниками Харківського центру волонтерів за підтримки адміністрації та деканату ФСЕУ Харківського регіонального інституту державного управління при Президентові України відвідали Харківський центр соціально-психологічної реабілітації дітей.

Студенти передали від небайдужих освітньої родини Інституту багато подарунків і створили для вихованців свято танцю і пісні. Дякуємо кожному, хто долучився до Акції та зробив свій посильний внесок у загальну справу.

Фото

image
8 Жов

Виїзну заняття

Викладачі та слухачі першого курсу денної форми навчання факультету публічного управління та адміністрування ХарРІ НАДУ при Президентові України в рамках виїзного заняття «Регіональне управління та місцеве врядування» на базі Краснокутської районної державної адміністрації Харківської області ознайомились з практичними аспектами діяльності органу державної влади, обговорили актуальні проблеми публічного управління з головою районної державної адміністрації – Белоцьким Олексієм Олександровичем та відвідали парк-пам’ятку садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення «Краснокутський дедропарк».

Фото

image
3 Жов

День працівників освіти

3 жовтня освітня родина Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України на чолі з директором Бєловою Л.О. взяла участь у урочистостях з приводу святкування Дня працівників освіти, які проходили у Харківському академічному театрі опери та балету ім. М.В. Лисенка.

Фото   Докладніше…

image
29 Вер

Міжнародний економічний форум

Делегація ХарРІ НАДУ на чолі з директором Л.О. Бєловою прийняла участь у заходах в рамках 10 – го ювілейного Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи». Президент України Петро Порошенко відкрив пленарне засідання Форуму та привітав на Харківщині представників іноземних делегацій з 35 країн світу та 18 надзвичайних і повноважних послів. Він відзначив, що харківський форум є, можливо, найбільшим та найкращим форумом в Україні. «Принаймні, Харків точно змагається за це почесне звання», – відзначив Глава держави. Говорячи про економічний та інвестиційний потенціал Харківської області, Глава держави зазначив, що під головуванням Ю.О. Світличної Харківська область демонструє перехід від зовнішньої торгівлі сировиною та матеріалами до експорту наукомісткої та високотехнологічної продукції, що потребує створення інноваційної інфраструктури, інтеграції наукових закладів та бізнесу. Зазначені питання обговорювалися в ході панельної дискусії «Креативна економіка: від нової освіти до нових індустрій».

Фото

image
29 Вер

Дискусійна панель

Професор кафедри регіонального розвитку та місцевого самоврядування В.В. Мамонова взяла участь у роботі дискусійної панелі «Децентралізація та місцевий розвиток: нові можливості для бізнесу» в рамках Х Міжнародного економічного форуму «ІННОВАЦІЇ. ІНВЕСТИЦІЇ. ХАРКІВСЬКІ ІНІЦІАТИВИ». Модератором дискусії був Чернов Сергій Іванович – голова Харківської обласної ради, Президент Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Українська асоціація районних та обласних рад», а спікерами – Юрій Ганущак, директор ГО «Інститут розвитку території», експерт групи РПР з питань децентралізації влади та адміністративно-територіальної реформи; Діана Баринова, директор Харківського центру розвитку місцевого самоврядування; Павло Любченко, доктор юридичних наук, професор Науково-дослідного інституту державного будівництва та місцевого самоврядування НАПНУ; Беррі Рід, керівник Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Децентралізація – шлях до кращих результатів та ефективності (DOBRE)»; Сергій Кадигроб, директор Східного регіонального представництва Українського фонду соціальних інвестицій; Галина Мінаєва, Чугуївський міський голова та ін.

Фото

image
28 Вер

Мистецька акція

Делегація Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України на чолі з директором Бєловою Л.О. відвідала ІV традиційну Мистецьку акцію «Мистецтво об’єднує молодь», яку спеціально для молоді міста організував Харківський університетський консорціум за підтримки Харківської обласної державної адміністрації.

Фото   Докладніше…

image
27 Вер

Науково-практична конференція

27 вересня 2018 року в Інституті відбулась науково-практична конференція за підсумками стажування слухачів на тему: „Публічне управління в Україні: теорія, практика, інновації”.

Пленарне засідання відкрила директор Інституту проф. Бєлова Л. О., яка привітала учасників та вказала на унікальність та безцінність того досвіду, який слухачі мають можливість набути під час стажування, в тому числі за кордоном. Разом із деканом факультету публічного управління та адміністрування проф. Бульбою В.Г. директор вручила Листи-подяки, які надійшли на адресу слухачів безпосередньо з місць проходження стажування. Вітаючи учасників конференції завідувач кафедри державного управління проф. Мартиненко В.М. зосередив увагу на розвиткові публічного управління в Україні, а також запропонував підтримати традицію нашого Інституту щодо відзначення Дня публічного управління. В цьому році кафедрою державного управління вперше проводиться гра «Що? Де? Коли?» з питань державотворення в Україні за участю команд ЗВО м. Харкова, які готують бакалаврів зі спеціальності 281 – «Публічне управління та адміністрування».

Фото   Докладніше…

image
27 Вер

«Що? Де? Коли?»

З нагоди Дня публічного управління та адміністрування кафедрою державного управління було організовано і проведено Турнір інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?».

Участь у турнірі взяли 6 команд студентів бакалаврату за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» з різних навчальних закладів міста Харків: «Евріка» Харківського національного університету будівництва та архітектури, «Leaders of the future» Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, Railway Ladies Українського державного університету залізничного транспорту, «УПД» Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова та дві команди «Президентський стандарт» і «Sociis ardent» Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

З результатами запеклої інтелектуальної боротьби в Турнірі визначилися переможці:

 • 1 місце – команда «Sociis ardent»
 • 2 місце – команда «УПД»
 • 3 місце – команда «Президентський стандарт»

Щиро вітаємо переможців та учасників!

Фото

image
25 Вер

Дружня зустріч

25 вересня відбулась дружня зустріч студентів та слухачів Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України з вихованцями Харківського спеціального НВК ім. В.Г. Короленка. Під час якої учні НВК підготували маленький концерт, а директор нашого Інституту Бєлова Л.О. подарувала учням НВК смаколики та чудові книги шрифтом Брайля, які допоможуть їм у вивченні музики та англійської мови.

Після концерту представники студентського самоврядування Інституту державного управління та представники учнівського самоврядування Малої Ради НВК обмінялись досвідом та домовились про подальшу сумісну комунікаційну діяльність.

Дякуємо директору НВК Білоусову О.М., його колективу і учням за їх гостинність і з задоволенням чекаємо до себе в гості!

Фото

image
25 Вер

Виїзне заняття

З метою удосконалення компетентності та покращення практичної спрямованості підготовки магістрів публічного управління та адміністрування, на базі Харківської обласної ради, відбулось виїзне практичне заняття для слухачів другого курсу денної форми навчання спеціалізацій “Політичні інститути і процеси” (доц. Козлов К.І.), “Управління регіональним розвитком” (проф. Мамонова В.В.) та “Публічне управління в економічній сфері” (доц. Косенко В.В.).

Слухачі були ознайомленні з організаційною структурою Харківської обласної ради, досвідом роботи з депутатським корпусом, практикою вдосконалення фінансової децентралізації та впливом представницького органу місцевого самоврядування Харківської області на процеси соціально-економічного розвитку регіону.

image
25 Вер

ІІ Харківський Міжнародний юридичний форум

В рамках курсу «Управління якістю освіти та освітньою діяльністю» та за ініціативою Директора Харківського регіонального інституту Національної академії державного управління при Президентові України – Людмили Олександрівни Бєлової слухачі факультету підготовки магістрів публічного управління Харківського регіонального інституту державного управління Аліна Гаврашенко, Аліна Ісичко, Данило Попов та Тетяна Малій взяли участь у ІІ Харківському Міжнародному юридичному форумі.

Фото   Докладніше…

image
24 Вер

Екскурсія

Делегація Харківської області у складі переможців конкурсу проектів в рамках Школи розвитку лідерів учнівського самоврядування, організованої Харківським регіональним інститутом державного управління, відвідала вищий законодавчий орган нашої країни – Верховну Раду України. Під час ознайомчої екскурсії школярі, які представляли кращі органи учнівського самоврядування шкіл Харкова та Харківської області, були ознайомлені із основними принципами діяльності Верховної Ради, мали змогу побувати у головній залі Парламенту, а також у кулуарах та комітетах. Крім того, майбутні управлінці мали змогу поставити додаткові питання, що стосуються діяльності Народних депутатів.

Фото   Докладніше…

image
24 Вер

Вчена рада

Відбулося засідання Вченої ради Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

[ порядок денний ]

image
21 Вер

Операційний семінар “Від Стратегії до Дій”

20–21 вересня 2018 р. в ХарРІ НАДУ при Президентові України відбувся операційний семінар “Від Стратегії до Дій” в рамках Програми DOBRE (“Децентралізація приносить кращі результати та ефективність”), що виконується міжнародною організацією Global Communities та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Захід організовано Харківським регіональним інститутом державного управління НАДУ при Президентові України та Подільською агенцією регіонального розвитку (м. Вінниця), які є регіональними партнерами Програми DOBRE. Під час семінару підсумовано проведену роботу з Робочими групами ОТГ з місцевого економічного розвитку (МЕР), щодо заповнення економічного профілю громади, обговорено, визначено та описано плани заходів проектів МЕР. Представники Мереф’янської, Роганської та Старосалтівської ОТГ отримали знання щодо створення слайд–презентації програми МЕР громади, дізналися про доступ до додаткових ресурсів для проектів МЕР громад.

Фото

image
20 Вер

Круглий стіл

На базі Інституту відбувся круглий стіл “Історія нескорених: спадкоємність поколінь”. Співорганізаторами заходу стали Департамент масових комунікацій ХОДА, ХарРІ НАДУ, Громадська рада та Координаційна рада з питань національно–патріотичного виховання при ХОДА.

Участь в круглому столі взяли представники структурних підрозділів обласної державної адміністрації, волонтерських організацій, ветерани та воїни АТО, активісти громадянського суспільства регіону, а також учні, студенти, слухачі, курсанти та офіцери навчальних закладів м. Харкова та Харківської області. Модераторами заходу виступили викладачі кафедри соціальної і гуманітарної політики Кулініч О.В. та Меляков А.В.

В ході проведення круглого столу були обговорені практичні кроки з увічнення пам’яті загиблих воїнів АТО/ООС. Директор ХарРІ НАДУ Бєлова Л.О. наголосила на перспективах співпраці Харківського університетського консорціуму з волонтерськими та ветеранськими організаціями регіону. Докторант Інституту Мельман В.О. доповіла про успішний досвід надання психологічної допомоги родинам воїнів АТО/ООС в ході реалізації проекту “Родинне коло”.

Фото

image
20 Вер

Святковий спортивний захід

В м. Харкові в СК «Локомотив» ім. Г.Н. Кірпи за участю почесних гостей і широкого загалу молоді, відбувся святковий спортивний захід, присвячений Міжнародному дню студентського спорту, в якому прийняли участь обласні спортивні і студентські делегації закладів вищої освіти України та м. Харкова. В цьому заході взяли активну участь і делегація ХарРІ НАДУ при Президентові України, на чолі з директором Бєловою Л.О. Студенти і слухачі обох факультетів у супроводі заступника декана факультету соціально-економічного управління Смаглюк А.А. з метою утвердження здорового способу життя долучились до параду і флеш–мобу з підтягування на перекладині. Під час заходу відбулось також святкове відкриття XIV літньої Універсіади України, яка пройде містами України і завершиться влітку 2019 року.

Фото

image
20 Вер

Науково–експертної рада

Відбулося засідання Науково–експертної ради Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

порядок денний ]

image
19 Вер

Виїзне заняття

Професор кафедри регіонального розвитку та місцевого самоврядування д.держ.упр., проф. В.В. Мамонова в рамках дисциплін «Регіональне управління та місцеве самоврядування» провела виїзне заняття для групи Д–18 першого курсу денної форми навчання факультету підготовки магістрів публічного управління та адміністрування в Музеї місцевого самоврядування Харківщини. Слухачі дізналися про історичне минуле самоврядування від часу його виникнення до створення об’єднаних територіальних громад. Відвідування музею відбулося у знаковий день – 19 вересня День Харківської області і 90–річчя Держпрому, у будівлі якого й розташовано Музей місцевого самоврядування Харківщини.

Фото

image
11 Вер

Cлухацьке самоврядування

Відбулися організаційні збори слухацького самоврядування першого курсу денної форми навчання факультету публічного управління та адміністрування. За результатами відкритого голосування головою слухацької ради був обраний Едуард Павленко.

Також було обрано і інших членів слухацької Ради. Заступником голови з культурно-масової роботи – Михайла Соклакова, з інформаційних комунікацій – Сергія Барбіна, з наукової роботи – Величко Катерину, зі спортивного напряму – Юрія Повха. За напрямами спеціалізацій координаторами були обрані Оксана Колесникова, Юрій Повх, Величко Катерина, Дмитроченко Вікторія.

Декан факультету публічного управління та адміністрування Бульба В.Г. привітав новий склад слухацької Ради та висловив сподівання на плідну співпрацю.

image
11 Вер

Виїзне заняття

Відбулося виїзне заняття слухачів спеціалізації “Публічна політика у сфері соціального і гуманітарного розвитку” на базі структурних підрозділів Харківської обласної державної адміністрації і Харківської обласної ради. Заняття було організовано професором кафедри соціальної і гуманітарної політики Людмилою Олександрівною Бєловою у рамках вивчення дисципліни “Управління якістю освіти і освітньою діяльністю”. Слухачи мали можливість поспілкуватись з Дригайло Світланою Олександрівною – начальником Управління ресурсного забезпечення Департаменту освіти і науки ХЩДА, Матвейшиною Ларисою Сергіївною, головним спеціалістом відділу з питань депутатської діяльності, роботи постійних комісій та фракцій управління організаційного забезпечення діяльності виконавчого апарату Харківської обласної ради і отримати відповіді на свої запитання.

Фото

image
10 Вер

Науково–практична конференція

7–8 вересня 2018 року професор кафедри державного управління ХарРІ НАДУ, гарант програми “Публічне управління та адміністрування” Газарян С.В. взяла участь у науково–практичній конференції “Публічне управління та публічна служба в Україні: стан проблем та перспективи розвитку”, організованої Національною академією державного управління при Президентові України.

Фото   Докладніше…

image
4 Вер

Профорієнтаційна робота

Доцентом кафедри права та європейської інтеграції Дубовик К.Є. була проведена профорієнтаційна робота з учнями одинадцятих класів ЗОШ №151.

Під час зустрічі учням було надано інформацію про факультети та спеціальності Харківського регіонального інституту державного управління Національної Академії державного управління при Президентові України. Зазначено, що інститут має вищий рівень акредитації та готує професійних державних службовців та інших професіоналів у сфері державного управління та місцевого самоврядування.

Фото

image
3 Вер

Літня школа

Цьогорічна Літня школа з публічного управління ХарРІ НАДУ при Президентові України відбулася з 21 по 31 серпня 2018 року у Грецькій республіці. Вона вийшла на якісно новий рівень, оскільки в її організації та проведенні взяли участь Харківський університетський консорціум та міжнародна культурно-просвітницька асоціація «Сучасні Аргонавти» за підтримки Міністерства культури та спорту Греції. Отже наша традиційна Літня школа набула нового статусу та стала міжнародною не тільки за складом, але і за місцем проведення. Локація школи знаходилася в чарівному місці на березі Саронської затоки у Пелопонесі.

Фото   Докладніше…

image
3 Вер

Вітання!

Керівництво Інституту на чолі з директором Л.О. Бєловою та головою Наглядової ради Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ В.М. Коваленко щиро привітали слухачів 1 курсу факультету публічного управління та адміністрування з Днем Знань та початком нового навчального року. До привітань долучились представники слухацького самоврядування Інституту.

Перший заступник голови облради закликав студентів до уважного навчання та сумлінного проходження практики.

Фото   Докладніше…

image
30 Сер

Загальні збори трудового колективу інституту

Відбулись загальні збори науково–педагогічних працівників та співробітників присвячені підсумкам роботи у 2017–2018 навчальному році та головним напрямкам діяльності Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України та завданням на 2018–2019 навчальний рік. Директор ХарРІ НАДУ Бєлова Людмила Олександрівна прозвітувала перед колективом за пройдешню вступну кампанію та окреслила низку перспективних напрямів діяльності Інституту та всіх підрозділів закладу.

Фото   Докладніше…

image
30 Сер

Вчена рада

Відбулося засідання Вченої ради Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

image
24 Сер

День Незалежності України

Відбулася урочиста церемонія покладання квітів до пам’ятника Незалежності України на майдані Конституції України з нагоди Дня незалежності України. В цьому заході брала участь делегація Харківського регіонального інституту державного управління Національної Академії державного управління при Президентові України за участі керівництва, слухачів факультету публічного управління та адміністрування і студентів факультету соціально-економічного управління. Фото

image
23 Сер

День державного прапора України

Урочиста церемонія з нагоди відзначення Дня державного прапора України відбулася на майдані Конституції. З привітанням до учасників заходу виступила голова Харківської обласної державної адміністрації Ю.О. Світлична. Усі ми стали свідками креативного флешмобу з національною символікою. В цьому заході активну участь взяла делегація Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України на чолі з директором Л.О. Бєловою та за участі першого заступника директора Д.В. Карамишева, заступника директора з короткотермінового підвищення кваліфікації В.Ф.Золотарьова, декана факультету публічного управління та адміністрування В.Г.Бульби.

Державне свято в Інституті було відзначено колективним фото з державним прапором. Також співробітники Інституту мали можливість ознайомитися з книжково-ілюстративною виставкою до Дня Незалежності України.

Фото

image
15 Сер

Освітній проект

З метою реалізації освітнього проекту «Інститут громадсько-політичної освіти для учасників АТО «ПАТРІОТИ ДО ВЛАДИ» було підписано меморандум про співпрацю з Харківським регіональним інститутом державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Докладніше…

image
7 Сер

Проект DOBRE

У м. Харків відбулася координаційна зустріч представників DOBRE з Громадською організаціїю «Мереф’янська альтернатива». У ході зустрічі керівники Харківського університетського консорціуму та Мереф’янської альтернативи підписали договір про реалізацію проекту «Разом до створення громадського простору», підтриманого в рамках впровадження напрямку «Підвищення інституціалізації місцевих ГО, підвищення їх спроможності, зрілості, забезпечення реальної участі цих організацій в процесах місцевого самоврядування» Проекту «Голос громади у місцевому самоврядуванні» Програми «Децентралізація – Шлях до Кращих Результатів та Ефективності (DOBRE)». Під час зустрічі обговорювали план реалізації, організаційні питання та деталі проекту.

Фото

image
16 Лип

Прийом документів

12 липня 2018 року розпочався прийом документів для вступу на перший курс на факультет соціально–економічного управління ХарРІ НАДУ на такі спеціальності:

 • – Публічне управління та адміністрування;
 • – Менеджмент;
 • – Економіка;
 • – Підприємництво, торгівля та біржова діяльність.

Кінцевий термін подачі документів: на денну форму – до 26 липня, на заочну – до 10 серпня.

Фото   Докладніше…

image
7 Лип

Родинне коло Харківщини

В Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбувся захід для родин загиблих Героїв АТО – “Родинне коло Харківщини” за підтримки голови Харківської обласної державної адміністрації Світличної Юлії Олександрівни, заступників Черняка Михайла Євгенійовича, Бабічева Анатолія Валерійовича, а також президента ГС “Харківський університетський консорціум” Бєлової Людмили Олександрівни.

Мета проекту – надання психологічної, соціальної, юридичної та духовної підтримки родинам, які втратили найдорожче – рідних людей, в боях за суверенітет та територіальну цілісність України.

Фото   Докладніше…

image
30 Чер

Програма DOBRE

Доцент кафедри гуманітарної та соціальної політики ХарРІ НАДУ Олег Кулініч та доцент кафедри управління персоналом та економіки праці ХарРІ НАДУ Юрій Орел виступили тренерами–експертами під час роботи Літньої школи з проектної діяльності для громадських організацій, яка проходила 28–30 червня 2018 року в рамках реалізації напрямку “Підвищення інституціалізації місцевих ГО та забезпечення реальної їх участі в процесах місцевого самоврядування” Проекту “Голос громади у місцевому самоврядуванні” Програми “Децентралізація – Шлях до Кращих Результатів та Ефективності (DOBRE)”.

Фото   Докладніше…

image
29 Чер

Проект “Професіоналізація та стабілізація управління українським комунальним господарством–ІІ”

25 – 29 червня 2018 року викладачі Харківського регіонального інституту державного управління Соболь Р.Г. та Ульянченко Ю.О. в складі делегації Національної академії державного управління та регіональних інститутів у рамках реалізації українсько–німецького міжнародного проекту “Професіоналізація та стабілізація управління українським комунальним господарством–ІІ” відвідали м. Мангайм (ФРН).

Даний проект здійснюється у рамках співпраці Інституту підвищення кваліфікації керівник кадрів Національної академії та Університету прикладного менеджменту м. Мангайм, ФРН у партнерстві з Міністерством закордонних справ Німеччини.

Фото

image
28 Чер

День Конституції України

З нагоди 22–ї річниці прийняття Верховною Радою України основного закону держави – Конституції України в Харкові на площі Конституції відбулась урочиста церемонія покладання квітів. У церемонії взяли участь керівники області та міста, зокрема, Голова Харківської обласної державної адміністрації Ю. Світлична, заступник Голови Харківської обласної ради В. Коваленко, заступник Харківського міського голови С. Горбунова–Рубан.

Святкову атмосферу відчули на собі й представники Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України. У покладанні квітів до Монументу Незалежності взяли участь керівництво і здобувачі вищої освіти обох факультетів: публічного управління та адміністрування і соціально–економічного управління.

Адміністрація ХарРІ НАДУ вітає всіх з цим визначним державним святом і бажає здоров’я, щастя, добробуту, злагоди та світлого майбутнього.

Фото

image
26 Чер

Вчена рада

Відбулося засідання Вченої ради Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

image
25 Чер

Загальні збори студентів

На виконання листа Міністерства освіти і науки України “Щодо безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу на час літніх канікул” 25.06.2018 року в ХарРІ НАДУ при Президентові України відбулись загальні збори студентів, організовані деканатом ФСЕУ. Під час зустрічі було розглянуто питання про правила безпечної поведінки студентів на відпочинку під час літніх канікул. Зокрема медичний працівник Приходкіна А.Г. нагадала студентам правила поведінки на воді, біля води та на сонці. Заступник декана з виховної роботи Смаглюк А.А. провела бесіду про правила поведінки в громадських місцях. Декан ФСЕУ Орел Ю.Л. проінформував студентів про існуючи ризики, що можуть виникнути під час виїзду та перебування за кордоном.

Адміністрація ХарРІ НАДУ вітає всіх своїх студентів із закінченням навчального року, бажає міцного здоров’я, приємного і корисного відпочинку для реалізації їх амбітних цілей в новому навчальному році.

Фото

image
21 Чер

Науково–експертна рада

Відбулося засідання Науково–експертної ради Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

порядок денний ]

image
21 Чер

Всеукраїнський семінар–нарада

14–15 червня 2018 року Директор, Голова вченої ради Інституту проф. Бєлова Л.О., перший заступник, Голова спеціалізованої вченої ради Інституту, проф. Карамишев Д.В. взяли участь у Всеукраїнському семінарі–нараді з питань підготовки та атестації кадрів вищої кваліфікації в галузі знань “Державне управління”.

Фото   Докладніше…

image
20 Чер

Навчальний візит

11–15 червня професор кафедри регіонального розвитку та місцевого самоврядування В.В. Мамонова взяла участь у навчальному візиті представників Харківської області до Великопольського воєводства (Польща) в межах ініціативи “Рівний–рівному” в рамках робочої групи vКомітет регіонів–Україна” за підтримки Програми “U–LEAD з Європою”. Великопольське воєводство розташоване на заході Польщі, його центром є місто Познань.

Фото   Докладніше…

image
12 Чер

Акція “Теплі серця”

Студентська рада Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України на чолі з головою студентського самоврядування Бірюковою О. вже вкотре подарували кілька радісних годин малечі, яка живе в будинку–інтернаті. Цього разу молодь Інституту відвідала Обласний центр соціально–психологічної реабілітації дітей. Студенти ФСЕУ окрім своїх усмішок подарували дітлахам книжки, одяг, іграшки, солодощі та канцелярію, які напередодні було зібрано в стінах Інституту в рамках соціально–благодійної акції “Теплі серця”. Вихованці дитячого будинку були знову раді бачити наших студентів, а вони їх.

Всі ми родом з дитинства… У кожного існують перші спогади про тепло маминих рук, про бабусині казки на ніч, про татові жарти та сімейні свята. А що робити коли такі спогади відсутні? Ми готові до співпраці з цією малечою, яка завжди чекає на нас. Очі, які сповнені надії, сподівань, щирості, відвертості, радощів – це багато чого варто! Вкотре переконуємося, що займаємось своєю справою!

Фото

image
7 Чер

VІІІ Міжнародний форум

У Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України розпочав роботу VІІІ Міжнародний форум “Україна – Європейський Союз: новий рівень кооперації”, який вже ввосьме збирає науковців та практиків в рамках циклу заходів Харківської обласної державної адміністрації та ХарРІ НАДУ, присвячених відзначанню Дня Європи в Україні.

Фото   Докладніше…

image
6 Чер

Зустріч

У Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулась зустріч з представником Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні Вірою Терновською (Відділ зв’язків з громадськістю). Пані Терновська презентувала програми академічних обмінів, акцентуючи увагу на напрямку для фахівців на середньому етапі розвитку кар’єри (Hubert H. Humphrey Program).

Фото  

image
6 Чер

Програма DOBRE

5 та 6 червня 2018 року команда інституту у складі проф. В.В. Мамонової, проф. В.Г. Бульби, проф. Ю.О. Куца, проф. М.А. Латиніна, доц. О.С. Конотопцева, к.держ.упр. О.В. Безуглого та к.держ.упр. О.В. Дорошенко в межах реалізації проекту з навчання та консалтингу з питань місцевого економічного розвитку (МЕР) здійснила візити–консультації до Мереф’янської і Роганської ОТГ. Візити–консультації проводилися в рамках програми “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність” (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). ХарРІ НАДУ є регіональним партнером програми DOBRE.

Фото   Докладніше…

image
4 Чер

Програма DOBRE

Викладачі інституту проф. В.В. Мамонова, проф. М.А. Латинін, доц. О.С. Конотопцев узяли участь в заході з місцевого економічного розвитку (МЕР) “Synergy III Session”, який проводився в рамках реалізації Програми DOBRE, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Обговорювалися питання: як громадам, які беруть участь у Програмі DOBRE, переходити від “Стратегії до діі” стосовно місцевого економічного розвитку; яка специфічна допомога від Програми DOBRE доступна для ОТГ; які МЕР можливості та які виклики існують в громадах щодо реалізації пріоритетних проектів та ін. Захід проводили Мік Мюллей (експерт з місцевого економічного розвитку) та Віталій Юрків (спеціаліст з місцевого економічного розвитку) за участю Юлії Єсмуханової – заступника директора Програми DOBRE.

Фото  

image
2 Чер

Волонтер ХХІ

На базі Національного університету цивільного захисту України відбувся ІV обласний зліт волонтерів Харківщини “Волонтер ХХІ”, який вже вкотре проходив під патронатом голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної, та за ініціативи Харківського університетського консорціуму та Ради ректорів ЗВО Харківської області. Цього разу учасниками заходу стали 270 студентів та курсантів із 21 закладу вищої освіти, а також учні закладів середньої освіти Харківщини.

Фото   Докладніше…

image
2 Чер

Виїзні заняття

1–2 червня 2018 року група слухачів І курсу факультету публічного управління та адміністрування під керівництвом доцента кафедри державного управління Набоки Л.В. взяла участь у виїзних семінарських заняттях з навчальної дисципліни “Інституціональне забезпечення публічної влади”, які відбулися на базі Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України.

Також під час поїздки слухачі мали чудову нагоду познайомитися з історичними й архітектурними пам’ятками столиці, відвідати Національний парк “Межигір’я”.

Фото  

image
1 Чер

Навчальна поїздка

28–31 травня відбулась навчальна поїздка до Берліну представників Інституту – директора проф. Бєлової Л.О. та завідувача кафедри політології та філософії проф. Дзюндзюка В.Б., організована Берлінською школою економіки та права і Німецько–Українською Школою Врядування в рамках реалізації спільного проекту щодо розробки та удосконалення навчальної програми для підготовки бакалаврів з публічного управління та адміністрування. У навчальній поїздці брали участь представники й інших регіональних інститутів Національної академії державного управління при Президентові України.

Фото   Докладніше…

image
30 Тра

Конференція – навчальний семінар

У Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулась конференція – навчальний семінар для представників національно–культурних товариств “Харківщина моя рідна”. Захід був сумісно організований Управлінням внутрішньої політики Департаменту масових комунікацій Харківської обласної державної адміністрації та адміністрацією ХарРІ НАДУ, за участі представників національно–культурних товариств та районних державних адміністрацій. Під час зустрічі було обговорено актуальні питання діяльності національно–культурних товариств в Україні, а також проблеми їх взаємодії із органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Конференція відбулася за участі представників ХарРІ НАДУ, зокрема модератором на заході виступив професор кафедри соціальної і гуманітарної політики, к.і.н., доцент – Меляков Антон Володимирович, участь в обговоренні основних доповідей на конференції взяли декан факультету соціально–економічного управління Орел Ю.Л. та доцент кафедри соціальної і гуманітарної політики Кулініч О.В., а студенти ФСЕУ взяли участь у демонстрації національного вбрання різних народів світу. Єднаймося навколо любові до України!

Фото  

image
29 Тра

Взаємний книгообмін

Співробітниками Бібліотеки нашого Інституту та Наукової бібліотеки Національного юридичного університету ім. Я. Мудрого було здійснено взаємний книгообмін науковими та навчальними виданнями. Зустріч відбулася на базі Навчально–бібліотечного комплексу юридичного університету за участі завідувача Бібліотеки ХарРІ НАДУ – Тетяни Володимирівни Гриценко, директора Наукової бібліотеки НЮУ ім. Я. Мудрого – Надії Петрівни Пасмор, завідувача відділу комплектування та каталогізування – Наталії Миколаївни Буліч та студентів університету.

Завдяки здійсненому книгообміну, Бібліотека Інституту одержала літературу з питань права, національної безпеки, державного та корпоративного управління, історії української культури та інформаційного забезпечення.

Дуже дякуємо нашим колегам з Наукової бібліотеки НЮУ ім. Я. Мудрого та сподіваємось на плідне співробітництво у майбутньому.

Пропонуємо ознайомитися з літературою, що надійшла, за Переліком або безпосередньо у приміщенні Бібліотеки Інституту. [ перелік ] Фото

image
29 Тра

Виїзне заняття

В рамках навчальної дисципліни “Публічне адміністрування в країнах ЄС”, за участі декана факультету соціально–економічного управління Орла Ю.Л. та доцента кафедри соціальної і гуманітарної політики Кулініча О.В., відбулося виїзне заняття студентів факультету соціально–економічного управління (група ПУД–16) на базі Харківського ВП Установи “Центр розвитку місцевого самоврядування”, що створений за підтримки Програми “U–LEAD з Європою” та Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово–комунального господарства України.

Фото   Докладніше…

image
25 Тра

Науково–практична конференція

У Національній академії державного управління при Президентові України відбулась Всеукраїнська науково–практична конференція за міжнародною участю “Публічне врядування в Україні: стан, виклики та перспективи розвитку”. У межах конференції для участі пройшла Виставка наукових видань та досягнень регіональних інститутів. Наш заклад представили: Ульянченко Юрій Олександрович, д.держ.упр, проф., професор кафедри економічної політики та менеджменту; Якіменко Ольга – слухач факультету публічного управління та адміністрування.

Фото  

image
25 Тра

Виїзне заняття

Кафедрами української мови та соціальної і гуманітарної політики в рамках дисциплін “Ділова українська мова” й “Основи суспільних наук” з метою здобуття фахових і фонових знань було організоване й проведене виїзне заняття в Державному архіві Харківської області.

Студенти груп ПУД–17–1 і ПУД–17–2 переконалися у важливості стану документознавства й діловодства для управління роботою підприємств, закладів, організацій, впливу на економічні результати й ефективність діяльності різних установ, а також упровадження автоматизованих систем управління.

Фото  

image
24 Тра

Вчена рада

Відбулося засідання Вченої ради Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

Порядок денний

image
24 Тра

Круглий стіл

У Харківському медіа центрі “Время” було проведено круглий стіл “Актуалізація питань подолання та протидії гендерно–обумовленого та домашнього насильства в Харківській області”, який було організовано за ініціативою Харківської обласної державної адміністрації. До круглого столу було запрошено представників громадських організацій, науковців, правоохоронні органи, працівників служб соціального захисту, помічника Голови Національної поліції України А. Ткачов та помічницю заступника Голови Національної поліції України О. Юськевич. Із вступним словом щодо зазначеної проблеми виступив заступник голови обласної державної адміністрації Михайло Черняк. В роботі круглого столу взяли участь викладачі кафедри права та європейської інтеграції, доценти Сергєєва Л.М. та Дубовик К.Є.

Фото  

image
23 Тра

Нарада–семінар

Делегація кафедри державного управління у складі завідувача кафедри Мартиненка В.М., професора Мельтюхової Н.М. та доцента Набоки Л.В. взяла участь у нараді–семінарі на тему “Вдосконалення діяльності виконавчих органів місцевого самоврядування шляхом застосування наукових підходів до управління на прикладі Чугуївської міської ради”. Захід відбувся під головуванням Чернова С.І. – голови Харківської обласної ради, президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області.

Фото   Докладніше…

image
19 Тра

День Європи

туденти І та ІІ курсів спеціальності “Публічне управління та адміністрування” взяли участь у заході, який з нагоди Дня Європи проводився Центром розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми U–LEAD з Європою та Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово–комунального господарства. Студенти вищих навчальних закладів м. Харків у форматі “світового кафе” обговорювали питання “Яким має бути майбутнє української молоді, що мешкає в об’єднаних територіальних громадах, у контексті євроінтеграції”. Одними з найактивніших учасників заходу були Олег Тарасенко та Євген Головін, які успішно представили результати роботи групи, учасники якої з’ясовували, що залежить від них особисто, щоб прийняти рішення про повернення в ОТГ після навчання.

Фото  

image
18 Тра

Всеукраїнський студентський форум

Доцент кафедри права та європейської інтеграції Т.В. Ковальова разом зі студентом 2–го курсу групи ПУД–16 ХарРі НАДУ при Президентові України Тарасенком Олегом взяли участь у Всеукраїнському студентському форумі “Сучасні виміри безпеки”, що проводився Національною юридичною академією ім. Ярослава Мудрого. Тема доповіді, яка була спільно підготовлена студентом і науковим керівником та представлена на форумі – “Мовний чинник національної безпеки”.

Фото  

image
17 Тра

Всесвітній день вишиванки

Керівництво інституту на чолі з директором Людмилою Бєловою, працівники, студенти, слухачі та аспіранти відзначили Всесвітній день вишиванки. Вишиванка – символ, який єднає українців незалежно від місця проживання, соціального статусу та віросповідання. Це свято національної єдності, яке покликане об’єднати українців і зберегти споконвічні народні традиції виготовлення та носіння етнічного одягу. Метою святкування є популяризація українських цінностей серед населення нашої країни і світовою спільнотою.

Фото  

image
17 Тра

Другий традиційний фестиваль пісень іноземними мовами

Відбувся Другий традиційний фестиваль пісень іноземними мовами. Організаторами виступили Харківський університетський консорціум та Департамент науки і освіти ХОДА за ініціативи ХарРІ НАДУ при Президентові України під патронатом Голови Харківської обласної державної адміністрації. Захід був проведений у Харківському обласному палаці дитячої та юнацької творчості.

Почесними гостями фестивалю були: Карпова Л.Г. – директор Департаменту науки і освіти ХОДА, Бєлова Л.О. – президент Харківського університетського консорціуму, керівники закладів вищої освіти Харківського університетського консорціуму.

Фото   Докладніше…

image
17 Тра

Семінар

Викладачі інституту на чолі з директором Л.О. Бєловою взяли участь у семінарі з нарощування потенціалу “Підтримка децентралізації в Україні: Роль місцевої влади у підтримці промислового переходу”, що проводився в рамка проекту “Організація економічного співробітництва і розвитку” (ОЕСР) “Підтримка децентралізації в Україні”, який отримує фінансову підтримку Європейського Союзу, урядів Чехії, Фландрії (Бельгія) та Польщі.

Учасники семінару обговорили питання щодо ролі місцевих органів влади у підтримці промислового переходу для регіонального розвитку, зокрема – як регіони можуть скористатися новими можливостями для створення робочих місць в сучасних умовах технологічних змін; як регіональна політика може допомогти уникнути соціальної ізоляції в регіонах промислового переходу та забезпечити рівний доступ до освіти, робочих місць та інвестиційних можливостей та ін. Особливу увагу було приділено питанням відповідності між робочими місцями і професійними навичками, розширенню спроможності та підвищенню ефективності систем освіти для забезпечення високоякісних і привабливих навчальних можливостей, спрямованих на задоволення потреб працівників і роботодавців.

Фото  

image
17 Тра

Весняна школа докторів філософії

16 травня аспіранти та науково–педагогічні працівники ХарРІ НАДУ взяли участь у Весняній школі докторів філософії «Сучасні тренди і виклики підготовки докторів філософії за спеціальністю “Публічне управління та адміністрування”» (у режимі відео–конференції).

Докладніше…

image
16 Тра

Турнір з фінансової грамотності

Голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Олександрівна Світлична та Президент Харківського університетського консорціуму Людмила Олександрівна Бєлова зустрілися з фіналістами турніру – командами школярів та студентів харківських навчальних закладів під час відвідування Харківського навчально–наукового інституту Університету банківської справи. Серед фіналістів у заході приймали участь і представники команди Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України: капітан команди Олександра Бірюкова, тренер команди Микола Миколайович Коваленко.

Незважаючи на те, що турнір проходив вперше, участь у ньому прийняли 296 осіб: 18 команд з вищих навчальних закладів Харкова та 23 команди з загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Харківщини. Турнір проводився з метою створення основ для підвищення фінансової грамотності учнівської молоді та студентства, як необхідної умови підвищення рівня і якості життя, а також налагодження освітнього, наукового, організаційно–методичного співробітництва, спрямованого на розвиток фінансової грамотності громадян України. Голова ХОДА повідомила, що турнір з фінансової грамотності, започаткований у 2017 році, стане щорічним.

Фото  

image
16 Тра

Перлина інституту

В актовому Інституту відбувся святковий захід “Перлина інституту в рамках конкурсу краси міс ХарРІНАДУ”. В образах попелюшки, Мерілін Монро, місіс Бонд, Шахерезади, Клеопатри, Коко Шанель, Афродіти заворожували і приковували погляди глядачів студентки факультету соціально–економічного управління Гаркава Дар’я (ПТД–17), Юлія Лагуткіна (ПУД–16), Сагітова Ганна (МД–15), Джаббарова Єлизавета (ПУД–17), Балахонова Наталя (ПУД–17), Мележик Лариса (МД–17) і Ножка Анна (ПУД–17).

Фото   Докладніше…

image
16 Тра

Конкурс проектів

В Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, в рамках Школи розвитку “Академія управлінської майстерності” відбувся конкурс проектів серед лідерів учнівського самоврядування, в якому взяли участь близько 100 учнів шкіл м. Харкова і Харківської області. Перед конкурсним журі у складі: заступника директора з короткотермінового підвищення кваліфікації Золотарьова В.Ф, директора Харківського обласного палацу дитячої та юнацької творчості Підберезкиної Т.Є., декана факультету соціально–економічного управління Орла Ю.Л., ст. викладача кафедри економічної політики та менеджменту Петрова О.Г. та доцента кафедри управління персоналом та економіки праці Смаглюк А.А. виступили 12 команд, які презентували 12 проектів за різними напрямками: екологія та навколишнє середовище; культура та мистецтво; здоровий спосіб життя; громадська активність; національно–патріотичне виховання; освіта та наука.

Фото Докладніше…

image
15 Тра

Виїзні заняття

У рамках предметів “Ділова українська мова” і “Психологія та управління конфліктами” у групах ПУД–17–1, ПУД–17–2 кафедрами української мови й управління персоналом та економіки праці з метою здобуття фонових і фахових знань проведені виїзні заняття в Харківській державній науковій бібліотеці імені В.Г. Короленка.

Фото

image
15 Тра

Інститут відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні

4 травня 2018 р. Харківський регіональний інститу державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Марі Йованович.

Захід було присвячено старту Тижня державної служби, який зараз проходить у США.

У зустрічі взяла участь голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична, яка зазначила, що між Харківською областю й Посольством США в Україні активно розвивається співробітництво, зокрема, в регіоні реалізується кілька спільних проектів ХОДА та посольства США.

Під час зустрічі відбулося спілкування зі студентами, слухачами, аспірантами та молодими викладачами ХарРI НАДУ, відбувся обмін думками з питань належного врядування, відповідальності та підзвітності в публічному управлінні, боротьби з корупцією і оцінки ефективності управління, демократичних інститутів в США і Україні. [ відео ] Фото

image
14 Тра

Онлайн марафон "Форум освітніх можливостей"

Викладачі Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України та студенти факультету соціально–економічного управління взяли участь у Першому онлайн марафоні “Форум освітніх можливостей”, який було проведено за ініціативою представництва Європейського Союзу в України та за підтримки Харківської обласної державної адміністрації та Харківського університетського консорціуму.

Під час форуму його учасники були ознайомлені з можливостями міжнародної співпраці в галузі освіти, зокрема Програми ЄС “Креативна Європа”, Програми ЄС “Горизонт 2020”, програми ЄС “Ерасмус+”, British Council та ін. Сподіваємось, що отримана інформація дозволить студентам опанувати нові теоретичні знання та практичні навички, використовуючи досвід провідних закладів вищої освіти Європи та світу.

Фото

image
9 Тра

Урочисті заходи

На Меморіальному комплексі “Висота Маршала Конєва” в урочистих заходах, присвячених Дню пам’яті та примирення і Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, взяла участь делегація Інституту. Було вшановано пам’ять загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ці роки.

Фото

image
9 Тра

Міжнародний семінар

В Тянзінському Адміністративному інституті (КНР) пройшов міжнародний семінар, присвячений питанням підготовки державних службовців. В ньому прийняли участь науковці з ХарРІ НАДУ: проф. Ю. Куц, проф. В. Наконечный, доц. В. Косенко, аспіранти О. Малишева, Н. Меуш, Л. Мірошниченко.

Фото

image
8 Тра

День пам’яті та примирення

Делегація Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України на чолі з директором Л.О. Бєловою 8 травня 2018 року взяла участь у жалобних заходах з нагоди Дня пам’яті та примирення на Меморіалі слави у Лісопарку. Працівники закладу вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій війні – взяли участь у церемонії покладання квітів.

Фото

image
8 Тра

Міжнародний семінар

В Тянзінському Адміністративному інституті (КНР) пройшов міжнародний семінар, присвячений механізмам економічного регіонального розвитку. В ньому прийняли участь науковці з ХарРІ НАДУ: проф. Ю. Куц, проф. В. Наконечный, доц. В. Косенко, аспіранти О. Малишева, Н. Меуш, Л. Мірошниченко.

Фото

image
28 Кві

Засідання Вченої ради

Відбулося засідання Вченої ради Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

Порядок денний

image
21 Кві

Виїзне заняття

Слухачі 1 курсу денної форми навчання факультету підготовки магістрів державного управління, спеціалізація (“Публічна політика у сфері соціального і гуманітарного розвитку” та “Європейська інтеграція”) відвідали Музей місцевого самоврядування Харківщини. Виїзне заняття було підготовлено доцентом кафедри соціальної та гуманітарної політики А.В. Меляковим та доцентом кафедри права та європейської інтеграції Н.В. Мирною.

Під час екскурсії слухачі мали можливість поглибити свої знання щодо становлення системи місцевого самоврядування Харківщини, сучасного стану та перспектив розвитку регіону, міжрегіональних та транскордонних зв’язків в умовах європейської інтеграції

Фото

image
20 Кві

Засідання Науково–експертної ради

Відбулося засідання Науково–експертної ради Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Порядок денний

image
12 Кві

Школа кадрового резерву

Заступник директора к.е.н., проф. Золотарьов В.Ф. та завідувач кафедри державного управління д.держ.упр., проф. Мартиненко В.М. вручили сертифікати учасникам Школи кадрового резерву нової генерації топ-менеджерів публічного управління, яку запровадила та організовує кафедра державного управління ХарРІ НАДУ при Президентові України. Вітаємо учасників з гарним початком професійної кар’єри в публічному управлінні!

Фото

image
11 Кві

Магістерський суботник

Біля гуртожитку №2 відбувся суботник з метою благоустрою території та облаштування волейбольного майданчику. На чолі з деканом факультету підготовки магістрів державного управління Бульбою В.Г. та спільно з провідними спеціалістами деканату слухачі I курсу денної форми навчання факультету очистили прилеглу територію від сміття та торішнього листя, побілили дерева, відремонтували огорожу та облаштували майданчик для гри у волейбол. Фото

image
6 Кві

Перлина інституту

В актовому Інституту відбувся святковий захід «Перлина інституту в рамках конкурсу краси міс ХарРІНАДУ». Учасниками конкурсу стали студентки факультету соціально-економічного управління Аліна Суворова (ПУД-16), Юлія Шахунова (УД-15), Ніна Суровикіна (МД-16), Юлія Лагуткіна (ПУД-16), Дарья Бабаєва (ПУД-16), Ілона Лаптінова (МД-16), а також представниця факультету магістерської підготовки Аліна Лістова (Д-16).

Переможцями конкурсу стали:

 • 1. Ілона Лаптінова – «Перлина інституту 2017»;
 • 2. Аліна Лістова – 1–а «Віце міс»;
 • 3. Ніна Суровикіна – 2–а «Віце міс»;
 • 4. Дарья Бабаєва – «Місс глядацьких симпатій».

Фото   Докладніше…

image
6 Кві

Виїзне заняття

З метою ознайомлення з новими напрямами роботи ХМЦЗ зі студентською молоддю 6 квітня 2017 року викладачами кафедри управління персоналом та економіки праці к.держ.упр., доц. Покотило Т.В. та к.держ.упр. Надточій А.О. організовано виїзне практичне заняття студентів 4 курсу факультету соціально-економічного управління напряму підготовки 6.030505 «Управління персоналом та економіка праці» до Харківського міського центру зайнятості. Фото   Докладніше…

image
5 Кві

Науково–практична конференція

За ініціативи відділення Національної служби посередництва і примирення в Харківській області в Інституті проведено науково–практичну конференцію на тему: «Вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) та забезпечення здійснення соціального діалогу в Україні».

Фото   Докладніше…

image
5 Кві

Науково–практична конференція

Відбулась науково–практична конференція «Актуальні проблеми розвитку управлінських систем: досвід, тенденції, перспективи», яка котрий рік поспіль є головним науковим заходом для студентської спільноти нашого Інституту. Фото   Докладніше…

image
31 Бер

Стажування

З 27 по 31 березня 2017 року студенти ФСЕУ 5–го курсу зі спеціальності 073 «Менеджмент» з блоку дисциплін «Бізнес та економіка» освітньо–професійної програми «Бізнес–адміністрування» (MBA) проходили стажування на базі підприємств компанії «UBC Group», яка є провідною дистрибуційною компанією, що працює в сегменті B2B (business to business).

Фото   Докладніше…

image
31 Бер

Виїзне заняття

Доцент кафедри права та європейської інтеграції Т.В. Ковальова в рамках навчальної дисципліни «Правове забезпечення управлінської діяльності» провела виїзне зі слухачами–заочниками 2–го курсу факультету магістерської підготовки (правова спеціалізація) в Територіальному управлінні Державної судової адміністрації в Харківській області.

Фото   Докладніше…

image
31 Бер

Виїзне заняття

Професор кафедри регіонального розвитку та місцевого самоврядування В.В. Мамонова та доцент кафедри політології та філософії К.І. Козлов провели виїзне заняття в групах спеціалізації «Управління регіональним розвитком» і «Політичні інститути та процеси» (Д16–26) в Музеї місцевого самоврядування Харківської області. Під час заняття слухачі ознайомилися з історією місцевого самоврядування на Харківщині, починаючи від створення Харківської фортеці і функціонування полкового устрою на Слобідській Україні до сучасності.

Фото

image
31 Бер

Підсумки проекту

Відбулося урочисте підведення підсумків проекту «Консорціум молодих психологів». Проект «Консорціум молодих психологів Харківщини» реалізований Харківським університетським консорціумом за фінансової підтримки Deutsche Gesellschaft fuer Internationale Zusammenarbeit (GIZ) та сприяння Харківської обласної державної адміністрації. Проект тривав з 19 грудня 2016 року по 31 березня 2017 року.

Фото   Докладніше…

image
30 Бер

Молодіжна соціальна акція

У Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України кафедрою права та європейської інтеграції за ініціативою Департаменту соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації і за підтримки:

 •  Радника Міністерства соціальної політики з питань ВПО;
 •  Представника Управління Верховного Комісару ООН у справах біженців;
 •  Харківської громадської організації «Шлях до життя»;
 •  Харківської міської Міжнародної організації «Жіноча громада»,

була проведена молодіжна соціальна акція «Молодь Харківщини за гендерний паритет у суспільстві».

Слухачами першого курсу денної форми магістерської підготовки та студентами гр. УД-15 ФСЕУ були представлені відеоматеріали, флешмопи, ліричні виступи щодо зазначеної теми та їхнє бачення шляхів досягнення гендерного паритету у суспільстві.

За підсумками проведеної акції учасникам акції було вручено призи.

Фото

image
30 Бер

Майстер–клас

Відбувся майстер–клас «Сучасні виклики менеджменту: вимоги до кваліфікаційного профілю управлінця» директора ТЦ «Фокстрот» (м. Харків вул. Вернадського, 2) Іванова Романа Григоровича для студентів спеціальності публічне управління та адміністрування факультету соціально–економічного управління спільно з доцентом кафедри державного управління Дідок Юлією Валентинівною в рамках вивчення дисципліни «Публічний менеджмент».

Фото

image
29 Бер

Круглий стіл

Відбувся круглий стіл «Соціально–психологічний діалог як інструмент допомоги людям, які опинились у кризових життєвих ситуаціях».

Учасники круглого столу обговорювали результати реалізації проектів «Консорціум молодих психологів Харківщини», який реалізувався громадською спілкою «Харківський університетський консорціум» та «Інклюзія соціально вразливих підлітків і молоді: формування життєвого шляху особистості у нових умовах», який реалізувався громадською організацією «Асоціація молодих професіоналі «КЛАС»». Проекти були реалізовані за фінансової підтримки Deutsche Gesellschaft fuer Internationale Zusammenarbeit (GIZ) та за сприяння Харківської обласної державної адміністрації.

Фото   Докладніше…

image
27 Бер

Виїзне заняття

Слухачі 2 курсу заочної форми навчання факультету підготовки магістрів державного управління та студенти 2 курсу денної форми навчання факультету соціально-економічного управління разом із доцентом кафедри права та європейської інтеграції Інституту Клімовою С.М. відвідали Господарський суд Харківської області. У межах виїзного заняття, яке було присвячено ролі судових органів в управлінні економікою країни, було проведено семінар–дискусію із суддями Господарського суду Харківської області, слухачі та студенти були присутні на судових засіданнях і відвідали музей.

Фото

image
23 Бер

Акредитація

З 20 по 22 березня 2017 р. в інституті працювали експертні комісії Міністерства освіти і науки України з приводу проведення первинної акредитації підготовки магістрів за спеціальностями: 8.18010012 «Управління інноваційною діяльністю» та 8.15010010 «Регіональне управління».

ВИСНОВКИ експертної комісії УІД
ВИСНОВКИ експертної комісії РУ Фото   Докладніше…